USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Відео, як затримували Кононовича

13 Березня 2015 00:23
Відео, як у Луцьку громадські діячі затримали активіста місцевого осередку КПУ Олександа Кононовича та доставили його в управління СБУ у Волинській області, - оприлюднило Громадське.Волинь.

Так, у четвер, 12 березня, у Луцьку громадські активісти затримали Олександра Кононовича.

Олександра та його брата Михайла підозрюють у «здійснені публічних закликів до вчинення дій, пов’язаних із посяганням на територіальну цілісність і недоторканість України, які поєднані із розпалюванням національної ворожнечі».

Підставою для цього стали їх поїздки на територію, окуповану терористичним угрупуванням «ЛНР» та виступи для сепаратистських каналів.

Сам Олександр запевняє, що закону України ніколи не порушував і не знає, чому його розшукує СБУ та міліція.

«Ми сьогодні гуляли з друзями і зустріли знайому нам людину, яка висловлювалась негативно про Україну та брала участь у сепаратистських діях проти України. Наскільки мені відомо, її розшукували правоохоронні органи. Ми його зустріли і, як законослухняні громадяни, вирішили провести його до СБУ. Ми йому запропонували і він погодився. Ніякої фізичної сили до нього ми не застосовували», – заявив громадський діяч Сергій Мерчук.


За станом на 20:00 12 березня в УСБУ продовжували допит Олександра Кононовича. Активіст Павло Данильчук після спілкування із представниками Служби безпеки відзначив, що його імовірно відпустять, адже підстави для затримання можуть з’явитися лише після відповідним чином проведеної експертизи відеоматеріалів та інших доказів у справі.

Тим часом брат луцького комуніста Олександра Кононовича, якого «попід руки» привели до СБУ, заявив, що його родича викрали і повезли у невідомому напрямку. Окрім того, він оприлюднив відеозвернення про викрадення.

Нагадаємо, досудове розслідування почали за пунктом 1 частини 2 статті 60 ККУ.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло про те, що луцькі комуністи відкрито підтримують дружні зв'язки із сепаратистами.

Вони також возили гуманітарну допомогу в Луганськ, де дали прес-конференцію зі скандальними сепаратистськими заявами. А нещодавно один із сепаратистських каналів оприлюднив відеоінтерв’ю з Олександром Кононовичем.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 50
КПУ Показати IP 13 Березня 2015 00:35
Что чуб зализаный, после заявления о похищении вс***ся?начал оправдываться)))жвачку чавкал от волнения??!!)))И это все подробности от Данильчука?
Анонім до КПУ Показати IP 13 Березня 2015 10:03
український проєвропеєць..з гумою в роті..жах.. бидлота і ноу комент..Патріота чубатого у військомат на мобілізацію..
Анонім до КПУ Показати IP 13 Березня 2015 10:07
такі "патріоти" чубаті вже накерували - що зробили на місці? говорити нормально не вміє.
нормальна людина Показати IP 13 Березня 2015 00:53
Бидло чубате. Розмовляти грамотно не вміє.
дуже нормальний до нормальна людина Показати IP 13 Березня 2015 07:04
Що худобина - згоден. Тільки або я сліпий, або воно без чуба.
Патріот до нормальна людина Показати IP 13 Березня 2015 09:09
ще б усі так розмовляли і мислили, як Сергій!
Олег Показати IP 13 Березня 2015 02:48
Шо небудь. Перестаньте займатись самоуправством. Обісрались, сидіть і чекайте поки висохне
Usa Показати IP 13 Березня 2015 05:13
Как во времена инквизиции. Це просто жах.
ВОНО до Usa Показати IP 13 Березня 2015 05:46
В часи тов Сраліна було значно гуманніше, тоді всіх теперішніх комуністів вже давно згноїли б в тундрі Чукотки. Захищати ворогів свого народу (Кононовичів) здатні лише серливі дезертири і професійні проросійські негідники
оля Показати IP 13 Березня 2015 06:52
Що за брєд? його розшукує СБУ... і ніяк не може знайти:) а він спокійно по вулиці прогулюється :))))
лимар Показати IP 13 Березня 2015 07:01
Данильчук! Чому не на Сході???
луч Показати IP 13 Березня 2015 07:13
Правильно зробили, і всіх комуністів потрібно пересаджати також потрібно подякувати всім комсомольцям! Ще прохання до вн , на деяких сайтах біля нікнейма пишуть айпі користувача думаю це було б дуже доречно зробити і у вас.
124 Показати IP 13 Березня 2015 07:37
навіщо вам той вс*аний данильчук в шоколаді, або в чомусь іншому на вигляд)
друге місце Показати IP 13 Березня 2015 07:52
можна присвоіти виступу ціеі небритоі істоти яка називае себе активістом після відео на якому три повіі порвавши на труси Украінській прапор і засунувши його в піхву скачуть на фоні нашого замку. невже чубате не бачило цей ролик і не хоче зловити сволот а ловить якогось перехожого
шеф Показати IP 13 Березня 2015 07:54
браво.конкретна робота.
лучани Показати IP 13 Березня 2015 08:11
Молодці хлопці. Хоча цю тваринку треба було привязати до батареї та кинути поплавати.
яка така демократія до лучани Показати IP 13 Березня 2015 10:55
Вот, яскравий приклад мишлення "українського європейця з демократичними цінностями" ))) Особисто мені ТАКА демократія не подобається. А таки слова, як закон, правосуддя вам не знайомі? ))
А Показати IP 13 Березня 2015 08:16
А де прокуратура?
22 Показати IP 13 Березня 2015 08:17
чому ж ти чудо патлате небрите мерчук не проявиш свій патріотизм в ато.......а не тут з данильчуком корчите з себе не відь що........дограєтесь га*нюки....
33 до 22 Показати IP 14 Березня 2015 11:05
це не чудо патлате, а Сергій Мерчук- учасник подій на Майдані, який на своїх руках виносив вбитих і поранених 20-22 лютого 2014 року (зокрема і пораненого Василя Мойсея), і громадський активіст, а ще - СПРАВЖНІЙ ПАТРІОТ УКРАЇНИ. Але тобі, гн....да холуйська, цього ніколи не зрозуміти.
Кононович Показати IP 13 Березня 2015 08:21
Видео было снято уже от испуга, что бы обезопасить себя от криминала, но это всё четно. На видео уже оправдания Мерчука на прямой вопрос о похищении. Где человек находился всё время с момента похищения и СБУ? Ведь пока мы узнали о похищении, сняли видео, пока оно разошлось по интернету и т.д и т.п. где он был и что с ним делали? И момент задержания это всё цирк, ведь на видео, яко бы они подходят к Саше и это выдаётся за момент контакта, с момента похищения на тот момент уже прошло много времени. Вывод один, поднялся скандал и они не на шутку испугавшись резонанса стали судорожно и неграмотно снимать своё алиби.
А до Кононович Показати IP 13 Березня 2015 09:12
А правильно зробите, якщо це діло розкрутите з викраденням людини. Європа вас підтримає в цьому. Більше розголосу, а то наступного разу вони так не проколються.
Анонім до Кононович Показати IP 13 Березня 2015 10:20
Раджу звернутися у правоохоронні органи із заявами про незаконне позбавлення волі. не буде позитивного результату від міліції, оскаржити всі ді в суд, в усі інстанції судові, а тоді до Європейського суду. За таке там присуджують велику суму і зобов"язують притягнути винних до відповідальності. Хай через років 5, але цим чубатим доведеться знати, що таее СПРАВЖНЯ ЄВРОПА.
Андрій Показати IP 13 Березня 2015 08:40
Заткнись комуняко!
Сергiй до Андрій Показати IP 13 Березня 2015 09:20
курва москальська,заткни дзьоба,прийде твоя година!
Лучанка Показати IP 13 Березня 2015 08:47
І чого ви досягли цим "затриманням"?! Фото Кононовича було на дошці розшуку? Якби його розшукувала СБУ, то знайшла б! Він не ховався - неодноразово бачила його на вулиці, в центрі міста з дружиною і дитиною. Тим більше, ви його зустріли майже під будівлею СБУ...Хлопці, у вас замість мізків вата чи ви від народження тупі?! Більших бовдурів, як ви - годі шукати! На території Луцького замку кілька пришмандовок дригають сраками в синьо-жовтих трусах, плюючи в очі всім, хто захищає Україну від загарбників і вас це не зачіпає, патріоти задрипані?! Ідіоти!!! До речі, даючи інтервю, жуйку не жують - це огидно!
777 Показати IP 13 Березня 2015 08:54
Зловіть краще тих простітуток за глуміння над українськими символами, цирк поїхав клоуни залишились
Дістали Показати IP 13 Березня 2015 08:56
Данильчук і ко.....більше року ти не даєш людям жити, і все що зараз коється, у цьому вина твоя і твоїх "побратимів", твої руки і проклята мєлочна душонка давно у крові....тих хлопців яких ти відправляв ЗАВІДОМо на смерть...а сам відсиджувався і заробляв грощі...ТИ НАЙБІЛЬШЕ ЗЛО цієї і не лише цієї області!!!!!ти ніхто і звати тебе ніяк...ох, час розплати близький....
А Показати IP 13 Березня 2015 09:09
А данильчук і ко самі роблять рекламу кононовичам. Тепер в них "ореол мучеників, які відстоюють свої ідеали". Не важливо, що це за ідеали, і чи вони дійсно ідеали, але факт на лице. Чекаємо скаженіння російської та деякої європейської преси. Аналогічно як з башколенком.
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 09:13
Але комуністи брехуни!!! А писали в себе на сайті, що "затримали на очах у дружини" http://chervonavolyn.org/
Анонім до Анонім Показати IP 13 Березня 2015 10:14
до "папарацій" звернись, хай покажуть повне відео.
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 09:18
коментар було видалено
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 09:45
коментар було видалено
петро Показати IP 13 Березня 2015 10:03
Тепер я знаю . хто в Луцьку за головного-це данильчуки і компанія. А всякі романюки. міліція та сбу у них на підхваті. Спочатку довели до могили Бориса Клімчука.знущалися надБашкаленко. хлопцями з ОМОнУ. практично зруйнували управління МвсІ хоть би що -героі. Тепер взялися за людей які мають власну думку. яке не співпадає з думкою цього убожества. .Невже в місті закінчилися нормальні люди. які можуть дати відповідь цим бандюкам?
Павло до петро Показати IP 13 Березня 2015 10:05
Товарищ, ОМОН - это у вас в рашке - попутал)
Анонім до петро Показати IP 13 Березня 2015 10:13
згоден на всі 100%
Лучанин Показати IP 13 Березня 2015 10:03
Якби я не знав, що більшість коментарів пишуть ригіанали та особи поза територією Волині - мені було би соромно за волинян. І так, дівки в трусах кольору прапора - це гидко. І про танець (самка в конвульсіях) теж влучно підмічено
до ВН Показати IP 13 Березня 2015 10:12
ВН як завжди, у своєму стилі. Низота.
Адвокат Показати IP 13 Березня 2015 10:16
Цікаво як віреагує прокуратура та міліція по незаконному затриманню а фактично викраденню людини цими чубатими придурками під проводом данильчука. Якщо справу закриють це буде хороша реклама для москалів.
інша думка Показати IP 13 Березня 2015 13:13
Неможливо будувати країну з такими неадекватами як Данильчук и Ко. Не за те стояв майдан.
Анонім до інша думка Показати IP 13 Березня 2015 14:12
данильчука - в ато!
лучани Показати IP 13 Березня 2015 13:33
Власовцям не місце в Луцьку. сКотоновичів гнати потрібно .
Анонім до лучани Показати IP 13 Березня 2015 17:09
власовці - це ті, хто воював на стороні фашистів.
при чому тут Показати IP 13 Березня 2015 13:38
регионали чи москалі які тим псевдосвідомим в жахіттях снятся це .незаконне позбавлення волі а не затримання яке можуть здійснити правоохоронці а не страхіття небрите та нестрижене яке жуе жвачку замість чищення рота щіткою з пастою.добре що на просту людину попали а нормальний воін міг би за мить очі повиштрикувати простим олівцем або ножем канцелярским.діти не розпалюйте війну і злобу в нашому Луцьку.бо якщо правоохоронці не зможуть приборкати дике стадо рекетирів 2014 то мешканцям Волині це незабаром навбридне.
Свідомий Показати IP 13 Березня 2015 15:40
Саме гірше те що це роблять не працівники СБУ, а громадські діячі.
українець Показати IP 13 Березня 2015 16:33
Господи що ті Данильчуки роблять?що буде з бідною Україною, за що вони так з нею?!
українець 2 до українець Показати IP 14 Березня 2015 12:47
Господи що ті порошенки роблять?що буде з бідною Україною, за що вони так з нею?!
Анонім Показати IP 13 Березня 2015 17:06
Зрозуміло чому і за що їх так ненавидять: в сборнике докуменов Наконечного в книге "Волинь - криваве поле війни" указано, что дед братьев Кононовичей - Николай Кононович - создатель одного из первых отрядов советских партизан, которые на Волыни сражались сначала с немцами, а потом с УПА.
Сергій Показати IP 13 Березня 2015 20:38
Хлопці молодці!
Hurricane Показати IP 13 Березня 2015 21:03
Подивився декілька роликів з Мерчуком в інтернеті - постійно скаче до чоловіків ( під СБУ і Лісгоспом), в одній статті взагалі розпіарився як "суперхолостяк". Напрошується висновок - а чи не латентний гомосексуаліст цей хлопчина???