USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинянина знайшли повішеним на ялинці на Майдані. ОНОВЛЮЄТЬСЯ

27 Січня 2014 13:13
Сьогодні на каркасі ялинки на Майдані Незалежності виявили труп чоловіка. Загиблий був жителем Волинської області, - повідомляє ТСН.

56-річного чоловіка знайшли у зашморгу на каркасі ялинки на Майдані Незалежності у Києві. Сказано, що на місце події прибули працівники правоохоронних органів. Труп загиблого відправили на судмедекспертизу.

Волинська міліція підтвердила інформацію про повішеного волинянина. Завідувач сектору зв’язків з громадськістю УМВС України в області Оксана Блищик підтвердила, що у Києві на головній ялинці столичного Євромайдану виявили тіло повішного волинянина. Про це повідомляє «Під прицілом».

Як згодом повідомили «Вести», посилаючись на власне джерело в правоохоронних органах, його ім'я - Хом'як Віктор Борисович. Він був жителем села Голишів Луцького району Волинської області.

У сільраді нам підтвердили, що знають про подію. Там також знали , що чоловік нещодавно поїхав на Майдан. До цього він був безробітним , а ще раніше працював на місцевому заводі сільгосптехніки.

У чоловіка залишилася літня мати і дочка 1981 року народження , яку він після розлучення з дружиною виховував сам. Правоохоронці вже зв'язалися з родичами загиблого.

Як повідомляє «Українська правда», один із координаторів Штабу національного спротиву Степан Кубів повідомив, що міліцію на місце події викликали чергові народні депутати. За його словами, судмедексперти не виявили у людини ознак насильницької смерті.

Судмедексперти дійшли до висновку, що причиною смерті чоловіка, якого знайшли повішеним на каркасі ялинки на столичному Майдані, було самогубство.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Лучанин Показати IP 27 Січня 2014 13:17
Не забудьте одразу написати, що це зробили друзі Януковича
Lutsk15 до Лучанин Показати IP 27 Січня 2014 14:01
Це зробили друзі Януковича... легше стало?
Анонім до Лучанин Показати IP 27 Січня 2014 15:40
http://vesti.ua/kiev/34738-povesivshijsja-v-elke-volynjanin-do-majdana-byl-bezrabotnym
E Показати IP 27 Січня 2014 13:18
Видно, розчарувався в кінцевому результаті майдану.
теремно до E Показати IP 27 Січня 2014 14:33
Комуняку на гіляку
точно ти теремно до теремно Показати IP 27 Січня 2014 16:57
Поки що так: рагуляка-на гіляці.
боголюби Показати IP 27 Січня 2014 13:20
Все хотят жить красиво. А вот умереть красиво удается не каждому. Если честно то жаль земляка.
не согласен до боголюби Показати IP 27 Січня 2014 14:00
Смерть красивой не бывает. это трагедия для родных и близких. Тем более самоубийство, если это так.
нік Показати IP 27 Січня 2014 13:22
жаль чоловіка але чого було вдома не сидіти і не займатись домашніми справами або сім"їю сім"ї він більше потрібен ніж там. нехай земля буде пухом
лучани Показати IP 27 Січня 2014 13:38
дякуемо опозиції що через них люди повмирали. Яка б ця влада не була, а опозиція гіііііііііірша люди пролили кров через них а не через президента
Lutsk15 до лучани Показати IP 27 Січня 2014 14:02
а може подякувати владі,яка довела людину, що вона вийшла проти неї з протестом ?
Аня до лучани Показати IP 27 Січня 2014 14:08
при чому тут опозиція, народ сам повстав, опозиція збоку пристроїлась. Вина всьому ця дурна влада, яка вже зажерлась. У всіх країнах політики одинакові, діють виключно у своїх інтересах, і красиво брешуть шо думають про народ і їхні свободи і благополуччя. Але розумні політики міру мають, а ці вже взагалі там озвіріли в своїх хоромах!! на одне надіюсь, шо карма є і їм це всьо вернеться!!!!!!!!!
Нормальний Показати IP 27 Січня 2014 13:47
Поки був на майдані, жінка роги наставила... Не витримав...
паранормальний до Нормальний Показати IP 27 Січня 2014 14:50
Це ти про себе і про свою жінку?
Всезнайко Показати IP 27 Січня 2014 13:48
Жаль, що ялинка невелика, більше п"яти одночасно не поміститься...
Lutsk15 до Всезнайко Показати IP 27 Січня 2014 14:03
тобі місце там знайдеться у будь-якому випадку...так що вперед
Аня до Всезнайко Показати IP 27 Січня 2014 14:08
ти душевно хворий
читач Показати IP 27 Січня 2014 13:50
а де іформація про те,що це беркутівці вночі прокралися на майдан і повісили патріота?ці проплачені ЗМІ вже задрали.
Лучанин Показати IP 27 Січня 2014 13:50
Хто б він не був - людину шкода. Царство йому небесне. Але зараз на його імені непорядні політики будуть будувати собі сходи на політичний Олімп. Совісті у них же немає - що в одних, що в інших.
ваш Показати IP 27 Січня 2014 13:51
до чого довели ті опозиціонери. і ще війни хочуть чи що? б"ють все трощать. нема вже совісті зовсім
Рабочий класс Показати IP 27 Січня 2014 14:03
Приурочены к 10 годовщине «незалежности». Ще не вмерла Україна? Народ проснись, открой глаза И посмотри, что натворили – Пришла к нам в гости нищета! Во что державу превратили? Рабочих очень мало стало – Ведь предприятия стоят. Такого страшного развала Не знали мы лет 60. Все 10 лет – брехня с экранов, Нас отучили размышлять. Людей считают за баранов – Осталось еще шкуру снять. Детей обманывают в школе: Врагов - героями назвали, А воры, тех, кто был «в законе», Теперь инвесторами стали. ученые пошли на рынок, Труды с наукой продают. Стоят студенты у витрины, Добро буржуев стерегут. Девчонки едут за границу - Пошире ноги расставлять, А парни ищут: где б напиться, Чтобы «на дисках поторчать». Вот 10 лет как казнокрады «Будують правову державу». узнал весь мир, чем демократы Создали «неньке» славу: Украли все, что мы создали, И за границу продают. А землю? Вроде бы как дали… Но ведь в натуре – заберут: Сначала фирмы создают, Затем колхозы распускают, Крестьян без хлеба оставляют И за бесценок пай скупают. Народ проснись, протри глаза И посмотри, что натворили – Пропала Родина твоя, Жар-птицу с рук мы отпустили. Но «ще не вмерла Україна», За счет кредитов мы живем. Если Союз не восстановим, Тогда уж точно МЫ умрем. Что ж делать нам? Как дальше жить? Как Украину защитить? Один ответ, один наш путь - Воров от власти отстранить И власть советскую вернуть! 24.08.2001г. С Петрович
гражданская оборона Показати IP 27 Січня 2014 14:33
НА ЕЛКЕ ДОЛЖНЫ ВИСЕТЬ: -КЛЫЧКО -ЯЙЦО -Тягнибык -Луценко -Жюля(уже висит) -Ляшко -Фирташ -Коломойский -Порошенко -Турчинов -Шустер и СМИ-грантоеды,луцкие фашисты-зазывалы(эти первые) прекрасная елка получится.
Патріоти Показати IP 27 Січня 2014 14:55
Ялинка та має стояти в Януковича в дупі...
Дівчинка Марійка Показати IP 27 Січня 2014 15:09
а замість дощику кацапські прихвостні, що отут піддакують....
Дзвенислава Несамовита Показати IP 27 Січня 2014 15:19
Сумніваюсь, що він наклав на себе руки самостійно( Але й стверджувати,що це було вигідно конкретно Януковичу і Ко чи опозиціїї не можна. Є обидві сторони медалі. не здивуюсь будь-якій версії. Єдине, ніколи не повірю в самогубство.
Анонім Показати IP 27 Січня 2014 15:40
http://vesti.ua/kiev/34738-povesivshijsja-v-elke-volynjanin-do-majdana-byl-bezrabotnym
попробую объяснить Показати IP 27 Січня 2014 15:59
постоянное проживание в нечеловеческих условиях,под стук барабанов и однотонных речевок,приводит к серъезным нарушениям психики,к зомбированию человека.Нарушения могут проявляться в неконтролируемой агресси,либо как в данном случае,уходе в себя.Человек начинает искать выход из депрессивного состояния,в данном случае человек решил закрыться от мира и избрал данный выход.Люди находящиеся в подобных условиях подвержены расстройствам психики,как оно выразится зависит от индивидуальных свойств организма.Здесь виноваты условия,в которые поставлены пролтестующие,недосыпание,холод,неправильное питание,постоянная публичность,зомбирование со сцены,ритмические стуки барабанов и однотонные речевки,заганяють психику человека в глубокую дипрессию,без вмешательства профессиональных психологов выйти из этого состояния очень трудно.Случившееся тому подверждение.
Луцький до попробую объяснить Показати IP 27 Січня 2014 16:19
А ще від частого виконання гімну може дах поїхати...
Реаліст Показати IP 27 Січня 2014 16:27
А може він саме так виразив протест проти всіх?
попробую объяснить Показати IP 27 Січня 2014 17:13
немного дополню,подобные состояния возникают у людей во время войн,но там эмоции выплёскиваются во время боя.Здесь нужно было выплеснуть эмоции(А Я УВЕРЕН ЧТО У ЛИДЕРОВ ЕСТЬ КОНСУЛЬТАНТЫ ПСИХОЛОГИ)и людей направили штурмовать правительственный кварталл,не сделай они этого,толпа бы пошла на них.Все слышали как толпа требовала действий,и ей показали на Грушевского,началось противостояние и лидеры успокоились,сейчас опять затишье,как теперь здерживать толпу от агрессии лидеры уже не знают.Вто-же время они понимают,что если не роаспустить майдан и не дать им другой цели,агрессия выльеться на них,отсюда и переговоры и снова заговорили про мирный протест.Что удет дальше предсказать никто не сможет,оппозиционеры завели толпу,наобещав им того,что никогда не выполнят,как теперь выходить из ситуации уже не знают сами.Компромисс с президентом может разрешить ситуацию,но для этого нужно освободить захваченные администрации,а как это объяснитьтем кого направляля их захватывать?Щппозиция сейчас как загнанный волк,па это очень опасно,или они успокоят толпу и пойдут на компромисс или дальнейшее развитие событий превратится в кровавую драмму.
оЛ до попробую объяснить Показати IP 27 Січня 2014 17:37
Все правильно кажеш хлопчику ))) 10000. %.. просто вони не ті відео дивляться на ютубі....і не розуміють.... що цей спектакль... ще однієї проплаченої революції
я Показати IP 27 Січня 2014 17:19
Ложь п-жь і провокація чуеш кацапе
я - головка від х-я до я Показати IP 27 Січня 2014 17:21
Чудовий аргумент! Ви певно інтелектуал?
Наталя Показати IP 27 Січня 2014 23:34
Люди! Які ж ви пад**** - просто нема слів від ваших коментарів! Чим ви зі своїми гнилими душами відрізняєтесь від тих Януковичів, Азарових...
Андрій -Київ Показати IP 28 Січня 2014 10:10
Вы знаєте хлопці і дівчата . Почитав Ваші коментарі про померлого і мені стало дуже соромно та прикро за моїх земляків. Про померлих говорять або хороше або нічого. Таке враження що на Волині лишилися одні придурки та гнилі люди. Я навіть уявити не можу як Ви з таким думками виховуєте або будете виховувати дітей. Виростуть такі самі ушльопкі я к і Ви ! Дуже комфортно сидіти за компом або протирати диван в теплі вдома і розглагольствовати - овощі безмозглі.
Лучанка Показати IP 28 Січня 2014 12:13
Дійсно читаю коменти і стає страшно.Ми вже не люди, а нелюди.Як можна так говорити. Ви уважно прочитайте ще,що його звільнили з роботи. А звільнив хто, свіож гади моновладці. Людина у відчаї, правди нема.Де її знайти? От і поїхав шукати правду, а знайшов смерть. Кому потрібна зараз людина у 55 років? У 30 не можна знайти роботи. І, що помирай з голоду. Не говріть так,бо завтра з вашими рідними може таке статися. Все повертається бумерангом. Жаль людини-цу немає слів.