USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Дві третини голів РДА Волині «полетять» з посад

22 Вересня 2014 15:45
Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик запевнив, що неупереджено ставиться до голів райдержадміністрацій.

У чому полягає позиція голови ОДА щодо кандидатур на посаду очільників районів Волині, стало відомо під час брифінгу Володимира Гунчика.

Як повідомив очільник області, документи щодо кандидатів на посади голів РДА він відправив на спецперевірку, відповіді, з його слів, досі не було. До кінця тижня продовжують приймати пропозиції щодо кандидатів на посади голів райдержадміністрацій та керівників структурних підрозділів ОДА. З його слів, позиція голови облдержадміністрації полягає у тому, що будь-яка людина має право внести свою пропозицію. Своєю чергою, громадські організації мають право організувати громадські слухання та обговорення кандидатур, після чого голова ОДА зобов’язаний прийняти до уваги думку громади.

«Зараз ніхто не може сказати, що я упереджено ставлюся до того чи іншого голови РДА. Закінчиться спецперевірка і два місяці моєї роботи з головами РДА і ми приймемо рішення, про яке ви будете знати першими», - звернувся він до представників ЗМІ.

Зі слів Володимира Гунчика, зберегти посади може приблизно третина чинних очільників районів.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, 20 вересня Президент України Петро Порошенко звільнив двох голів РДА у Волинській області.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
з ОДА Показати IP 22 Вересня 2014 16:54
Голова ОДА провів чудову зустріч зі ЗМІ. Молодець. Відповів на усі запитання. Зразу видно: це не бондар і не француз. Лише одне зауваження: хто б підказав всесвітньовідомому журналісту Ватащуку, що він на зустрічі не один, що не можна задавати голові купу запитань на кшалт "Чому у мишки хвостик шилом?". Поясніть йому - твердолобому.
з РДА до з ОДА Показати IP 22 Вересня 2014 20:25
А В.П. мудро виступав і в РДА коли вів прийом громадян. Заслухаєшся. Толково, грамотно, виважено мужик говорить. А за роботу за 2 місяці немає ще що питати!!! "Гиганты мысли" ті що сидять за компами і виходять на ніч травку покурити не нада богохульствувати. Самі щось в житті досягніть, а тоді вже будете повчати всіх і вся.
Всезнайко до з ОДА Показати IP 22 Вересня 2014 22:02
коментар було видалено
соня Показати IP 22 Вересня 2014 19:22
а чому тільки голів РДА звільняти? Потрібно звільнити поголовно усіх селищних, сільських, міських голів, усіх начальників , які мають відношення до реніоналів або комуняк і ,взагалі, заборонити їм займати керівні посади!!!!!
Серж до соня Показати IP 22 Вересня 2014 20:00
Соня. Я імєю Вам сказать, шо всі перераховані Вами посади- виборні.
волиняка Показати IP 22 Вересня 2014 19:58
Соня!!! Сільські, селищні, міські голови вибираються!!!! Ми з вами їх вибирали!!!))) Так чим ви не задоволені!!!
Серж до волиняка Показати IP 22 Вересня 2014 20:02
Волиняка, ША! Соня за ето подумаєт спокойно і здєлаєт таки правильні висновки
Григорій до Серж Показати IP 22 Вересня 2014 20:15
Якщо э чим думати....
Серж до Григорій Показати IP 23 Вересня 2014 00:00
Я Вас умоляю:)
ми Показати IP 22 Вересня 2014 20:53
щоб коментувати - треба мати хоча б поверхові знання.
Соня ви не тетя Показати IP 22 Вересня 2014 22:52
Сонечка прекратите етот скандальчік немедленно і не делайте кипиш іначе будуть шмони
Серж Показати IP 23 Вересня 2014 00:01
І зачєм столько воскліцатєльних знаков??? Лучше знаки вопроса, правда?
Серж Показати IP 23 Вересня 2014 10:24
А мінє хто скаже, ілі Гунчик із наших, обрєзаних? Чи просто нє той курс взяв?