USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Через рік після штурму розсипалися двері Волиньради

20 Листопада 2014 16:16
Скло, яке брали штурмом активісти волинського Майдану минулоріч, саме у переддень річниці Революції гідності врешті «посипалося». Пише Волинська газета.

Кожен, хто 20 листопада опинявся у стінах Волинської обласної ради, бачив символічну картину: на дрібні скалки посипалися двері центрального входу. Здавалося б, нічого особливого. Однак, саме ці двері були останньою межею, що розділяла владу Януковича і тих, хто повстав проти її посіпак.

Майже рік продірявлене скло нагадувало, що буває, коли душать свободу слова й гноблять гідність. Майже рік стояла зі «шрамами революції» і будівля облуправління міліції, яку розбурханий натовп закидував бруківкою та коктейлями Молотова, а у відповідь отримував димові шашки та сльозогінний газ.

Нещодавно будівельники привели до ладу фасад міліцейської споруди. Зникло й нагадування про революційні події у центральному вході до «мозкового центру Волині» – споруді, де працюють обласні рада й держадміністрація. Тепер майстри встановлюють нові двері.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
діма Показати IP 20 Листопада 2014 16:20
Фотки старі, снігу нема. Сором журналістам.
Анонім до діма Показати IP 20 Листопада 2014 16:27
Сніг впаде, а потім розтане, а двері і скло рік як вибиті, а Гузь владним став та ще і нардепом - відчуваєте різницю?!
Богдан до діма Показати IP 20 Листопада 2014 20:24
Який голова ради така і влада, там принцип один моя рубашка блище до тіла
депутату Показати IP 20 Листопада 2014 16:26
Гузь су...@! Ремонтуй двері і вставляй скло на першому поверсі будинку ради!!! Депутат ти зас...й!!!
лучани Показати IP 20 Листопада 2014 16:33
Башкаленка та вся ригіональна банда депутатів повинні ремонтувати ці двері. Якби риги не барикадувалися разом з тітушками,то б ніхто не вибивав.
обс до лучани Показати IP 20 Листопада 2014 16:55
там ти фіг був а барикади появились після дебошу організованого лря картинки по тб доступ в приміщення був вільний
куку Показати IP 20 Листопада 2014 16:51
дурбелики, коли скло вибивали, будинок облрадим був пустий, навіть міліції там не було, ніхто не барикадувався. Але ж так, брати штурмом пусте приміщення для картинки на ТБ - то справа честі Гузя і Ко була. А скло так ніхто і не поставив, бо ж до влади прийшли, "важливішими" справами трбеа було займатися. Наприклад дупу в кріслі гріти і планшетоносилок в кабінетах тр*хати
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 16:52
і нічого вас м*даків нінавчило чому радуєтесь ремонт за гроші платників податку тобіж за наші
Дмитро Показати IP 20 Листопада 2014 16:54
нехай гусяра бл*дина така їх і ставить, але гусю вже насратина всіх зверху він вже депутат...
ВОНО Показати IP 20 Листопада 2014 16:58
то знак для Гунчик і решти Дубняків
ІМХО Показати IP 20 Листопада 2014 17:14
Дух Бориса Петровича прийшов мститись =)
Анонім Показати IP 20 Листопада 2014 20:22
А Гузь завтра прийде на засідання обласної ради попрощатись?:) Як прийде, то не випускати поки ремонт не зробить і мусорного бака підігнати прям під його кабінет!:)
Лісник до Анонім Показати IP 21 Листопада 2014 11:38
Вітаю, вже Вам хочеться своїх - "майданівських лідерів" - народних обранців в смітник. Доборолись, шановні революціонери і патріоти. З Днем Гідності і Свободи! Після тимчасового уряду, який став, як цар Микола Другий відрікся від престолу, нагадати що прийшло. Нагадую. Диктатура, громадянська війна, голод, терор. В ліс тільки не ходіть із своїми смітниками не забруднюйте. Там ж бо так добре і затишно, сніжок....