USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

Довибори у Волиньраду: відомий ще один кандидат

30 Березня 2015 16:11
Волинська територіальна організація партії «Солідарність» - Блок Петра Порошенка висунула кандидата на довибори до Волинської обласної ради по округу №23. Ним став корінний ратнівчанин, член партії, радник голови Волинської ОДА Андрій Харлампович.

Про це повідомила прес-секретар партії Анна Єкименко.

На Волині 26 квітня відбудуться довибори до Волиньради по округу №23, який включає у себе частину Ратнівського району. Тож 30 березня, під час партійної конференції було висунуто кандидата в депутати від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Андрія Харламповича.

Він подякував за довіру та запевнив, що докладе усі зусилля, аби у жителів його району був свій представник в обласній раді. «Я хочу захищати інтереси своїх людей, аби вони знали до кого можуть звернутись для вирішення своїх проблем», - зауважив Андрій Харлампович.

Довідка.

Харлампович Андрій Адамович, народився 24 квітня 1981 року в смт. Ратне, Ратнівського району, Волинської області.

З 1987 по 1998 рік навчався у ЗОШ I-III ступеня смт. Ратне. З 1998 по 2004 рік навчався у Волинському державному університеті імені Лесі Українки де отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Політологія» та здобув кваліфікацію політолога, викладача політології.

З грудня 2002 року призначений на посаду вчителя історії ЗОШ I-III ступеня №1 смт. Ратне.

З серпня 2005 року призначений на посаду керівника виконавчого комітету Ратнівської районної організації у Волинській обласній організації Політичної партії «Народний Союз «Наша Україна».

З липня 2006 року працював виконавчим директором ТзОВ «Ваш вибір техно».

З травня 2012 року по 2014 рік займався підприємницькою діяльністю.

З 2006 по 2011 рік був депутатом Ратнівської районної ради Волинської області.

З січня 2015 року – радник голови Волинської ОДА.

Член Партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

Одружений, двоє дітей.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Ратне Показати IP 30 Березня 2015 16:17
Бондар, Муковоз, Харлампович - заруба
Полішук Показати IP 30 Березня 2015 16:23
Так він ніде не працював.
ха до Полішук Показати IP 30 Березня 2015 16:28
А біографія для кого? Там чітко видно де він працював
Мойша до ха Показати IP 30 Березня 2015 16:37
та нічєво там нє відно, наплуталі трудовую діяльність, партійну і громадськую - автору такой біографії нужно єщє 5 лєт вшітся... Ілі ви сєбє што думалі, штоби сара понімала што в трудовую впісалі, а што нєт?
Шпок Показати IP 30 Березня 2015 16:57
От в людей розуміння. Що означає ніде не працював? Якщо не був великим державним начальником то не може бути депутатом? А як же пролетаріат. Хочу бачити у списках кандидатів доярку, підвожчика кормів, кочегара, прибиральницю і т д.
111 Показати IP 30 Березня 2015 17:20
Муковоза в депутати
222 до 111 Показати IP 31 Березня 2015 10:49
Що мало Ляшка?
Ци напевно чіпка? до 222 Показати IP 10 Квітня 2015 23:33
Ци напевно чіпка?
сам ти ляшко до 222 Показати IP 12 Квітня 2015 08:06
сам ти ляшко!!! Муковоз депутат Ратнівської селищної ради і його єдиного боїться чіпка, бо той Муковоз не дає дерибанити земельні ділянки, а якщо Муковоз буде депутатом облради, то чіпка або здуріє або втече з Ратна.
Степан Бандера Показати IP 30 Березня 2015 19:14
осінню знову вибори, тому нащо гроші тратити, якщо потім переобирати нового депутата на цьому ж окрузі
1234 Показати IP 30 Березня 2015 21:58
Якщо буде Муковоз Валентин чи славетний Бондар Налькович то хай краще відмінять вибори, бо діячі ще ті. Один і другий не знають де вткнутись. А цей хто знає що хоче?
1234 ти напевно чіпк до 1234 Показати IP 12 Квітня 2015 08:07
Муковоз депутат Ратнівської селищної ради і його єдиного боїться чіпка, бо той Муковоз не дає дерибанити земельні ділянки, а якщо Муковоз буде депутатом облради, то чіпка або здуріє або втече з Ратна.
село Показати IP 30 Березня 2015 22:00
Хай би вже призначили голову РДА а потім висували кандидатів? Стидно
цинічний бандера до село Показати IP 10 Квітня 2015 23:34
тобі що харламчик заплатив?
001 Показати IP 31 Березня 2015 13:07
ТАК хочу бачити у списках кандидатів доярку, підвожчика кормів, кочегара, прибиральницю то буде кращий толк ніж- ВЧИТЕЛЬ, ПІДПРИЄМЕЦЬ,КЕРІВНИК ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ,ВИКОНАВЧИМ ДИРЕКТОРОМ, ДЕПУТАТОМ......)))) ХАРЛАМЧИК сиди дома і торгуй гвіздками!
Анонім до 001 Показати IP 10 Квітня 2015 23:46
Віталій Тарасюк - якраз і є кандидат колгоспник , який продав усе господарство і добровольцем пішов у АТО , а зараз після важкого поранення лікується вдома і побачивши перелік бажаючих стати обласними депутатами в його рідному селі сам зареєструвався в кандидати до обласної ради. Тому його і потрібно вибирати!
222 Показати IP 1 Квітня 2015 14:41
Якщо,ХАРЛАМЧИК ...? ! То стид і срам РАЙОНУ........!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
село Показати IP 2 Квітня 2015 14:22
АНДРЮШКО)))))!!!! Не лізь в депутати ...ЦЕ НЕ ТВОЄ.................................!
Земляк Показати IP 15 Квітня 2015 14:27
Андрюшка цей випещений навіть в армії не служив, Батя його головою адміністрації в Ратне був, а як вигнали - то у рідному селі вибори сільського голови програв! Тепер синка проштовхує в депутати, думає, народ дурний і вже забув про "подвиги" цієї сімейки. Підтримайте краще Тарасюка - серйозний чоловік із добрими намірами!..
привіт Показати IP 15 Квітня 2015 19:27
Кожен має дивитись на свої заслуги а Ви подивіться на свої?¡!!