USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

«Зніму в той день, коли закінчиться війна»: лучани про вказівку мера зняти прапори

12 Серпня 2015 12:39
В умовах сьогоднішньої ситуації у нашій державі лучани висловлюють свою патріотичну позицію, вивішуючи жовто-блакитні прапори на балконах та вікнах луцьких багатоповерхівок — як символ України.

Учора міський голова Микола Романюк звернувся до лучан, аби вони напередодні державних свят замінили або зняли українські стяги, які висять на будинках ще з подій «Майдану» та «Революції гідності».

Міський голова наголосив, що деякі з них вигоріли на сонці й перебувають у неналежному стані. Також він розпорядився замінити прапори в усіх державних організаціях і установах.

До редакції Інформаційного агентства Волинські Новини стали надходити телефонні дзвінки від жителів міста, яких обурила така пропозиція мера, адже для кожного, хто вивішував стяг, він має колосальне символічне значення. Перші прапори з’явилися на будинках ще під час подій на Майдані та Революції Гідності, пізніше прапори вивішували як нагадування про героїзм наших воїнів, які віддають свої життя за Україну на сході. Кожен такий вигорілий, потріпаний вітром прапор це – гордість і скорбота, - кажуть лучани.

«Ми вивісили український стяг у день загибелі 23 українських бійців 28 липня 2014 року», - розповів читач ІА Волинські Новини, батько айдарівця, який героїчно загинув на сході, захищаючи Україну. .

Нагадаємо, у той день, 28 липня 2014 року надійшла страшна звістка про те, що в боях біля міста Лутугине Луганської області загинули 23 бійці сил АТО, зокрема 13 бійців батальйону «Айдар».

Чоловік (ім'я не називаємо з етичних міркувань) розповів, що зняти цей прапор зараз, поки триває війна і гинуть українці, неприпустимо.

«Я зніму його в той день, коли закінчиться війна», - наголосив чоловік.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
суддя Показати IP 12 Серпня 2015 12:51
Комсомолець Романюк як справжній адепт КПРС тримае прапор СРСР під подушкою та чекае команди "фас"! Ну нічого,недовго червоному псу гавкати лишилось!
Штефан,Луцьк до суддя Показати IP 12 Серпня 2015 13:15
Ти шо самий розумний?
Петро до суддя Показати IP 28 Липня 2018 21:01
Це дзвонив батько загиблого айдарівця Рустама Хамраєва Шонійоз Хамраєв. Рустам загинув 17 червня 2014 року, а на сороковий день його загибелі батальйон "Айдар" поніс великі втрати. А прапор на балконі висить досі.
zzz Показати IP 12 Серпня 2015 12:57
Треба прапори, що зносились, просто поміняти на нові. Чому ж так вже обурюватись?
Всезнайко до zzz Показати IP 12 Серпня 2015 17:10
коментар було видалено
прапор Показати IP 12 Серпня 2015 12:57
Романюк певно вже все зробив для громади міста,що за прапори взявся,чи вже зовсі сорому не має?
Анонім Показати IP 12 Серпня 2015 13:08
не граймо на біді. може чорну хустку хтось скине тоді, коли вона на голові обтріпається до останньої нитки? не кощунствуймо такими "принципами". якщо поважаєш прапор і державу - поважай розумно, а не вицвілими і обтрьопаними навіть прапорами, вивішеними в день великої біди. я розумію, коли наші знамена, хай навіть і такі, тріпаються перед носом бойовиків - так їм і треба, тій наволочі, але тут, це моє особисте переконання, має бути цивілізовано і культурно. але кожен робить так, як вважає за потрібне.
От до Анонім Показати IP 12 Серпня 2015 14:12
про чорну хустку -це ти даремно так, нетактовно і жорстоко
102 Показати IP 12 Серпня 2015 13:10
Дивна пропозиція Романюка........., якщо ЦЕ правда............
Вітя до 102 Показати IP 13 Серпня 2015 08:34
Чим дивна? що закликає Державний стяг шанувати! а мені задється навпаки - дуже дорчено! але ж ВН, як завжди, все перекрутять на свій манір, як вимагає їх політика. Бо Романюк не вказівку давав, а закликав й попросив лучан з шаною ставитись до синьо-жовтого знамена. а ні - гарно як на голі дупи труси жовто-блактні вдягнуть - то це по-вашому повага? люди, майте совість, не перекручуйте з ніг на голову!
Лучанка Показати IP 12 Серпня 2015 13:22
В даному випадку підтримую мера. Не можу зрозуміти такого патріотизму. коли вісить щось на балконі таке, що перша думка: шмаття, аж потім, коли дуже уважно придивишся...-прапор український... Чи ось це не є знущання над прапором?
LuBart до Лучанка Показати IP 12 Серпня 2015 14:26
Якщо для Вас комбінація жовтого та блакитного кольорів нанесена на полотні в першу чергу викликає асоціацію з якоюсь ганчіркою - спробуйте знайти собі місце в лавах "оппоблоку" або комуністів. Буде хоча би зрозуміла Ваша "патріотична" позиція...
Лучанка до LuBart Показати IP 12 Серпня 2015 16:31
У Вас, шановний, вже паранойя! З такми патріотами ми ніколи не будемо жити добре. Бо у вас тільки ваше слово і дія вірні. Вибачте, але на матерії, котра вицвіла на солнце, важко розрізнити кольори. Чи я маю в будь-який білизні на балконі передбачати прапор УКраїни?
Лучанин до LuBart Показати IP 12 Серпня 2015 16:39
Все вірно підмічено - комбінація жовтого та блакитного, а не вицвівше на сонці та вітрі кольору піску і мульної води! Якщо є повага до стяга України - його всього-навсього треба замінити на новий!
а якби Показати IP 12 Серпня 2015 13:44
оновити прапори попросив не Романюк, а хтось інший, цікаво, чи була б реакція такою ж бурхливо негативною? річниця трагічних подій - привід для того, аби прапор хоча б попрати. від того, що він пошматований, вицвілий або брудний висітиме на очах у всіх, війна швидше не закінчиться, він скорше буде надавати відчуття безвиході...
LuBart до а якби Показати IP 12 Серпня 2015 14:40
Реакція була би на будь-чий вислів в такому руслі, але Романюк - не "Вася Пупкін", а мер міста! До того ж вихідець з ПР. Його слова можуть трактуватися з особливим підтекстом... А сам факт афішування державної символіки несе посил солідарності з українцями, незалежно від того, де вони перебувають або яку необхідну справу роблять. Цілком підтримую людей, які вивісили стяги на початку трагічних подій і не збираються їх знімати допоки не буде досягнуто позитивного результату! Почуття безвиході буде тоді, коли не зможеш побачити жодного жовто-блакитного прапору в місті. Значить люди справді зневірилися та змирилися зі всім...
Лучанин Показати IP 12 Серпня 2015 14:09
В мене на балконі висить прапор ще з часів майдану, і я погоджуюсь з чоловіком," що зніме його в той день, коли закінчиться війна". СЛАВА УКРАЇНІ !!! СМЕРТЬ ВОРОГАМ !!!
іра до Лучанин Показати IP 13 Серпня 2015 08:38
шановний, а ви розумієте, що це державний символ України! його треба шанувати і в належному стані зберігати!
до Лучанки Показати IP 12 Серпня 2015 14:23
А чи не є знущанням з боку мера не подбати про тротуари для лучан? Голову то він підняв, а під ногами не бачить що твориться. Власне де ж йому дбайливому господарю міста знати про проблеми пішоходів. Романюк же ж пішки не ходить.Цабе велике.
Кріс до до Лучанки Показати IP 12 Серпня 2015 15:41
Треба йому завязати очі і пустити по пр. Волі від філармонії до Київського м-ну. Во хохма буде
виборець до до Лучанки Показати IP 13 Серпня 2015 08:49
це ви відкрийте очі - тротуари робляться і прибудинкові території теж! але ж вам треба підгавкувати!
Кріс до виборець Показати IP 13 Серпня 2015 14:00
Ви мабуть депутат міськради?) Для Вас ми собаки?)))
факт до виборець Показати IP 14 Серпня 2015 16:37
ти ви**ядок , а не виборець ( зрозуміло з закритими очима , а з відкритими )(олуй Шаріков .
Анонім Показати IP 12 Серпня 2015 14:29
А мені при КПРС і СРСР жити було краще, спокійніше, веселіше, усі жили дружно, неважливо було хто ти кацап, хохол, жид чи .....
кувалда Показати IP 12 Серпня 2015 14:35
нацики, замінити на нові ті що на сонці вигоріли або розтріпанні. Мер ще забув сказати що ще подвіря на свято підмести чи тут теж обовязково треба копня в з-д для поніманія.
LuBart до кувалда Показати IP 12 Серпня 2015 15:57
Щось тут тхне руськім духом...
Лучанин Показати IP 12 Серпня 2015 15:07
Ніхто не дзвонив до вас, просто треба меру свиню підсунути
Лучанка Показати IP 12 Серпня 2015 16:35
Ви хворі всі чи як? Може ще у дворах не підмітати з часів МАйдану? Є така прикмета- не можна, коли хтось у дорозі. Давайте не будемо , допоки війна не скінчиться! Дурдом якійсь!
до лучанина Показати IP 12 Серпня 2015 16:39
коментар було видалено
батько Показати IP 12 Серпня 2015 18:52
Ми вже давно замiнили той прапор на новий. Потрiбно буде -ще раз замIнимо.
!!! Показати IP 12 Серпня 2015 19:22
Показушний патріотизм....
Хакер до !!! Показати IP 12 Серпня 2015 21:22
Гюльчатай ! Открой свое личичко !
Жах Показати IP 12 Серпня 2015 20:43
Наразі.нагальних.питань.щодо.впорядкування.Луцька."цілий.океан",а.його.очільник.переймається.дрібницями.Слава.Богу,що.у.нас.є.можливість.переобрати.такого.горе-господарника.
Кононович Показати IP 12 Серпня 2015 21:48
Родину любить, это не берёзки целовать.в три смены на Украину . . .
РСВ Показати IP 12 Серпня 2015 22:40
Це просто жах, як можна такє говорити! Та їх треба ще більше повісити!!!!!!!
Макс Показати IP 12 Серпня 2015 23:02
та що такий шум здійняли? зношені прапори треба замігнити на нові - от і вся проблемо. зробили з романюка ворога народу. за неналежне ставлення до державної символіки покарання передбачене. а вигорілий чи порваний стяг - то не гарно і неповага до самого себе
Хлоп Показати IP 12 Серпня 2015 23:30
ВН треба всім, хто "телефонував" та "обурився" запропонувати принести всі рвані прапори до редакції, а потім пройти ходою з ними до мерії. Треба ж вам реальний "патріотизм" показати, чи не так?
1 Показати IP 13 Серпня 2015 11:05
Слава Богу!!! А не Україні і т.д..і лише Бог і тільки за допомоги і милості Божої зміниться ситуація яка є наразі в нашій державі.
Кріс до 1 Показати IP 13 Серпня 2015 14:19
Ага... від бога ви дочекаєтесь))))