USD 39.62 39.90
  • USD 39.62 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинські міліціонери будують собі храм

8 Березня 2014 13:52
Святиня будується на території Волинського училища професійної підготовки працівників міліції, що у селі Сокиричі Ківерцівського району, повідомили у прес-службі волинської міліції.

Кілька місяців тому на базі навчального закладу відбулося урочисте закладання наріжного каменю як надійної основи для майбутнього храму, до якого зможуть приходити і молитися курсанти, працівники закладу та жителі навколишніх сіл.

Упродовж року на території училища проживають та навчаються юнаки і дівчата, які виявили бажання служити в органах внутрішніх справ України. Тут вони вивчають основи права, психології, удосконалюють фізичну підготовку та навчаються прийомам самозахисту і рукопашного бою.

«Окрім професійних навик, молоде покоління правоохоронців ніколи не повинно забувати про духовне життя. Це й стало причиною будівництва храму», – розповів начальник училища полковник міліції Олександр Євлошевський.

Обряд освячення та встановлення хреста здійснили священнослужителі Ківерцівського району. Святі отці молилися разом із курсантами та працівниками училища. Після освячення хрест встановили на верхівку купола.

«Попереду ще дуже багато роботи, але головне, що невдовзі люди зможуть прийти до Храму Святого князя Олександра Невського, помолитися за здоров’я рідних та за упокій тих, хто відійшов у Вічність», – сказав протоієрей Олександр Кондратюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
дідо Показати IP 8 Березня 2014 13:56
Міліція сповідається іноземній церкві.
НЕЛУЧАНИН до дідо Показати IP 8 Березня 2014 15:39
а в маацкві навіть вбивство освячують. зручна церква
НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Березня 2014 13:57
починають гріхи замолювати ще з училища. ....
небайдужа до НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Березня 2014 15:29
А ви шановний, такої потреби, мабуть не маєте??? Кристально-чистий???
НЕЛУЧАНИН до небайдужа Показати IP 8 Березня 2014 15:36
так курсанти ще гріхів на службі не скоювали, отож будуть каятись у майбутніх гріхах.
небайдужа до НЕЛУЧАНИН Показати IP 8 Березня 2014 16:15
А я думаю, що якби ми усі менше грішили (ви в тому числі), то можливо не було сьогоднішнього "кримського питання". А на рахунок майбутніх гріхів, то нас усіх це чекає.
Анонім Показати IP 8 Березня 2014 14:13
церква відокремлена від держави, чого ці попи скрізь свого носа пхають, це все показуха. Нехай краще дадуть відповідь :чому у церкві чітко встановлені тарифи на "послуги", чому ще досі не платить церква податки за чималі прибутки. "По чем опиум для народа?"
Анонім до Анонім Показати IP 8 Березня 2014 21:29
Церква відокремлена від держави: то чому тобі повинен хтось давати відповідь. Тим більше нехрещеному.
Анонім Показати IP 8 Березня 2014 14:51
Ну, після того що влада зробила з міліцією за допомогою ЗМІ та бойовиків, їм залишається лише тільки молитися. Амінь!
Анонім до Анонім Показати IP 8 Березня 2014 20:54
а ти краще глянь...що Європа каже... і відкрий очі разом зі своїми попередниками які тут пургу пишуть http://www.youtube.com/watch?v=tvLqeDWWbUc може прозрієш врешті
Оля Показати IP 8 Березня 2014 16:22
сьогодні моляться. а завтра підуть людей безневинних вбивати. ось така міліцейська філософія.
Надя до Оля Показати IP 8 Березня 2014 19:19
Бред говорите!