USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинським комуністам пропонують саморозпуститися

17 Березня 2014 16:46
За антидержавницьку та антиконституційну діяльність комуністів в Україні, громадські активісти Волині настирливо рекомендують саморозпуститися.

У тексті звернення до волинських комуністів йдеться, що комуністична партія в Україні впродовж багатьох років вела антидержавну та антиконституційну діяльність. На руках комуністів, такою самою мірою як і на руках регіоналів, кров «Небесної Сотні».

«Сьогодні ж осередки комунізму стали основою для сепаратистської діяльності на сході та півдні держави. Вважаємо, що у вільній Україні, за яку всі боролися на Майдані, Компартія не має права на існування.

Відповідно вимагаємо, щоб Комуністична партія на Волині припинила діяльність та оголосила про свій саморозпуск. Саморозпуститися також мають всі молодіжні та громадські комсомольські об’єднання в області.

Приміщення, яке перебуває у власності Комуністичної партії Волині за адресою Луцьк, вулиця Ковельська, 1, після її саморозпуску має бути передане громаді Луцька.

Тому звертаємося до луцького міського голови прийняти на баланс Луцької міської ради це приміщення.

Відсьогодні та до часу його офіційної передачі у власність громади приміщення за адресою, вулиця Ковелька,1, комуністами використовуватися не повинно», - йдеться у тексті заяви Правого сектора.

Інформаційне агентство Волинські Новини писало, що у ніч на 19 лютого, громадські активісти Волині влаштували ніч гніву: у Луцьку розгромили офіси регіоналів та комуністів.





Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 40
Валентин Показати IP 17 Березня 2014 16:50
Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы народов надёжный оплот! Партия Ленина — сила народная Нас к торжеству коммунизма ведёт!
Українець до Валентин Показати IP 17 Березня 2014 16:54
Їдь но в Росію, від хріха по-далі...... щоб потім без образ!
Леся до Валентин Показати IP 17 Березня 2014 19:02
На вас і гріх ображатись.Комуністи як хомячкі забавні)))
Ковельська 1 Показати IP 17 Березня 2014 16:52
Я живу в цьому гуртожитку, ці комуняки дістали, чесно кажучи, постійно то дівчат водять, то хлопців))) чесно кажцчи у всьому гуртожитку було свято поки їх не було, Розпускайте їх і кінець цьому цирку!!!!
Луцьк до Ковельська 1 Показати IP 17 Березня 2014 17:03
А що за свято, як називається? Випивон з груповухою?
Іван Показати IP 17 Березня 2014 16:55
Слава Комуністичній партії України!
Доктор Набеков до Іван Показати IP 17 Березня 2014 20:16
И вас батенька вылечат
аааа Показати IP 17 Березня 2014 16:58
Гнати цих червонодупих лайдаків пеньками.
Горохівець Показати IP 17 Березня 2014 17:03
А хто конкретно хлопців водить? Може Петро Брель? Він ніби проти межелозства.
Знедолений до Горохівець Показати IP 17 Березня 2014 17:10
Можливо їх юрист? Він на поціновувача маленьких хлопчиків схожий.
Анка Показати IP 17 Березня 2014 17:09
Пожалійте Кононовичів, їм що зараз з протягнутою рукою йти по світу?
Махно до Анка Показати IP 17 Березня 2014 17:12
Хай в Білорусь їдуть, але їм там бацька покажет как нужно родину любить)))
Тома до Махно Показати IP 17 Березня 2014 18:02
Погано що вам ще досі цю любов не показали! Що сидите клаву насилуєте-йдіть у добровольці записуйтесь, покажіть свою "любов"!
Тарас Показати IP 17 Березня 2014 17:15
КПУ валіть з України.
волинянка Показати IP 17 Березня 2014 17:18
А може міська Рада саморозпуститься, а то святі люди там виходить роблять. А за що вони відповідають? Комуністи більше добра зробили простим людям чим вони. Ще згадаєте про це не раз потім. Рано судите.
Анонім до волинянка Показати IP 17 Березня 2014 18:19
Де їхнє добро?Покажіть))))
волинянка до аноніма до Анонім Показати IP 17 Березня 2014 18:27
А розпитайтеся людей поїдьте. А то кийками махати багато хто вміє. Говоріть з народом УКРАЇНИ
Реаліст до волинянка до аноніма Показати IP 17 Березня 2014 18:35
А ну якщо рахуавати добром: розпиття спиртогорілчаних в громадських місцях, нанесення побоїв, заклики до сепаратизму то вони багато зробили.
я Показати IP 17 Березня 2014 17:30
Сколько хорошего было сделано- войну віиграли, великие стройки-и все потому что верили партии, правительству, а сейчас кому верить? За что нашим мужчинам умирать- за коломойских,тарут,яценюков,тимошенко и прочих?
ГПУ до я Показати IP 17 Березня 2014 18:17
Не потому что верили, а потому что сзади в спину стреляли.
Igorock до ГПУ Показати IP 17 Березня 2014 18:32
Ти школота безмозгла, ти жив за часів СССР? На своему короткому шмаркатому віку палець о палець не вдарив а ще вчиш других.
Лучанин до Igorock Показати IP 17 Березня 2014 18:39
Ось вона культура нинішніх комуністів.Без мата слова не звяже.Ні бе, ні ме ні ,гривні в кармані.
Анонім до Лучанин Показати IP 17 Березня 2014 18:41
А ви не бачили їх виступи?Це посміховисько)))
Ого Показати IP 17 Березня 2014 17:33
http://abc-news.ru/35/news-vk/2799699.html
хм Показати IP 17 Березня 2014 17:47
коментар було видалено
Киянин до хм Показати IP 17 Березня 2014 18:05
Щось Путя більше змахує на Гітлера.І сепаратисти з набитою свастикою.Чому б це?
Михайло Показати IP 17 Березня 2014 18:01
Бачив фото з того офісу там самооборона ( не ПС) знайшла стрінги чоловічі і змазку з презервативами))) ухахаах от в Луцьку комуністи)
Впевнений до Михайло Показати IP 17 Березня 2014 18:10
Вони хворі і небезпечні.Їх взагалі треба ізолювати від суспільства.
Анонім Показати IP 17 Березня 2014 18:21
Я так розумію, що молоді немає що робити останнім часом, то сидять і пишуть дурку різну. Візьміть підручник і почитайте історію, може щось хороше в голові відкладеться. Не обовязково про політику читайте, бо щось слабувато у вас із нею, раз пишете таке.
КПУ ганьба Волині Показати IP 17 Березня 2014 18:28
Вони б краще дружно б застрелились, а не розпустились.
Невдоволений Показати IP 17 Березня 2014 18:44
Заберіть цей гадюшник з нашого будинку, а то ми їх силою випремо.
Любов Іванівна Показати IP 17 Березня 2014 18:55
Кожна ідея має право на існування.Проте комунізм це утопія, якої ніколи не було.А про наше місцеве КПУ я краще помовчу.
Волинянин Показати IP 17 Березня 2014 18:57
Комуністи їдьте в Росію.Вам тут не місце.Ганьба вам.
Ленін на броньовичку Показати IP 17 Березня 2014 19:06
Кажуть що вони в себе там хотіли Сталіна воскресити.
Лесь до Ленін на броньовичку Показати IP 17 Березня 2014 20:14
І не тільки Сталіна.Кажуть що Кім чен Іра в шкафу тримають
Сталин И.В. Показати IP 17 Березня 2014 19:47
Исходя из нынешней ситуации пришлось воскреснуть. Так называемым "волынским коммунистам" самораспускаться категорически нельзя, ни в коем случае. Настоятельно рекомендую им всем вместе, во главе с Мартынюком Адамом, организованно, с пением "Интернационала", строем проследовать в городской парк, где, опять-таки организованно, взять и коллективно повеситься, в крайнем случае утопиться. Жить среди людей и быть такими негодяями - недопустимо для настоящих коммунистов.
Іосіф Пихожин Показати IP 17 Березня 2014 20:11
Народ може хтось знає . Кононович ще ходить, як в старі хороші часи на безплатні обіди для ветеранів?
думка Показати IP 18 Березня 2014 09:09
сраний сектор - фашисти.