USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Ярош у Луцьку: мені невідомо, хто такий Ігор Лапін

17 Жовтня 2014 11:14
Кандидатура представника батальйону «Айдар» Ігоря Лапіна, який балотується до Верховної Ради від Луцька, невідома очільнику Правого сектора Дмитру Ярошу.

Про це йшлося під час зустрічі Дмитра Яроша з лучанами 16 жовтня.

У одній із записок лучани запитали в провідника Правого сектора про те, що ходять чутки про об’єднання батальйонів «Азов» та «Айдар» та про те, хто такий Ігор Лапін, який балотується від Волині до Верховної Ради.

«Я не знаю, хто такий Лапін і не чув інформацію про те, що «Азов» об’єднався з «Айдаром». Розвідвзвод «Айдару» хоче перейти в Добровольчий Український Корпус, одна рота «Донбасу» вже почала перехід в ДУК», - відповів Дмитро Ярош.



Говорячи про те, чому Правий сектор не зміг домовитися з Самообороною Майдану щодо єдиного кандидата від Луцька, він зазначив, що передусім йому потрібно поспілкуватися про це з представниками волинського Правого сектора та узгодити це питання. Він наголосив, що проти конкуренції між майданівськими силами і якщо є можливість узгодити кандидатуру, це обов’язково робитимуть.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
ВОНО Показати IP 17 Жовтня 2014 11:17
а мені невідомо хто такий Ярош? друг Яреми? чи слуга Яценюка з Турчиновим ?
ДУК до ВОНО Показати IP 17 Жовтня 2014 14:43
задають такі питання ті, кому фіолетово і до України і до її долі. Не знати Яроша, то зараз означає не слідкувати і не вникати у події, нічого не чути про Майдан, який поламав плани 5 колони і завадив добитись остаточної тихої і не всім помітної окупації нашої країни, економічно перш за все, потім би лиш пост фактум ліквідували б і формальну незалежність. А був би слуга - вже би його біг морда красувалась на кожному повороті, ролики по ТВ крутились би із завидною регулярністю. та й статус легальний був би у добровольчих формувань Правого Сектору, і зброю їм би дали і підтримку. А їх уже 2 штурмових і 11 резервних батів, єдина сила, яку новостара влада настільки боїться, що навіть не показує по телевізору і забуває згадувати, коли приписують собі заслуги в обороні того ж Донецького аеропорту
Вася Інтелігент до ДУК Показати IP 10 Червня 2016 15:34
Як ви чітко все пояснили...Та рівень розвитку,судячи із ваших тверджень,у вас бажає кращого...Чи ви ,просто, забули додати,що це ваша суб'єктивна думка,на яку,зважаючи на ваш рівень розвитку не варто звертати уваги?
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 11:21
От непотріб Лапін прикривається нашими дітьми,які гинуть на Донбасі, сидять під кулями. А воного до в депутати, до верховної ради, де можна бабло косити. Голусуйте за цих продажників і запроданців.
цікаво Показати IP 17 Жовтня 2014 11:31
Цей сектор заблудився між трьома соснами. Два тижні тому о 15.00 годині на Театральному майдані прес-секретар Яроша - Береза - представляв людям Лапіна. І тут, раптом, "не відомий". Як так може бути? Хляти менше треба, а то валять до втрати пульсу.
це ти заблудився до цікаво Показати IP 17 Жовтня 2014 11:38
Ти вже зовсім нікуди без компаса! Лапіна представляв Береза ЮРІЙ командир батальйону спеціального призначення «Дніпро-1». Прес-секретар Яроша - БОРИСЛАВ Береза
Анонім до цікаво Показати IP 17 Жовтня 2014 11:41
Двома БЕРЕЗАМИ, а не соснами.
ТакАлеНі до Анонім Показати IP 19 Жовтня 2014 20:26
Дотепно:))
ОЛЬГА до цікаво Показати IP 17 Жовтня 2014 13:35
Я НЕ ЗДИВУЮСЬ, ЯКЩО ДЛЯ ТЕБЕ КОНТ ТА КАНТ ЦЕ ОДНА Й САМА ОСОБА!
Вася Інтелігент до ОЛЬГА Показати IP 10 Червня 2016 15:41
Перед тим,як щось написати,спробуйте сформулювати думку в голові та якось логічно прив'язати її до теми ,що обгорюється...
так до цікаво Показати IP 17 Жовтня 2014 14:02
Давно вже всім відомо і хто ті ПС і ті Лапіни і Самооборона... Розумних людей не надурите і голосувати будуть не за них!!!
Хлоп Показати IP 17 Жовтня 2014 11:39
Відсьогодні і до кінця тижня головні новини для ВН замість бійців 4-го відділення резервної роти 5-го окремого батальйону ДУК приходять від Яроша. Витримки Вам, читачі!
розберися, турку Показати IP 17 Жовтня 2014 11:40
Це дві різні людини: ЮРІЙ Береза - комбат «Дніпра». БОРИСЛАВ Береза прес-секретар Яроша
гiсть Показати IP 17 Жовтня 2014 12:43
Кат.
Джулія Показати IP 17 Жовтня 2014 12:57
Зустріч їм організувати чи що??
хуан карлос до Джулія Показати IP 18 Жовтня 2014 09:06
Та лапін з переляку у штани наложить
Не будьте злими Показати IP 17 Жовтня 2014 12:57
Не знає Ярош Лапіна - і не треба. Головне, щоб ми знали. Хто для нас цей Ярош? Правильно - ніхто! А Лапін - земляк. Самі розберемося, за кого голосувати, без допомоги "патріота" Яроша.
122 до Не будьте злими Показати IP 17 Жовтня 2014 13:06
Ярош патріот ! А Лапін фото модель!
Оксана до Не будьте злими Показати IP 17 Жовтня 2014 18:42
Ти Яроша не знаєш. То може подивишся кого 22 лютого кликав мілйонний Майдан.:-)
Анонім до Оксана Показати IP 17 Жовтня 2014 19:30
миллиардный...
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 13:23
Лапін хай шуруе в ковель
Укроп до Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 13:41
мало "саша-долар" синочку бабла настругав???? люстрацію треба!!! лапін з мовшуком розбили бусурманську військо..... увісні....
Олігофренд Показати IP 17 Жовтня 2014 13:24
Олігархи намагаються розпорошити голоси потенційного переможця виборів. Поважаючи усіх хто захищав Україну визнаю, що рейтинг в Лапіна вищий, часу для розкрутки інших немає, а тому якщо кандидати з меншими рейтингами не знімуть свої кандидатури - вони спрацюють на користь олігархів.
ЛУЧАНКА до Олігофренд Показати IP 17 Жовтня 2014 13:40
КОЛИ ДАНИЛЬЧУК В МІСЬКРАДІ, ТО ЗМЕНШУЄТЬСЯ ДЕРИБАН ЛУЦЬКА ПОСАДОВЦЯМИ, ЯК ТІЛЬКИ ЇДЕ НА СХІД - НАШИМ ДЕПУТАТАМ ПОВНА ВОЛЯ! ТОМУ ЗРОЗУМІЛО, ЩО ПОТРІБНО СТАВИТИ НА МІСЦЕ ЧИНОВНИКІВ ТА ДЕПУТАТІВ! ГОЛОСУЙТЕ ЗА "ПРАВОСЄКІВ"!
Хлоп до ЛУЧАНКА Показати IP 17 Жовтня 2014 14:03
Вірно! Треба кожного посадовця прикувати до стільців в міськраді, а правосєків поставити над ними надзирачами! І Данильчука - в мери! І не буде ні дерибана, ні Луцька! Буде одна велика криївка! Зато наша! Слава Україні!
гуз до ЛУЧАНКА Показати IP 19 Жовтня 2014 09:19
Волиняни, нагадую вам що павлик в березні писля рекетив підприемців, сидора купив 3 кімнатну каартиру в новобудові за податковою за 80 тис у.о і авто- джип за 49 тис. ...пс - пидар..и
Хведьо до ЛУЧАНКА Показати IP 25 Жовтня 2014 20:35
То ж ми Данильчука зараз не в мери обираємо, отямся!
))) до Олігофренд Показати IP 17 Жовтня 2014 14:25
шо ви всі скачете тут. по луцьку округ візьме або кривицький, або констанкевич. бо заї....ло.
Ольга Показати IP 17 Жовтня 2014 15:39
Особисто я не знайома ні з Ярошем, ні з Лапіним, тому щось говорити про їх особистості не беруся. Одне дратує: кожен кандидат прагне увійти до лав ВР і служити для народу - от лише для чого один одного обливати брудом? До чого та конкуренція? Таке враження, що за весь цей трагічний рік нічого не змінилося... Соромно, коли випроводжали хлопців на схід в зону АТО, то не мали грошей придбати ні броніжелетів, ні спецзасобів для розвідки і захисту. А от зараз все місто кишить отими обличчями на білбордах. Звідки гроші на таку недешеву агітаційну рекламу??? Знову брехня... За що загинули люди?
Анонім Показати IP 17 Жовтня 2014 16:12
коментар було видалено
Віктор Показати IP 17 Жовтня 2014 21:56
Не дивно,що Ярош не знає Лапіна,бо той НІХТО.От якби Ярошу нагадали,хто такий татусь Лапіна,який "рішав" через свій ковельський суд розмитнення авто (за що в народі названий "Бакс") от тоді може б і згадав,що про цього діяча всі,хто займався авто говорили.І цей синочок в формі ходить по місту і роздає листівки за себе.Ганьба!!! Пристосуванець хєров!!!
порада лапіну Показати IP 18 Жовтня 2014 08:31
Суши весла аферюга і грузи апельсини бочками
Толік Аптекар Туарег Показати IP 18 Жовтня 2014 18:57
Лапін, друже, шуруй в Ковель і не плутайся під ногами в серйозних людей
гість Показати IP 25 Жовтня 2014 10:34
а хто серйозні люди?
с. Андсій Показати IP 25 Жовтня 2014 11:08
Служив з Ігорем Рицко толковий пацан і буде хороший депутат. Зараз воює в Айдарі, тим більше Луцький пацан.