USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

За що звільнили голів РДА на Волині

27 Січня 2015 17:56
Питання щодо прозорості розподілу коштів на матеріально-технічне забезпечення військових були причиною звільнення п’яти очільників районів на Волині.

Про це під час зустрічі з представниками волонтерських організацій області 27 січня розповів голова облдержадміністрації Володимир Гунчик.

Говорячи про ефективність використання бюджетних коштів, призначених на матеріально-технічне забезпечення бійців, волонтери зазначили, що коштами, виданими для районних рад, розпоряджалися люди, які не володіли ситуацією, що відбувається в країні. Водночас, є, мовляв, волонтери, які краще знають потреби військових.

«Ви пам’ятаєте, як критикували мене за те, що я позвільняв голів РДА? А поставте їм питання, куди вони поділи ці кошти, як вони їх розподілили?», - звернувся до волонтерів Володимир Гунчик.

Ті відповіли, що прийшли до начальника голів райдержадміністрацій.

«Ні, я їх позвільняв тому, що кошти по 100 тисяч розподіляв не я. І в мене так само, як у вас, є до них купа питань», - зауважив голова ОДА.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
народник Показати IP 27 Січня 2015 18:18
поіменно можна
громада до народник Показати IP 27 Січня 2015 18:40
Тих волонтерів теж треба як слід перевіряти, половина з них добре собі мають, а тут ще державні кошти хочуть через них проводити! У країні ніякого контролю і звіту за державним, за нашим, платників податків!
лучанка Показати IP 27 Січня 2015 18:37
що він меле ?він хоч соображає що говорить?ганьба Гунчику
активіст до лучанка Показати IP 27 Січня 2015 19:09
це шо ти мелеш?!
Анонім Показати IP 27 Січня 2015 18:42
коментар було видалено
Анонім Показати IP 27 Січня 2015 18:45
Прызначте туда кого- то из ПР. Но не вздумайте от Свободы.
Петро до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 21:50
а ще "рига" призначте на посаду очільника області і прийдуть хлопці з АТО буде вам "котел луцький" реальний
Сolonel до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 23:43
Ананіму чи онаніму. Чого взе там , пиши зразу :призначте Гіві чи Моторолу автомийника, чи сусіда твого по палаті №6
Петя Показати IP 27 Січня 2015 18:46
Згідний з луччанкою на усі 10000000 відсотків!
Анонім Показати IP 27 Січня 2015 18:48
коментар було видалено
Анонім Показати IP 27 Січня 2015 18:50
Молодець Гунчик.
зера Показати IP 27 Січня 2015 19:43
Звільнив за марнотратство а тепер забирає до себе в депутати обл ради
Анонім до зера Показати IP 27 Січня 2015 20:25
Тому і звільнив.
алі Показати IP 27 Січня 2015 20:28
Капец
гість Показати IP 27 Січня 2015 21:16
то мова тільки про 100 тисяч? Тільки за це звільнили? А куди поділися мільйони? Нікого не цікавить?
громаді Показати IP 27 Січня 2015 22:21
парторг є парторг просто не знає що сказати, ох Порошенко кого ти поставив головою ОДА
123 Показати IP 27 Січня 2015 22:43
Пане голово, а де кримінальні справи, службові розслідування, зрештою поіменно в яких районах? Чому впродовж двох місяців шифрувалася інформація . Ця деза розрахована на простачків на передодні призначення нових голів по районах, авось за своі рішення яйцями не закидають, не пошлють . Дуже прикро,що представник президента , в такий важкий час для краіни, граючи на почуттях людей , втоптуючи в болото репутацію людей , підкидаючи фейк, так підло бреше. Серед голів були порядні керівники . Ганьба пане голово.
І шо ото він меле!!! Показати IP 27 Січня 2015 23:05
Яка фігня! Звільнив, бо були не "його люди", чому, коли звільняв, відразу не сказав, що є зловживання. Ні, я не проти того, що прийшов новий голова ода то й "своїх" блюдолизів має право поставити, але навіщо молоти такі примітивні речі. І зловживання є у кожного, хто працює у цій системі. Тому - кристально - чисті призначення нового голови - це предмет розлідувань його наступника.
люда Показати IP 27 Січня 2015 23:54
то хіба маємо чудо а не губернатора,що воно меле, хай назве райони,скажу наперід ,що не назве, бо кошти розподіляли районні ради, той гунчик то позор на цілу область.
а ви до люда Показати IP 28 Січня 2015 09:05
а ви пані райони назвете , може ще й без помилок напишете?!
точно Показати IP 28 Січня 2015 00:49
Масло масляне.
зера Показати IP 28 Січня 2015 08:31
Рука руку миєє а простий люд страдає пасскуди тай усе.
Веселка Показати IP 28 Січня 2015 09:01
що за нісенітниці?! Право поміняти голів місцевих адміністрацій це право кожного новообраного президента, і це явно, що він призначатиме людей, якщо і не безпосередньо знайомих, то кимось рекомендованих.слово громади - це гарантія порядності такого кандидата.проте ваші анонімні репліки не є словом громади.якщо маєте компромат, вводьте його в дію.людей тепер слухають більше ніж рік тому. і факти треба, а не репліки.....бо інакше, то називається набір тексту на ПК, і ні до яких наслідків крім зіпсувати один одному настрій не призведе. що ж до виборів в обласну раду, то волиняни вже на парламентських показали як вони роблять свій вибір....прикро
з Волині Показати IP 28 Січня 2015 11:57
А за яку хорошу роботу пане Гунчик ви дякували ексам і квіти їм дарили на презентації новеньких?