USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку померла майстриня Руслана Вронська

8 Лютого 2017 20:28
Майстриня художнього лозоплетіння Руслана Вронська померла сьогодні, 8 лютого.

Про це повідомили друзі покійної у соцмережі.

"Руслана Вронська пішла у Вічність...........

Русланочко, ти залишишся у пам'яті всіх, хто знав тебе, надзвичайним життєлюбом, людиною з гарячим серцем і доброю душею, ніжною люблячою матусею і гарною колегою, щирим патріотом, великою українкою...... Боже, візьми її душу до себе...", - йдеться в дописі.

Прощання відбудеться в Будинку панахиди в Луцьку з 12.00 до 15.00 у четвер, 9 лютого.

Руслана Іванівна Вронська народилася 25 серпня 1974 у с. Сьомаки Луцького району Волинської області. Заслужений майстер народної творчості України (2010). Закінчила Інститут мистецтв Волинського університету (2004). Лозоплетінню навчавчалася у Йосипа Ромащука.

У творчості орієнтуєнтувался на традиційні прийоми виготовлення побутових предметів, поширених на теренах області.

Редакція висловлює співчуття рідним та близьким Руслани Вронської.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Ярослав Показати IP 8 Лютого 2017 21:53
Співчуття. А що сталось так???
Дмитро Показати IP 8 Лютого 2017 23:07
Жаль дуже хороша людина.
Тетяна Показати IP 8 Лютого 2017 23:33
Не віриться. Надзвичайно світла людина. Смуток і жаль. Так несподівано і така молода і талановита. Величезне співчуття рідним і близьким.
Володимир Дмитрук Показати IP 8 Лютого 2017 23:47
ШОК! Не влазить в голову. Що сталося???
Торі Показати IP 9 Лютого 2017 10:32
Я інколи в шоці від так званих журналісті Волинських новин - напишуть половину статті, а далі догадуйтесь і додумуйтесь шановні читачі. Ви якщо пишете, що померла молода людина, то напишіть і що сталося! А не ви (автор статті) написали 5 речень і сидите довольний, що "відстрілявся" і весь день вільний.
Ембер до Торі Показати IP 9 Лютого 2017 12:23
Не важливо як вона помела! Це лише один момент в її історії! Важливо те, як вона жила!!!
!!! до Торі Показати IP 9 Лютого 2017 14:15
Самогубство
1 Показати IP 9 Лютого 2017 16:05
Прочитала першу пару в училищі. Пішла додому і повісилася. Нема в цьому таємниці.
Ольга Показати IP 11 Лютого 2017 13:55
Ой щось мало віриться у самогубство. У деяких кіл є плани знищувати кращих представників української інтелігенції як після більшовицької революції.
тітка до Ольга Показати IP 11 Лютого 2017 16:33
Нащо верзти безпідстану дурню?
Ю Показати IP 13 Лютого 2017 10:40
Дурня верзеться тому, що немає інформації, чому загинула молода людина. Звідси і домисли. А правда можливо застерегла б когось від такої біди.