USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Володимир Войтович потрапив у лікарню

30 Січня 2014 15:11
Голова Волинської обласної ради Володимир Войтович від вчорашнього дня знаходиться в лікарні. Прес-служба ради підтвердила інформацію, проте діагнозу, а також місця проведення лікування не назвала, зазначивши, що це буде відомо, коли Володимир Іванович повернеться на роботу й принесе лікарняний лист.

Завтра, 31 січня, у Волинській обласній раді мали відбутися засідання бюджетної комісії та колегії, однак обидва заходи відмінені. Це аж ніяк не пов’язано із хворобою Володимира Войтовича. Як вдалося довідатися журналісту Інформаційного агентства Волинські Новини, причина – відсутність кворуму. На обох засіданнях не зможе взяти участь необхідна кількість депутатів області, що входять до складу комісії та колегії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Ігор Показати IP 30 Січня 2014 15:15
Бідненький, закуп*** мор**,хоч би не вмер.А лікується? Не в звичайні ж лікарні царям лікуватися
Оля до Ігор Показати IP 30 Січня 2014 15:31
В людей вже нічого святого не залишилось... Не вже ми серед такого непотрибу як "Ігор" живемо? Жах!!!:(
отвєт Показати IP 30 Січня 2014 15:35
олю, не хвилюйтесь. у таких ідіотів як ігор нема вже що й лікувати - відсохло, тому йому ні лікарня, ні щось святе не світить. ляпало і тільки. войтович - людина, до того ж далеко не з гірших. видужуйте, володимире.
ОТ ТО ТЕМА Показати IP 30 Січня 2014 16:01
ну захворів,ну і хай собі лікується,всі хворіємо,чого в газеті галас піднімати?Всі люди і всі можуть захворіти,хай видужує,а-то один хає,другій хвалить,більш занятися нічим?
Костя до ОТ ТО ТЕМА Показати IP 30 Січня 2014 16:15
Це ж не петро з 33-го кварталу захворів, а посадова особа, яка утримується за наші з вами грошима. Тому мені не байдуже чи людина переймається нашими проблемами і від цього хворіє. І взагалі, щось зачасто в нинішніх подіях на лікарняні чиновники ідуть.
Юрій Показати IP 30 Січня 2014 16:24
Коли на лікарняному, ніхто не звільнить з роботи. Буде хворіти стільки, скільки треба.
Газ Показати IP 30 Січня 2014 16:46
Довели чоловіка
Петрович Показати IP 30 Січня 2014 17:20
Затягування часу, як Янукович, як Тимошенко, тільки треба важливе рішення-захворів. Сімулянт!
Октябрьский до Петрович Показати IP 31 Січня 2014 02:23
угу, Тимошенко вообще два года "болеет" - никак воспаление хитрости вылечить не может! Смертельно-больная...
Петро з 33 кварталу Показати IP 30 Січня 2014 17:38
Я то вже давно захворів, але про мене чомусь не пишуть... Напишіть, що я також захворів -ГРВІ.
Олег до Петро з 33 кварталу Показати IP 30 Січня 2014 17:57
Будеш головою Ради, то й станеш публічним. А з лікарняного звільнити не можуть.
Петро з 33 кварталу до Олег Показати IP 30 Січня 2014 18:05
Та й без лікарняного не звільнять, одного голосу не вистачає...
олена Показати IP 30 Січня 2014 19:27
навмисне відтягують сесію. ніяк не можуть змиритися з тим, що треба крісло звільнити
інга до олена Показати IP 30 Січня 2014 19:36
Щоб звільнити крісло - не достатньо написати заяву під тиском дегенератів. ще потрібно, щоб більшість депутатів проголосувала проти нього.
Наталя до інга Показати IP 30 Січня 2014 19:42
Так, 2/3 голосів, якщо не помиляюся
лучанка Показати IP 30 Січня 2014 19:51
жах як пироги гусаки не бояться гріха БО ШИБА МАЕ ЧОТИРИ СМЕРТІ на совісті йому однаково в пеклі бути
капець до лучанка Показати IP 30 Січня 2014 20:03
а ШИБА ТУТ ДО ЧОГО - ВИ СТАТТЮ ЧИТАЛИ?
смілива до лучанки Показати IP 30 Січня 2014 19:57
бог йому не простить ще діти й онуки будуть відробляти