USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вартість проїзду у луцьких маршрутках може підвищитися найближчим часом

10 Лютого 2015 08:57
Перевізники наводять аргументи на користь підвищення вартості проїзду в маршрутних таксі.

Про це під час оперативної наради в Луцького міського голови 10 лютого повідомив заступник міського голови Тарас Яковлев.

З його слів, сьогодні відбудеться нарада перевізників, які здійснюють перевезення на пасажирських маршрутах у Луцьку. Від часу останнього підняття вартості проїзду ціна пасивно-мастильних матеріалів збільшилася на 30%, тож перевізники, мовляв, гостро ставлять питання щодо перегляду вартості проїзду та надають «вже об’єктивні матеріали».

Тарас Яковлев зауважив, що у результаті наради, можливо, відбудеться підвищення тарифу найближчим часом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
лучани Показати IP 10 Лютого 2015 09:09
Давно пора, вистачить з маршруток робити скотовозки. За все треба платити.
НЕЛУЧАНИН до лучани Показати IP 10 Лютого 2015 10:43
від збільшення вартості проїзду скотовозка не перетвориться у кабріолет, коли за кермом скотовоз
Місцевий до лучани Показати IP 10 Лютого 2015 10:51
от і не їзди в маршрутках щоб в скотовозки не перетворювались.цікаво ти заробив в свому житті щось.бо зазвичай той хто нічого немає і неробить так голосно як ти кричить.(пишеш).а взагалі що значить "за все треба платити"?запралата та ж сама.а ціни ростуть.не пиши дурниць і не сиди в інтернеті довго.а то в школу запізнишся
Увага до лучани Показати IP 10 Лютого 2015 11:12
Ніяких підвищень тарифів до введення прозорого обліку пасажиропотоків! Якщо ми й цього разу це проковтнем, скоро проїзд буде по 10грн!
місцевий Показати IP 10 Лютого 2015 09:28
Ну наївні люди!:) Ну підняли ціну до 2.50 і щось змінилось?:) Так хоть до 10 грн. підвищуйте - нічого не зміниться!!!
лучани до місцевий Показати IP 10 Лютого 2015 09:42
ну зекономиш ти пару гривень на проїзді , та хоч 100₴. Економ-не економ, все рівно будеш попрошайкою туніядцем.
лучаниНУ до лучани Показати IP 10 Лютого 2015 09:48
це про що?:)))
Володимир Показати IP 10 Лютого 2015 09:41
Якщо вони поставлять термінали для грошей та карточок, то тоді думаю всі будуть "за". І прибуткі будуть видні реальні і якість водіння буде більше коли не треба гроші брати.
оксана Показати IP 10 Лютого 2015 09:42
Підвищилась ціна на пальне, підвищилось обслуговування автомобілів (ремонт, запчастини....). Логічно, коли підвищиться ціна на проїзд. Єдине: якого х ...ра не підвищуєте зарплати та пенсії???????????
віра до оксана Показати IP 10 Лютого 2015 09:48
О тож бо ж... Не з тої сторони вони "заїзджають"!!!
місто Показати IP 10 Лютого 2015 10:24
ходити - корисно для здоров'я. багато-хто вже лінується пройти пішки 2-3 тролейбусних зупинки.
НЕЛУЧАНИН до місто Показати IP 10 Лютого 2015 10:50
а от ляпати губою не дуже корисно для здоровя. можуть начовпти
Ярослав Показати IP 10 Лютого 2015 10:36
Ви що сказились? А звідки люди мають брати і оплачувати за проїзд і інші послуги? все в 10 раз підвищується а влада для чого?????????????? для людей чи для власних бізнесових інтересів?
лучанка Показати IP 10 Лютого 2015 10:37
А чим люди 90 проц. будуть платити Гей нелюди. Їздять то простий народ ми. Багаті їздять машинами,кого ви будете возити непотрібі. Нам ні зарплат, ні пенсій не піднімають,одержуємо по 40 дол пенсії , зарплати 50. Комунальні 40 дол і вартують. А ви всі гроші в кармани гребете.Термінали поставити і розраховуватись безналічки.О то ви всрані водії покинене працювати водіями, а підете пасажирами
я до лучанка Показати IP 10 Лютого 2015 11:17
А ти всрана пасажирка станеш водієм???
НЕЛУЧАНИН до я Показати IP 10 Лютого 2015 11:28
чути голос скотовоза
НЕЛУЧАНИН Показати IP 10 Лютого 2015 10:47
знову стара пісня. про запровадження касових апаратів або електронних квитків ніхто не заїкається. яковлєву мабуть дуже подобається тенДЕРИбанити перевізників. та й якістю надання послуг не дуже переймається. "славні діла" корецького не дають спокою ?
my_gift Показати IP 10 Лютого 2015 12:06
Реально треба купувати лісапета.
шура Показати IP 10 Лютого 2015 14:09
То Вітинський намутив і далі мутить з тарифами