«Волинь» перемогла «Металіст 1925» та повернулася в ТОП-3

19 Липня 2020 20:51
Луцька «Волинь» завдяки двом голам в другому таймі перемогла харківський «Металіст 1925» та повернулася до трійки лідерів Першої ліги – 2:0.

Матч 25 туру відбувся 19 липня на стадіоні «Авангард».

У першому таймі жодна з команд не мала стовідсоткових нагод для взяття воріт. У «Металіста-1925» запам‘ятався удар здалеку після розіграшу кутового – повз ворота. Натомість волиняни активізувалися наприкінці тайму, зокрема Михалик бив після кутового, також момент мав Кожанов, але його парирував воротар.

Проте на перерву команди пішли з нулями на табло.

На 63 хвилині гості залишилися в меншості – Осман отримав другу жовту за жорсткий фол на Сімініні.

На 70 хвилині рахунок відкрив Приндета, вивівши «Волинь» вперед – 1:0.

А через хвилину гарматним ударом Хагназарі, який вийшов на заміну, подвоїв рахунок – 2:0.

Таким чином, ця перемога дозволила «Волині» повернутися до ТОП-3.

Вже невдовзі очікуйте фоторепортаж з матчу на сайті Інформаційного агентства Волинські Новини.