USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Луцьку стартує набір до нової поліції. АНКЕТА

3 Серпня 2015 08:28
З третього серпня у Луцьку стартує набір до нової Поліції. Триватиме він до 18 серпня. Про це інформують у прес-службі волинської міліції.

Нагадаємо, як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, презентація нової поліції у Луцьку відбулась 28 липня на Замковій площі. Презентація відбулась за участю міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова, першого заступника міністра внутрішніх справ України Еки Згуладзе та голови Департаменту патрульної поліції Києва МВС України Олександра Фацевича.

Як повідомлялося, з наступного тижня у місті починається набір до нової поліцейської патрульної служби.

Набір триватиме до кінця серпня. Нова поліція приступає до виконання обов’язків у Луцьку в листопаді цього року.



Заповнити анкету ОНЛАЙН:

Друковані анкети (завантажити) приймаються за адресою:

Луцьк (онлайн-анкета доступна за посиланням вище)

вулиця Богдана Хмельницього, 1(2 поверх) телефон (0332) 74-25-55

з понеділка по п’ятницю з 09:00 до 18:00 годин

- набір триватиме з 03 серпня по 18 серпня

Основні посадові обов’язки:

– Патрулює визначену територію (пішки, на патрульному автомобілі або на інших транспортних засобах) та забезпечує охорону громадського порядку та безпеки громадян

– Надає інформацію пішоходам та водіям транспортних засобів

– Перевіряє та фіксує будь-які порушення законодавства, виписує штрафи

– Приймає та передає інформацію по рації, реагує на правопорушення, виїжджає на місце події, вивчає скарги громадян

– Реагує на виклики щодо побутових правопорушень (проявів домашнього насильства тощо)

– Надає невідкладну допомогу потерпілим від суспільно небезпечних діянь, нещасних випадків, особам з обмеженими фізичними можливостями та особам, які втратили можливість самостійно пересуватись

– Забезпечує безпеку дорожнього руху; регулює дорожній рух

– Зупиняє дорожньо-транспортні засоби, перевіряє посвідчення водія та інші необхідні документи, проводить візуальний огляд у разі підозри щодо вчинення правопорушення

– Організовує заходи безпеки на місці ДТП, складає необхідні документи, надає першу допомогу учасникам ДТП

– Здійснює оперативно-розшукові заходита слідчі дії з метою виявлення і попередження злочинів та інших правопорушень

– Сприяє розслідуванню справ щодо вчинених злочинів в межах компетенції Департаменту

Особистісні якості:

– Мотивація

– Комунікабельність, ввічливість

– Навички аргументовано висловлювати свою думку

– Дисциплінованість, відчуття відповідальності

– Вміння прийняти рішення та діяти в екстремальних ситуаціях
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Анонім Показати IP 31 Липня 2015 13:33
яку ЗП пропонують в поліції?
опа до Анонім Показати IP 31 Липня 2015 14:07
від 8 тис.грн.
Ау до Анонім Показати IP 31 Липня 2015 14:07
тобі мало буде
Анонім до Ау Показати IP 31 Липня 2015 14:34
помиляєшся, 8 - то не мало)
CEO до Анонім Показати IP 31 Липня 2015 19:48
8 кілогривень по сьогоднішньому курсу десь 363 долара (це я ше по-божому прикинув). Дійсно, то не "мало" за перелічені вгорі обов’язки, то насмішка.
Йдіть -йдіть Показати IP 31 Липня 2015 14:17
В кого немає роботи - можна спробувати, а , якщо я працюю і звільнюся ? Вже в Києві вигнали 5 -х новополіцейських.Одні заснули в автомобілі, в інщих ще більш серйозні провини. І прощай робота ,і стара , і нова. Ні краще посиджу в старому кріслі.
Йдіть до Йдіть -йдіть Показати IP 31 Липня 2015 14:57
Привик на роботі спати? Як працюш так і маєш. Чи ти думав за сон на посту тобі будуть 8000 платити?
киздуйте обоє до Йдіть Показати IP 31 Липня 2015 19:44
і шо характерно, обидва ваші каменти написані - один в 14:17, другий в 14:57. в самий неробочий на світі час.
Анонім Показати IP 31 Липня 2015 15:55
клоунада і як тепер вже виявилося дирибан грошей з бюджету(офіційна версія:на підготовку одного поліцейського держава витрачає 128тис. грн) продовжується, сумно за цим спостерігати. Дайте нормальні зарплати рядовим міліціонерам і викиньте з мвс зажратих знахабнілих тупих мафіозних полковників і генералів (за останні 15 років блатні посади, звання полковників,генералів, лише купувалися, і оця вся шобла керувала і керує правоохоронними органами, хоч ангелів наберіть в свою патрульну поліцію, мафіозна суть мвс від цього не зміниться
просто Показати IP 31 Липня 2015 16:16
а хто вам тут всім сказав, що 8 тис.? Київ, це не Луцьк...
Гомо сапiєнс до просто Показати IP 31 Липня 2015 17:36
Ото ж бо й воно й є.
Петро до просто Показати IP 31 Липня 2015 18:40
Дайте нормальні зарплати рядовим міліціонерам ,І шо ви думаєте, щось зміниться?Горбатого тільки могила виправить.
рядовий міліціонер до Петро Показати IP 31 Липня 2015 19:42
канєшно зміниться. я робити не хочу, красти боюся, основним законом вважаю устав роти ппс. зараз мені за це платять фігню, а так платитимуть грубі гроші.
ю Показати IP 3 Серпня 2015 08:39
всіх мусорів на*єр! З них толку не буде.хай їдуть землю обробляють і з мишей беруть хабарі
111 Показати IP 3 Серпня 2015 08:50
Черга з полішуків стоїть аж до Ківерець і по Ковельській до Маяків
Швепс Показати IP 3 Серпня 2015 09:27
Парадокс - бюджетників скорочують, за свій рахунок і тд. а новим ментам( бо старі так само залишаться) треба виділити нові мільйони на зп, форму, навчання
КУМ Показати IP 3 Серпня 2015 10:09
Закон не підписаний.Тут все порушено.Гарант-порушник Конституції.То як набирати в поліцію,якої немає.
Капець Показати IP 3 Серпня 2015 10:41
Все по новому, все по закону - бла-бла-бла і вже в анкеті грубе порушення законодавства, за дотримання якого всі і борються. Обмеження по віку при прийомі на роботу не допустиме і карається законодавством - ви ніколи про це не чули?!
Анонім до Капець Показати IP 4 Серпня 2015 00:16
Дуже правильно підмітили
філософ Показати IP 3 Серпня 2015 19:26
Як колись , говорив Петлюра : " Біда на Україні не від московських вошій , а від українських гнид " . Чим раніше їх позбудемося , тим краще заживе народ . Скоро місцеві вибори - зробіть правільні висновки . Хто зрадив раз - зрадить знову і знову. Не вірте в обіцянки про " золоті гори " !!!
Саша Показати IP 4 Серпня 2015 13:07
Я військовий,в мене зарплата 2500 я воюю в зоні АТО.Тапер хай поліція воює з нармальною зарплатою!!!
федір Показати IP 5 Серпня 2015 16:55
всі походу лише,ідуть ради зарплати які обіцяють..це прикро
Михайло Показати IP 6 Серпня 2015 14:14
Всі гаразд язиками вітер ганяти, але й треба дійсно починати змінювати це все б****во на нормальну правоохоронну систему. Хочеш змінити світ почни з себе. Гроші-ніщо, життя-все.
карда Показати IP 27 Вересня 2015 18:16
Ви вцьому житті нічого небачили і пороху ненюхали для вас головне зарплата чи життя ви ніколи неприкриїте товаришу спину ви небачили війни і не жили одним днем вам цього не зрозуміти . А створення поліції це досить гарна їдея старатися змінити наші правоохоронниі органи це гарна ідея
ЛУП Показати IP 22 Жовтня 2015 18:47
Текст повідомленнячому всі такі злі,хоч комксь пощастить отримувати таку зарплатню.Я хотів би таку роботу та нажаль немаю авто.права.