USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

70% патрульних мають ходити пішки, – очільник Луцького міськвідділу

26 Серпня 2016 11:54
Патрулювання міста має відбуватися не лише на дорогах, вважає очільник Луцького міськвідділу. Нині піших патрулів у Луцьку немає.

Чому це важливо, пояснив керівник Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області Олег Кічук під час засідання постійної комісії міської ради з питань генерального планування, будівництва, архітектури та благоустрою, житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження сьогодні, 26 серпня.

Так, на його думку, патрульна поліція у 70% випадків має ходити пішки. Вони б мали здійснювати адміннагляд, обходити притони, підвали, горища. А нинішня патрульна поліція, яка патрулює місто на автомобілях, міськвідділу не підпорядковується.

«Раніше, коли ставався грабіж, ми оголошували операцію «Спіраль», кидали всі сили, патруль, ДАІ, блокували район. Тепер же цього ми не можемо зробити», - пояснив він.

ЧИТАТИ ЩЕ: «ЗАКОН САВЧЕНКО», АТЕСТАЦІЯ ТА ВІЙНА: ЧОМУ В ЛУЦЬКУ ПОБІЛЬШАЛО ЗЛОЧИНІВ
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 37
лучани Показати IP 26 Серпня 2016 11:55
Він далі мислить як совкова мусорня. Атестацію знову Кічуку потрібно провести.
лучанин до лучани Показати IP 26 Серпня 2016 13:42
то ти і є новий поліцейський, який не хочеш патрулювати пішком , туфлі пошкодиш, манікюр зламаєш, не буде як піти після паркування в Оперу чи Версаль. Переведуть патрулювати , спитають за розкриття злочинів, не будуть робити селфі, заставлять морди побрити, привести їх до людського вигляду 99 процентів звільняться. А щоб парковщики знали, неголені бороди військові носити після того як отримала поранення на лиці., закривали шрами,
Народ до лучани Показати IP 26 Серпня 2016 13:48
Правильно каже. Ввечорі по Луцьку сташно ходити а поліцейські новими машинами катаються, бють машини і сплять в них. Ганьба таким поліціянтам
Ти не лучанин до лучани Показати IP 27 Серпня 2016 19:24
Патрульні повині щось робити а не тільки на авто їздити і за парковку ганяти треба зі злочиністю боротися.а то повісили боротьбу зі злочинністю на тих хто не пройшов атестацію хай пвьрульна попрацює і тоді дамо оцінку.
андрій Показати IP 26 Серпня 2016 11:58
скоро 100% поліцейських буде в пішому патрулі, після того як розіб'ють всі машини
до андрія до андрій Показати IP 26 Серпня 2016 13:49
і відразу звільняться
345 Показати IP 26 Серпня 2016 11:59
Ми, не фахівці, до того раніше додумались...Дивно!
рома Показати IP 26 Серпня 2016 12:06
Олег Борисович як завжди має рацію. Селфі копів на мило...
123 Показати IP 26 Серпня 2016 12:21
Конечно пешком. Дошло наконец то.
до 123 до 123 Показати IP 26 Серпня 2016 13:48
Підтримую, нехай нові патрульні покажуть реальне розкриття злочинів, крім паркування та розбиття службових автомобілів, катання на них. витрачання наших коштів нічого робити не можуть
Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 12:23
Патрульна поліція і не повинна вам підпорядковуватись в них свій начальник вони і без ваших вказівок можуть працювати!! А вот що їм потрібно поповнення так як їх маловато на Луцьк то це факт, я думаю це питання вирішується.
1111 до Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 13:02
То поміняйте назву на Парковщики і не підпорядковуйтесь, що корисного зроблено патрульними, окрім штрафів на дорогах?? Які злочини були розкриті ? Розправлені крила, це від патрульних не забрати, але ніхто не проти тих крил. Добавте в роботу розум, а не амбіції і пафос, тоді більша користь буде. Не активістів на руках носіть, а думайте куди ви звернеться, коли саме у вас відбудеться якийсь злочин, а складається ситуація, що ви геть не розумієте де працюєте.
Лучанин до 1111 Показати IP 26 Серпня 2016 16:21
А патрульна поліція кримінальні справи не веде ними займається Луцький ВП , а якщо патрульній поліції і вдається розкрити злочин то відразу він стає розкритим Луцьким ВП або "списується"
1111 до Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 21:34
Який злочин вдається? Штраф за парковку? Хлопці дівчата не на машинах катайтесь, а в двори зайдіть де малолєткі бухають і курять траву по ночам.... Їх с@ка ловити треба... А потім взяти за *раку і питати де взяв... А далі просто, якщо чесні і справедливі контролювати стан справи. Все... Це була б якісніша робота і народ заставити щоб поважав і боявся, а не зневажав. Ніхто не проти патрульної поліції... Народ просто вже починає дичавіти на фоні всіх неприємностей і важкого життя.
Ти не лучанин до Лучанин Показати IP 27 Серпня 2016 19:33
Подивися будь ласка що робиться з людьми в місьвідділі і тодв розказуй.порозганяли безтолкові реформатори нормальних працівників а непртріб позалишали і повчуиься що ріст злочиності
Новий мєнт Показати IP 26 Серпня 2016 12:43
Ми їх по гарячих слідах розкриваємо, а ВП їх на свій рахунок записує...
ой бля))) до Новий мєнт Показати IP 26 Серпня 2016 14:25
найшлись мені страшні розкривателі
=( Показати IP 26 Серпня 2016 12:49
в нього один мєнт барижив наркопродуктами на жд вокзалі, інший біля воріт горотдєла на лапу бакси брав... винні патрульна поліція, бо підпорядковуються не тим..
=) до =( Показати IP 26 Серпня 2016 14:06
З світилом над головою лише Бог. І за всіма не встежити . Позгадуй нову поліцію, яка чуть не на наступний день буха була на роботі. То ці хоть один одного не закладають і працюють. Проблема в нас не в міліції/поліції, а в її втручанні в діяльність псевдопатріотів.
Анонім до =( Показати IP 26 Серпня 2016 18:30
В кого "в нього"?
патрульний Показати IP 26 Серпня 2016 14:02
нам зарплату платять 9000 грн, от на сТільки ми і робимо, чого доколупуєтесь?
Луцьк Показати IP 26 Серпня 2016 14:56
Хоч одна порядна людина з всієї гнилої системи Олег Кічук сказав ПРАВДУ В ОЧІ!!
патріот до патрульно Показати IP 26 Серпня 2016 15:01
наробив ти як кіт на глині! А Олег Борисович вірно сказав пішечки ідіть попереджуйте і розкривайте злочини!!!! А то толку від від вас як з козла молока!!!
ага Показати IP 26 Серпня 2016 15:38
а Луцьк що село? Скільки людина може пройти за годину та ще оглянути двори.горища .підвали? ,, кічук бовкнув як в діжку перд...в. Він порахував скільки таких "обходчиків" буде потрібно для міста в 200тис населення?
Не агакай до ага Показати IP 26 Серпня 2016 16:23
один з обурених патрульних?
до ага до Не агакай Показати IP 26 Серпня 2016 17:22
а раніше ППС ходив і нічого і розкривав та попереджував злочини, штат був набагато менший та службових машин було в десятки раз менше і за рік скільки автомобілів не розбивали. А цифри по розкриттю злочинів та чисельністю працівників ППС і нових парковщиків можна я думаю оприлюднити, це не є таємницею, Крім того давайте порівняємо скільки держава витрачали на ППС в м. Луцьку, скільки витрачає на даний час, який процент відшкодування завданих збитків в результаті злочинних дій
Не агакай до до ага Показати IP 26 Серпня 2016 18:25
100 %! Чогось як ППС берци топтали по районах, зимою мерзли, БО ХОДИЛИ НОГАМИ, А НЕ В МАШИНАХ ЇЗДИЛИ, ніхто не згадував, не шкодував? Чим вони гірші? А з цими носяться як з писаною торбою, хоч би не стомились. Знали куди йшли.
до пітрульного Показати IP 26 Серпня 2016 16:03
наробив ти як кіт на глині. За таку зарплатню деякі люди працюють по 6 місяців . Стидоба!!!!
11111 Показати IP 26 Серпня 2016 16:04
90% звільниться проаулочкі то темні селфі будуть підочима
Лучанин до 11111 Показати IP 26 Серпня 2016 16:25
Так не вони з громадянами селфі роблять а громадяни самі підходять і фотографуються))
Анонім до Лучанин Показати IP 26 Серпня 2016 16:47
Зв'язують і тримають, щоб не втекли, поки клацнуть)))) Для того є слово "ні", бо вони при виконанні службових обов'язків, а не макаки на курорті. Чого з слідчими, оперативниками чи постовими не фотографуються?
1111 до Анонім Показати IP 26 Серпня 2016 17:56
Ачо схожі бородаті зарослі як ті макакі
проти до Анонім Показати IP 26 Серпня 2016 21:42
бо слідчі оперативники та постові працюють а не х....м грушу..................д*біли
Правий Показати IP 26 Серпня 2016 21:15
Всі дурні і *ігові один Борисович як зіронька ясна))))
замахапо Показати IP 26 Серпня 2016 21:26
Не тільки з машин іх повиймати а ще зняти мигалки і заставити щоб вони з ними ходили (паразити і ледарі)
Мент Показати IP 27 Серпня 2016 10:55
Бачу, що цей начальник вміє тільки плакати.Нормальних Шпига по атестував. Рижков. Представник міністра. Самооборона докерувалась
Юля до Мент Показати IP 28 Серпня 2016 01:08
Підійди і особисто йому це скажи, "мент". І кого ж це там Шпига атестував, розкажи, щось народ не в курсі. Це ваше соплепускання вже дістало, той не підійшов бо хабарник- кришувальник, той "плаче", а наступний не підійде бо в туалет не по розкладу ходить? Іди прояви себе, якраз набір проходить.