USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Екс-заступник голови Волинської ОДА розповів, чому звільнився

21 Грудня 2014 17:55
Екс-заступник голови Волинської ОДА Микола Собуцький покинув посаду за власним бажанням, а не був звільнений, як про це повідомлялось в пресі.

Про це він заявив під час 24-ої звітно-виборної конференції Асоціації фермерів Волині сьогодні, 21 грудня.

Як зазначив голова Асоціації фермерів та приватних землевласників Волині Віктор Лук’янчук, у свій час Микола Собуцький був делегований радою на посаду заступника голови Волинської ОДА, яку успішно обіймав декілька місяців. Проте, з його слів, цю посаду згодом скоротили, а новий очільник ОДА Володимир Гунчик «попросив» його з роботи. Лук’янчук зазначив, що саме Собуцький, як ніхто інший, підходить на цю посаду.

На це екс-заступник голови ОДА зазначив, що розпочати роботу йому свого часу довелось із «розгрібання» папок з документами на водні та земельні об’єкти:

«Мені було незрозуміло, чому кількість цих папок збільшувалася, а не скорочувалась. Але знайшов механізм та можливості, тому десь через місяць мій стіл звільнився від тих папок. Головне, що були знайдені і запущені механізми роботи. Думаю, саме в цьому було моє завдання: не контролювати, не визискувати, не з того щось мати, а навпаки – запустити механізм. Хоче мати водний об’єкт – хай працює».
Проте Микола Собуцький зауважує, що попри всі здобутки, не слід говорити про те, що він зумів змінити систему. Оскільки його рішення були радше альтернативами, проте все ще в рамках діючої системи.

Разом з тим, екс-посадовець зауважив, що з роботи його «не попросили», а звільнитись він вирішив за власним бажанням, зрозумівши, що йому буде складно працювати в новій команді після того, як змінився голова Волинської ОДА:

«Попрацювавши з новим керівництвом і головою адміністрації, я зрозумів, що нам треба інші цілі. І я в цій команді не готовий був перебувати, не готовий був реалізовувати інші схеми та механізми».

Нагадаємо, Миколу Собуцького призначили на посаду 11 квітня 2014 року під час каденції Григорія Пустовіта на посаді голови ОДА. Про те, що чиновнику «вказали на двері» стало відомо під час оперативної наради у голови ОДА Володимира Гунчика 18 серпня.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
месник Показати IP 21 Грудня 2014 17:59
Проти системи не попреш!!! Пішов поза руслом, вилітай!
муму до месник Показати IP 21 Грудня 2014 20:32
Яке русло?:) Він працювати не вміє і не хотів, а тільки хотів бути нацяльника...
дідо Показати IP 21 Грудня 2014 18:00
У Собуцького менталітет совкового колгопника.Влада ригів на таких трималася.
КАДРИ ОДА до дідо Показати IP 21 Грудня 2014 21:15
ШАНОВНІ ЧИТАЧІ....ЦЕЙ ДІЯЧ ВВОДИТЬ ВАС В ОМАНУ--ВІН НЕ ПИСАВ ЗАЯВУ ЗА ВЛСНИМ БАЖАННЯМ...МИ СКЛАДАЛИ АКТ ПРО ПОРУШЕННЯ НИМ СТ.10 ЗАКОНУ ПРО МІСЦЕВІ АДМІНІСТРАЦІЇ---ПРИХОДИТЬ НОВИЙ ГОЛОВА ОДА ВСІ ЗАСТУПНИКИ ПИШУТЬ ЗАЯВИ ПРО ЗВІЛЬНЕННЯ.....НЕ ВІРТЕ ЦЬОМУ БРЕХУНУ, ЯКИЙ ОБМАНЮЄ....ПАНЕ СОБУЦЬКИЙ ДОСИТЬ ОБМАНЮВАТИ Й МАНІПУЛЮВАТИ СВОЇМ ЗВІЛЬНЕННЯ....---ВАС ЗВІЛЬНИЛИ ПО АКТУ Й СТАТТІ.....
Володимир Показати IP 21 Грудня 2014 18:08
З Собуцького вийшов начальник, як з клоччя пуля!
Фермер Показати IP 21 Грудня 2014 18:28
Собуцький виявився сильним менеджером та порядною людиною, яка не вписалася у принципи роботи пана Гунчика, бо не крав!
доярка до Фермер Показати IP 21 Грудня 2014 20:31
Синок Собуцького то ти?:)))
рабин Показати IP 21 Грудня 2014 18:31
Цей Шльома тримався і тримався б до тих пір поки вигнали.А вигнали вчасно.І чому це журналісти пишуть "екс". З нього екс,як з х.я молоток,так само,як і був заступник.
Intruder Показати IP 21 Грудня 2014 18:57
коментар було видалено
Intruder Показати IP 21 Грудня 2014 19:00
коментар було видалено
ферма Показати IP 21 Грудня 2014 20:30
Що Лук’янчук, що Собуцький два нероби!:) Ще асоціацію фермерів очолюють?:) А що вони нагосподарювали, скільки людям за паї винні нехай скажуть?:) Хто б що казав, но ці два - це ганьба!!!
13 до вдв Показати IP 21 Грудня 2014 22:15
ВІТЯ ХФЕРМЕР,ГУЗЬ ДЕПУТАТ ВИ ХЛОПАКИ ОПРЕДІЛІТЬСЯ ЯКОГО Х.Я ВАМ ТРЕБА.ПЕРЕБЄЖЧИКИ НАРОД СПОСТЕРІГАЄ .
Дійсно фермер Показати IP 21 Грудня 2014 22:59
Ось якби побачити , або прочитати , що зробила та асоціація " фермерів" для фермерів. За 20 років я того не побачив і не відчув.
Євген Показати IP 21 Грудня 2014 23:38
А на його місце хочуть призначити порядну людину, хорошого начальника однієї із бюджетних установ Луцька. Сам він родом з славного міста Горохова.
єєє до Євген Показати IP 22 Грудня 2014 03:03
А, так, так, бабушку Яйценюха, наверное.
ОДА до Євген Показати IP 22 Грудня 2014 08:23
Кого призначити? Досить плодити тих заступників! Справляються без них - от і добре!!!
Donr Показати IP 22 Грудня 2014 10:15
Лук'янчук дійсно шкандальна непотріб, а Собуцький порядна і варта поваги людина.
я Показати IP 22 Грудня 2014 17:03
коментар було видалено
Ми Показати IP 22 Грудня 2014 22:17
коментар було видалено
Коп Показати IP 22 Грудня 2014 22:19
Собуцький комуняка і ніде не працював за все прожите життя, а тільки крав.