USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Значна частина Луганська - під контролем сил АТО

20 Серпня 2014 20:50
Значна частина Луганська вже перейшла під контроль сил АТО.

Про це під час брифінгу повідомив речник Інформцентру РНБО Андрій Лисенко, - інформує "Українська Правда".

Він зазначив, що бойові дії в містах Луганську і Донецьку для українських військових ускладнюються застосуванням терористами важкого озброєння. Однак, як наголосив Лисенко, велика частина Луганська перейшла під контроль сил АТО.

"У Луганську найманці чеченської національності продовжують обстріли території міста із застосуванням установок "Град", - встановлених у східних кварталах.

Також мешканка Луганська повідомила, що більшість з бойовиків локалізовані в районі Вергунки у Луганську. Ще вона заявила, що терористи зосередилися в районі Машинобудівного інституту, - інформує "Преса України".

Паралельно українські військові проводять рейдові дії за напрямом Іловайськ-Зугрес Донецької області. Протягом дня сили АТО вступали у вогневий контакт з терористами у районах Лужків, Сонцеве, Карпово-Надєждовка, Авдіївка, Сабівка та Шевченко.

Лисенко зазначив, що у Луганську наразі неможливо відновити водопостачання через пошкодження розподільчих водопровідних мереж на території міста. До відновлення функціонування Західної фільтрувальної станції були залучені підрозділи ЗС України. Проте провести ремонтні роботи поки що немає можливості через активні бойові дії у місті.

У Луганській області без внутрішнього залізничного сполучення залишаються понад 40% залізничних станцій, у тому числі і обласний центр.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Дончанин Показати IP 20 Серпня 2014 21:02
коментар було видалено
Анонім Показати IP 20 Серпня 2014 21:12
коментар було видалено
вн Показати IP 20 Серпня 2014 21:15
Геть тролів
факт Показати IP 20 Серпня 2014 22:24
коментар було видалено
гість Показати IP 20 Серпня 2014 23:32
Слава Україні! Героям слава! Ну всьо, Тролі мають нервово міряти тиск
Яся Показати IP 20 Серпня 2014 23:34
Наші хлопці борються за свою територію. А терористи на чужій землі. Це як у футболі - "стіни допомагають". А Дончанин і деякі Аноніми - москальські тролі.
Дончанин до Яся Показати IP 21 Серпня 2014 06:58
"Наші хлопці борються за свою територію" - ну и воюйте на Волыни и не лезьте в мой дом - Донбасс.
борменталь до Дончанин Показати IP 21 Серпня 2014 10:25
Твой дом турьма, а скорее всего выгребная яма с такими же отбросами,как ты
Одесит Показати IP 20 Серпня 2014 23:37
Хей, кацапи, я от на Волині вже декілька років, скажу що ОДЕСА ЗА УКРАЇНУ! слава Україні! А одесити плодовиті... Вже малеча росте:) Путлєр капут
Яся до Одесит Показати IP 20 Серпня 2014 23:39
Одесите, тримай марку! Нам такі витримані і потрібні. Волиняни класні хлопці і дівчата, але їм не завадить підтримка південними паиріотами!
Одесит Показати IP 20 Серпня 2014 23:44
Ну то за чим підтримка? Наступний крок - прапор на хрюмлі (кремлі)? Коломойський платить 1 міо долларів за фарбування хрюмлювської зірки... з 5 прапорами
Яся до Одесит Показати IP 20 Серпня 2014 23:49
Ну діло за малим: оплата Коломойським (сподіваюсь він виклик прийме). І знайти відчайдухів, які це зроблять. Але ще потрібно завезти жовту і блакитну фарби, бо карлик скоро заборонить ці кольори в паРашці.
Анонім Показати IP 21 Серпня 2014 01:15
коментар було видалено
семен до Анонім Показати IP 21 Серпня 2014 01:57
Ти в це сам віриш?
Дончанин до семен Показати IP 21 Серпня 2014 06:59
В отличие от тебя он знает, а не верит. Или не понимаешь разницу в этих понятиях?
семен до Дончанин Показати IP 21 Серпня 2014 11:09
та різницю я розумію. тілько йшов би ти на свої донецькі ресурси вихваляти путлєра. не доводь нормальних людей до гріха.
Роман до семен Показати IP 21 Серпня 2014 08:31
Цікаво одне -звідки в тих "ополченців" гради, буки, танки, бтр взялися?
увч Показати IP 21 Серпня 2014 07:20
И опять ни фото, ни видео, ни документов. Какие-то хороняки с "Азова" приехали - масса доказательств. Вот, мол, смотрите, на самом деле приехали. А тут такой военный успех - и ничего. Я, конечно, не Станиславский, но НЕ ВЕРЮ.
увч Показати IP 21 Серпня 2014 07:24