USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Для луцьких садочків та шкіл хочуть придбати трактора

28 Травня 2016 20:20
Спеціально обладнений для косіння трави трактор хочуть придбати для шкіл та дитсадочків Луцька.

Про це йшлося під час чергової сесії Луцької міської ради 25 травня.

Як повідомив у депутатському запиті Євгеній Ткачук, директори шкіл та завідуючі дошкільних навчальних закладів нарікають на те, що замовлення послуг з косіння трави коштує чималих коштів. Відтак, аби зекономити, депутат пропонує купити за кошти міського бюджету спеціально обладнений для косіння трави трактор, аби його по черзі могли використовувати навчальні заклади міста. Ткачук запевнив, що це дозволить зекономити на відповідних послугах.

Депутати підтримали запит колеги.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
777 Показати IP 28 Травня 2016 20:22
Рівень депутата. Трактори й перейменування вулиць.
ВАСМЯ Показати IP 28 Травня 2016 20:54
Да шо треба то треба
Степан Бандера Показати IP 28 Травня 2016 22:51
Якщо порахувати, що за день трактор викосить 2 футбольні поля і присадибні території, то до школи трактор зможе приїхати раз на 3 тижні, а в садочки вже не встигне. Тому один трактор проблеми не вирішить, а тільки пересварить людей, зате лисий Женя відмиє бабоси. Хай Палиця купить 5 тракторів, тоді буде ОК
555 Показати IP 28 Травня 2016 23:40
А газонокосілка не підходить?Вікна пластикові краще би поставили та ремонт зробили би за кошти бюджету,а то все батьківські кошти.
Лучанин Показати IP 29 Травня 2016 01:45
А де там трактор розвернеться в садочку чи школі? Є така річ - бензокосилка. За ціну трактора можна по одній купити в школи та садочки і нехай трудовики косють або траву, або від косіння. Мабуть тому хто хоче придбати цей трактор він потрібен на присадибній ділянці. Треба було б звернутися до Юїя Вітаіовича щоб розібрався в даній ситуації.
дідо Показати IP 29 Травня 2016 08:33
Кожен повинен своїм ділом займатися. Утримання трактора,зарплата,ремонт ,амортизація....дешевше найняти спеціалізовану фірму.
Місцевий Показати IP 29 Травня 2016 10:01
Дурна пропозиція