USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Якою побачила «Інспектор Ляля» дорогу Жовтневе - Іваничі

9 Травня 2015 22:00
Журналісти інтернет-видання «БУГ» продовжують інспектувати дороги Волині, оскільки від автомобілістів надходить багато скарг на неякісне покриття доріг у регіоні.

Нагадаємо, одразу ж після появи у ЗМІ репортажу про інспектування доріг, проведеного журналістами «БУГу» та «Інспектором Лялею», працівники облавтодору швиденько «полатали» глибокі вибоїни на дорозі Нововолинськ – Володимир-Волинський.

Цього разу «Інспектор Ляля» вирушила на перевірку дороги селище Жовтневе – Іваничі.

Дорога у жахливому стані, багато вибоїн, нерівна поверхня, небезпечні узбіччя.

Минулої весни у ЗМІ вже піднімали питання про жахливий стан покриття цієї дороги, велися бурхливі дискусії, і влада народ почула - були здійснені деякі ремонтні роботи, аби вгамувати водіїв.



Нагадуємо, це – «Інспектор Ляля». В сидячому положенні вона має ріст 6 сантиметрів, тому і послужить нам своєрідним мірилом, яке візуально покаже, які глибокі та небезпечні насправді вибоїни на дорогах.

Результат роботи на трасі селище Жовтневе – селище Іваничі:



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Небайдужий волинянин Показати IP 9 Травня 2015 23:22
Я б за такі дороги оголосив догану з записом в особисту справу.Тільки підкажіть кому? А за ДТП, причина якої дорожні ями-судив би.
Торговий Показати IP 9 Травня 2015 23:36
Головна проблема цієї дороги не в ямах, а в жахливо нерівній поверхні полотна. НІКОЛИ не їдьте там швидше 50-60км! Інакше залишите на тих "американських гірках" свою підвіску
Лось до Торговий Показати IP 10 Травня 2015 13:41
Особливо на під'їзді до Жовтневого зі сторони Іванич.
Ще той Показати IP 10 Травня 2015 06:46
Із Лялею креативно. Молодці журналісти. От тільки "за дєржаву абідно".
Йосип Сидорович Показати IP 10 Травня 2015 07:46
Мені б таку лялю..
люля Показати IP 10 Травня 2015 08:10
про яку дорогу мова. її взагалі нема
іван іванович Показати IP 10 Травня 2015 09:01
На дорогу Іваничі-Бубнів треба брати не інспектора Лялю, а інспектора ведмедя, тому що в ямищах після фотосесії Лялі не знайдете
лучанка Показати IP 10 Травня 2015 10:04
про які дороги можна говорити? де вони у нас є? Та за такі "дороги" губернатор і начальник автодору мають йти у відставку ще до свого призначення
Дорожник до лучанка Показати IP 12 Травня 2015 10:28
В умовах дефіциту коштів найбільш ефективним та економічно вигідним вважаться поточний середній ремонт. Він дозволяє позбутися основних дефектів покриття на тривалий період. З огляду на зношений стан дорожньої мережі доцільно ремонтувати у такий спосіб хоча б 10 тис. км на рік, що потребує щорічного фінансування галузі на рівні 100 млрд. грн. Обсяги минулорічного та цьогорічного фактичного фінансування дорожнього господарства свідчать: держава не в змозі забезпечити таку суму видатків. А коштів, передбачених держбюджетом – 3,4 млрд. грн., ледве вистачає на здійснення експлуатаційного утримання в мінімальному обсязі!.
лучанка Показати IP 10 Травня 2015 10:09
і вдовольнятися потрібно не тим, що хоча б ями залатали "(ну хоч щось зробили, хоч трошки" - це психологія рабів), а вимагати якісного європейського покриття!!! Поскорочувати патрульних, які на цих дорогах "бардак бережуть", а зекономлені кошти від їхніх зарплат і пенсій використати на покриття!!!! Там вистачить, можна бути впевненим
Жабка мандрівниця Показати IP 10 Травня 2015 20:54
Лялю на дорогу Луцьк-Львів з обов'язковим заїздом на Радехівську автостанцію :)!!!
Волинь моя до Жабка мандрівниця Показати IP 10 Травня 2015 23:02
Пожалійте Лялю)))
галя Показати IP 26 Серпня 2015 12:08
А може краще здерти асфальт та їздити по старій бруківці?!