USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.80 9.95

З Луцька до Києва їздить швидкісний поїзд

25 Травня 2016 10:14
Новим поїздом з Луцька до Києва можна дістатися всього за 6,5 години.

Про це у мережі Фейсбук повідомив Департамент інфраструктури та туризму Волинської ОДА.

Так, вранці потяг вирушає о 6.35 з Луцька і прибуває в Київ о 13.06.

З Києва відправлення відбувається о 16.25 і прибуває поїзд на залізничну станцію Луцька о 23.18.

У департаменті також повідомили, що такий комфорт пасажирам коштуватиме від 95 гривень.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Оксана Показати IP 25 Травня 2016 10:38
Цей поїзд ще з кінця минулого року їздить, нічого?)
Лучанин Показати IP 25 Травня 2016 10:42
Цей поїзд не зовсім новий, він у складі поїзда Варшава - Київ, який зі зміною графіка руху на 2016 став ходити через Луцьк.
aleg Показати IP 25 Травня 2016 11:19
so stydenstkim toje mojna?
Лучано Паваротті Показати IP 25 Травня 2016 11:34
і немає там ціни 95 грн, а найнижча ціна 113. грн. за квиток...
Віктор Показати IP 25 Травня 2016 11:57
І кому вигідно такий графік, щоб приїзджати в Київ о 13:00? Не встигнеш ніяких справ вирішити до вечора. Відправлення о 16 годині з Києва, я вважаю теж мало кому вигідно. Чим думають коли складають такий графік руху?
Пасажир до Віктор Показати IP 25 Травня 2016 13:44
Не вигідно -не їдь. Є чим добиратися. Це додаткові вагони.Потяг їде із Варшави.
футбольор Показати IP 25 Травня 2016 15:33
цим поїздом вигідно на футбол їхати,бо він ввечері.а обратно то треба десь ніч перекентуватись