USD 39.40 39.72
  • USD 39.40 39.72
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Відео, як добровольці присягали на вірність Україні

27 Червня 2014 14:50
Три десятки волинських добровольців відправляються воювати в зону АТО. Перед від’їдом з домівок вони присягнули на вірність Україні, прочитавши молитву українського націоналіста.

«Побратими, тепер, після християнської молитви, зачитаємо молитву українського націоналіста, що писалася в складні роки наших предків, які воювали у волинських лісах, клали свої голови за незалежність нашої держави», - звернувся до вояків лідер Правого сектору Волині Павло Данильчук.
Зауважимо, що молитву українського націоналіста написав наприкінці 1920-х - початку 1930-х років один з лідерів організації українських націоналістів Осип Мащак.

Щодо того чи волинянам варто їхати добровольцями на Схід України, Павло Данильчук наголосив, що це - і наша війна, що ми маємо боротися за кожен клаптик української землі. А ті представники Правого сектору Волині, які не їдуть в зону АТО, будуть й надалі готувати зміну добровольців.


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 14
Думка Показати IP 27 Червня 2014 14:52
Молитва не подействует. Там про то, "як воювали у волинських лісах..." А на луганские леса она не распростаняется....
лучани до Думка Показати IP 27 Червня 2014 14:54
Проплачених кремлівських тролей сюда не запрошували.
Ахаха до Думка Показати IP 27 Червня 2014 15:21
А шо, у вас вже включили інтернет?)
Нелучани Показати IP 27 Червня 2014 15:03
коментар було видалено
ПраХвєсар до Нелучани Показати IP 27 Червня 2014 15:23
Зате я знаю, де твоя. На дні оцього озера.http://uapress.info/uk/news/show/28984 Ахаха. Оце то Расєя-мать шанує своїх бійців)
Rza Показати IP 27 Червня 2014 15:15
Данильчук вже раз 10 збирався їхати. Вже і до молитви діло дійшло. Може й до зими справді поїдуть.
Ернест Показати IP 27 Червня 2014 15:17
Поки Данильчук збирається нормальні хлопці з Волині і волинські мєнти вже давним давно там.
"Мєнт" Показати IP 27 Червня 2014 15:33
А мені побарбану,я вже на пенсії,працюю в охороні,та й старий вже,незабаром сорок років буде.
Анонім Показати IP 27 Червня 2014 16:09
хай шурують туди краще депутати усіх рівнів і їх помічники, у них зарплати великі - є за що воювати, а то жмуться на озброєння- жлоби
Яяя до Анонім Показати IP 27 Червня 2014 16:32
Депутати нехай працюють,а їхні діти ,родичі нехай шурують
44 цитрам-модератора Показати IP 27 Червня 2014 16:41
відзвітуєшся Павлу і іншому - лу за кількість видалених коментарів і получиш "пряничка"))))))
Аня Марчук Показати IP 27 Червня 2014 17:21
А морди чого попрятали?Боягузи:)Вони зараз за Гараджу виїдуть намордніки познімають і додому підуть(бо їхні морди все рівно ніхто не бачив).А Данильчук на схід не поїде,БО ТРУС!!!