USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Башкаленко не був у підвалах ОДА

20 Лютого 2014 16:20
Голову облдержадміністрації вчора ввечері не привозили у будівлю облради, - повідомили представники ВО «Майдан».

Під час прес-конференції, що відбулася 20 лютого, депутат облради Ігор Гузь розповів, що вчора ні в яких підвалах облдержадміністрації Башкаленко не був і його особисто депутат у приміщенні не бачив. З його слів, представникам ВО «Майдан» невідомо, хто і куди відвіз губернатора з Театрального майдану.

«Ми не ставили собі питання, де Башкаленко і ми не впливали на це», - повідомили активісти.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
Ясочка Показати IP 20 Лютого 2014 16:24
Ось так!!! Ще не встигли прийти до влади а ВЖЕ НАБРЕХАЛИ стільки як попередня влада за рік .
клавочці забабловій до Ясочка Показати IP 20 Лютого 2014 16:36
то герой..на Француза йде
СОВІСТЬ Показати IP 20 Лютого 2014 16:32
ГУЗЬ, КОЗЮРА, ДАНИЛЮК і їхня молода компанія!!!!! Вам і влада і люди вчорашніх подій так просто не подарують, ви за це будете відповідати і дуже скоро. Тільки на сцені стоятимете ви голі .Слава Україні. Мерзоті - ГАНЬБА!!!
Реаліст до СОВІСТЬ Показати IP 20 Лютого 2014 16:45
Правильно.Народ все бачив і все зафіксовано на камери.Як бігав КОЗЮРА,Гузь і компанія ,коли Башкаленка "опускали"привселюдно.Це вам з рук не зійде...А тепер ніхто нічого не бачив.Молодці ЛОХИ!!!Голова для того ,щоб думати,а в принципі це мабуть не про вас...
Анастасія до Реаліст Показати IP 20 Лютого 2014 17:39
Данилюк,Гузь,Козюра ,Бондар -Це вони закликали і првокували народ над знущанням над губернатором.Я теж не зовсім розділяю політичні переконання Башкаленка але це в першу чергу людина, а потім губернатор.Вся вина на вас!!!!Самосуд вчинили під вашим керуванням В РУПОР!!!
Оля Показати IP 20 Лютого 2014 16:34
Гузь: "да я тут взагалі ні до чого, мій друг Павло Данильчук..."
Небайдужий Показати IP 20 Лютого 2014 16:57
Поважаю Башкаленка! Хоч і не розділяю його політичних уподобань. Він справжній мужик, що має людську гідність. А тим, хто намагався цю гідність принизити та поставити його на коліна - ганьба! Так звані "революціонери" уподобились до дій "беркуту", коли той знущався з голого активіста Майдану.
Ганс Показати IP 20 Лютого 2014 17:25
Башкаленко чесно кажучи теж не фрукт...Але знущання над людиною,губернатором області це теж звірство...Те що там в Київі майданців повбивали - в цьому Башкаленко винен?? Він віддавав указ кого вбивати і що робити?? З такими питаннями краще до Захарченка,Януковича...А Башкаленка дійно шкода...
хряк до Ганс Показати IP 20 Лютого 2014 17:27
ніхто не винен.просто продає нас
Ганс Показати IP 20 Лютого 2014 17:26
Це ось це бидло Гузя,Козюру,Данилюка за таке теж треба притягнути до відповідальності...Так як і Яценюка,Тягнибока і Кличка!!
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2014 18:12
"Вожді" революції в Луцьку, як і в Києві, себе показали нелюдами!
shain Показати IP 21 Лютого 2014 22:22
Придурки засвітилися своїми витівками на весь світ http://lenta.ru/articles/2014/02/21/regions/
Игорь Дементьев Показати IP 9 Березня 2014 04:21
А где Башколенко сейчас?