USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Волинські жінки розблокували міжнародну трасу

30 Липня 2014 17:46
Рух транспорту на автодорозі Доманове – Ковель – Чернівці – Тереблече відновили.

Про це повідомили у прес-службі волинської міліції.

Протягом майже двох діб у селищі Ратне на Волині жінки та матері військовозобов’язаних у кількох місцях перекрили дорогу, а відтак унеможливили рух автівок.

Настрої жунок були надто рішучі, події нагадували справжнісінький «екшн».

Майже 300 осіб вимагали у представників влади повернути їхніх рідних та більше не відправляти чоловіків із Волині на Схід України для участі в антитерористичній операції.

На охорону громадського порядку задіяли спочатку сімох, а згодом кілька десятків працівників міліції. Вони й організовували об’їзд транспортних засобів.

– Після тривалих перемовин, місцеві жителі таки розблокували трасу, а, отже, рух автомобілів на автодорозі міжнародного значення відновили, – розповів начальник УМВС України у Волинській області полковник міліції Петро Шпига.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Віка Показати IP 30 Липня 2014 17:51
А Петро Шпига не хоче на АТО?
дідо Показати IP 30 Липня 2014 17:53
Московська секта крутить малограмотними жінками як хоче.
...лія до дідо Показати IP 30 Липня 2014 18:28
МП - це секта ФСБ. Цікаву статтю тільки що читала - "Россия сегодня - это тоталитарная секта «свидетелей Путина»
Петро Показати IP 30 Липня 2014 17:54
Якщо видадуть бронежилет і каску- без проблем. Ага,ще автомата!
Баба Показати IP 30 Липня 2014 17:56
Діду, то що, підемо на АТО?
дідо Показати IP 30 Липня 2014 18:07
Фашистсько-російські окупанти вбивають українців, а жіночки наслухалися московських попів.які виконують вказівку ФСБ . СБУ повиннен розібратися з провокаторами.
Баба до дідо Показати IP 30 Липня 2014 18:34
Діду,ну не будьте таким примітивним. Наші жіночки набагато розумніші.
Изя Шнеерзон. Показати IP 30 Липня 2014 19:09
коментар було видалено
Дончанин Показати IP 30 Липня 2014 22:23
коментар було видалено
Штефан, Луцьк Показати IP 31 Липня 2014 08:55
Московський патріархат - тоталітарна секта "свідки Путіна". Скільки зла вона наробила!. І ще наробить. Темне, як ніч, червоне Полісся - тому підтвердження. ФСБ - авангард підривної діяльності на теренах України. Де Волинська СБУ? Спить, як завжди? Чи команди зхверху не було?!! Пане Мельникович! Вас нещодавно поновили на посаді. Вже оговталися від перляку? То відпрацьовуйте надану революційним народом довіру. Бо "підуть" на цей раз, вже назавжди.
Ратне Показати IP 31 Липня 2014 11:21
Во бред несете... якого то Вам зла наробила церква? "факти в студію"