USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Голова Федерації профспілок Волині Іван Карпомиз склав повноваження

27 Лютого 2015 08:52
Голова Федерації профспілок Волинської області Іван Карпомиз склав повноваження. Про це він заявив під час засідання президії, - інформують у прес-службі Волинської ОДА.

Участь у засіданні взяли голова облдержадміністрації Володимир Гунчик та голова обласної ради Валентин Вітер.

Володимир Гунчик подякував Івану Карпомизу за багаторічну роботу і вручив почесну грамоту голови облдержадміністрації.

– Він активно відпрацював десять років. Сподіваюся, що й надалі братиме участь у публічному житті, – зазначив голова облдержадміністрації.

Тимчасово виконувачем обов’язків голови Федерації профспілок Волинської області призначили Василя Грановського.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 65
шеф Показати IP 27 Лютого 2015 09:21
Карпомиз порядна ЛЮДИНА мудро вчинив.
член профспілки до шеф Показати IP 27 Лютого 2015 12:52
Його вчинок зобов*язані повторити всі профактивісти - пенсіонери.
! до член профспілки Показати IP 27 Лютого 2015 15:01
Це стосується і Василенко - голови профспілки освітян Луцька - 66 років , а знову йде на вибори .
Профспілковий лідер Показати IP 27 Лютого 2015 09:22
Шкода івана. Треба оголосити загальнообласний сум. Незамінний. Як без нього житиме "школа комунізму"? Сумую.
НЕЛУЧАНИН до Профспілковий лідер Показати IP 27 Лютого 2015 21:45
а він буде як павка корчагін - робити круглодобово на світле майбутнє комунізму
Анонім до Профспілковий лідер Показати IP 28 Лютого 2015 13:30
хто зна-можливо і будем сумувати.
До шеф Показати IP 27 Лютого 2015 09:32
Про яку порядність ви кажете. Це людина, яка за 10 років керування розпродала все профспілкове майно, нажилася. Опустила авторитет профспілки нижче плінтусу. А кого він захистив? Нікого. І не мудрий цей старець. Бо піти його ПОПРОСИЛИ. А лише два місяці назад він натиснув на колег і зняв обмеження перебування на посаді і збирався балотуватися втретє. В цієї людини старечий маразм і ні крихти совісті.
Анонім до До шеф Показати IP 28 Лютого 2015 10:54
карпомиз пішов тоді.коли вирішиа сам.І ніхто його не ПРОСИВ.
Реаліст Показати IP 27 Лютого 2015 09:33
Н А Р Е Ш Т І !!!
НЕЛУЧАНИН до Реаліст Показати IP 27 Лютого 2015 09:47
те саме хотів написати. цього совкового одоробла давно треба було гнати с"аною мітлою
партія Показати IP 27 Лютого 2015 09:53
на одного комуняку у владі стало менше...
шило Показати IP 27 Лютого 2015 10:01
НЕВЖЕ???? Мабуть, після довгих прохань не витримали і разом з дверями винесли:)) Хоча..більшості народу це зовсім не цікаво. Що таке профспілка у нас? Мелять язиками, їздять на всіляки конференції, п'ють горілку, жирують, крадуть собі і дітям , знову збираються і мелять язиками - і все за рахунок внесків тих лохів, які вступили в профспілку!:)) Від тої профспілки "ні холодно- ні гаряче"! На місце цього старця прийде більш молодіший і знову буде теж саме! Наб'є кишені собі і всій своїй сім'ї побудує маєтки за рахунок внесків і крадіжок, і в 80 років його "винесуть", як і Корпомиза з почесною грамотою і разом з дверями:)))
НЕЛУЧАНИН до шило Показати IP 27 Лютого 2015 21:46
кігті кармомиза в одвірках ще залишились
Дьодік Показати IP 27 Лютого 2015 10:06
Один з когорти "незамінних" комуносовкових оберзлодіїв.
мило Показати IP 27 Лютого 2015 10:14
коментар було видалено
Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 10:29
хай повторить його сміливість і василенко г.п.
Лучанка до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 11:02
А цю Василенко Г.П. забужанку, партійку винесуть вперед ногами це точно. Живе кучеряво бореться за нас дурних,Яка профспілка-це колишня комуністична партія. Де одночасно керує адміністрація, людей викидають,звільняють правою і лівою рукою "захищають". Ми прримусово платимо профспілку, бо інакше зацькують,знищать директориі заступники. Щоб путівки брали самі собі, бо народу вони не попадають і не попадали.
Рут до Лучанка Показати IP 27 Лютого 2015 12:41
Слишиш, ти, лучанка, заздрісно тобі, що вона забужанка? Партійка? Вбийся об стіну. Кучеряво живе? Ти перевіряла? І- так, вона бореться, в колективу її спитай і не тільки. Путівки бере? Для себе? Знову ж таки- в колективу спитай, хто і скільки разів їздив. І вона, по суті, ЄДИНА яка і правда щось хороше у цих профспілках робить.
анон до Лучанка Показати IP 27 Лютого 2015 13:06
Пані Василенко перестаньте спати на нарадах... краще це робити вдома...
анон до анон Показати IP 27 Лютого 2015 13:07
І не заважайте людям працювати, ато ваші розмови забирають дуже багато часу в людей...
Рут до анон Показати IP 27 Лютого 2015 13:13
коментар було видалено
123 до Лучанка Показати IP 27 Лютого 2015 13:37
хто така василенко
садікв до 123 Показати IP 27 Лютого 2015 14:17
василенко це луцький профком освіти-важна дама
Рут до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 12:43
До неї з правого сектору не приходили і компроматом не вимахували. Нема чим просто.
Зміїнець Показати IP 27 Лютого 2015 10:59
Сьогодні, хіба що лінивий не коментує цю новину. Подейкують, що це повідомлення дещо навіть стабілізувало ситуацію на валютному ринку.
Анонім до Зміїнець Показати IP 27 Лютого 2015 14:53
Люда не умнiчай валютчиця ти наша.
ІГОР Показати IP 27 Лютого 2015 11:05
А коли попруть Романюка, знову збирається балотуватися,геть совість втратив, а Кошель, Сидо ,Ващилін,коли цих ворюг попруть, або винесуть люди самі.Головне забрати-це що накрали.Люструвати вже
старий журналюга Показати IP 27 Лютого 2015 11:06
Партійна бувальщина з життя Івана Карпомиза. В радянські часи партійні керівники починали робочий день рано і любили поспілкуватись з простими колгоспниками, не представляючись. Їде в колгосп сам за кермом райкомівським "УАЗиком" перший секретар Камінь-Каширського райкому партії Іван Карпомиз. По дорозі "голосує" жінка, проситься підвезти. Секретар зупинився, відкрив двері позашляховика, всадив жінку з клунками на переднє сидіння. Остання, безцеремонно оглянувши чистий салон машини, прийняла молодого секретаря за водія якогось начальника і цинічно запитує: "Так у тебе чисто, майбуть, великих хуїв возиш?". Іван відповідає: "Різних. І великих, і малих. Всяких доводиться возити...".
Вчитель Показати IP 27 Лютого 2015 11:08
Поясніть будь-ласка ,яка роль сьогодні профспілок? Чим вони займаються? По - моєму нічим. Навіть подарунки дітям не дають. Розформувати нафік,хай дарма гроші не виуджують в людей.
розум до Вчитель Показати IP 27 Лютого 2015 11:30
Профспілки залишаються єдиним вагомим опонентом державних та ринкових структур, який може відстояти права найманих працівників на гідний рівень життя. Використовуючи свої права, профспілки прагнуть до розвитку соціального діалогу, цивілізованих форм взаємовідносин між роботодавцями та найманими працівниками через укладання галузевих, регіональних угод та колективних договорів, не відкидаючи інших форм відстоювання прав працівників, у тому числі проведення масових акцій протесту, організації страйку тощо. Міць твоєї профспілки – у твоїй особистій активності та принциповій позиції! Ніхто не може змінити наше життя на краще, окрім нас самих. Поодинці нас легко знищити: залякати, звільнити, затягати по судах. Разом ми – сила! Що більше працівників об’єднуються у профспілку, тим вона сильніша, тим ефективніше вона може захищати права як окремого працівника, так і профспілкової організації та трудового колективу в цілому.
Анiнiм до розум Показати IP 27 Лютого 2015 14:06
Що за нафталiн...
НЕЛУЧАНИН до розум Показати IP 27 Лютого 2015 15:20
ти звідки виповзло, прибацане ?
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Лютого 2015 15:22
а ти звiдки виповзло?
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 27 Лютого 2015 21:48
згинь, убоге
Анонім до НЕЛУЧАНИН Показати IP 27 Лютого 2015 22:47
Згинеш ти пiд забором. Забаньте Нелучанина, воно ображене дитинством слабе недолуге створiння, яке останок свого життя проводить тим що всiм хамить в новинах. Пiдпишись гоблiн.
НЕЛУЧАНИН до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 10:14
ти сам себе гобліном назвав
Профспілка Показати IP 27 Лютого 2015 11:28
Гущенко на місце Карпомиза!!! Найкраща кандидатура!
розум до Профспілка Показати IP 27 Лютого 2015 11:32
Гідна кандидатура - Грановський В., або Кравчук В.В.- голова профспілки СНУ.
Немезіда до розум Показати IP 27 Лютого 2015 13:16
Хто-хто? Грановський? Єдина радість в якого- поїздка до ПАР? Ребзя, пропонуйте молодь, нащо те старе реп'я? Воно ще більш розкраде
анiнiм до Немезіда Показати IP 27 Лютого 2015 14:09
А я так i зрозумiла, що пiд нiком розум пише хтось з нафталiнових освiтян. Хоча Грановстький простий, нормальний дядько. ПобiЛьше б таких молодих розумом.
хе хе хе до Немезіда Показати IP 27 Лютого 2015 14:18
Якщо Людi Плахотнiй не вийде очолити управлiння освiти, науки та молодi , вона може себе спробувати на виборнiй посадi голови федерацiї профспiлок Волинi...
Лучанин до Профспілка Показати IP 27 Лютого 2015 21:19
коментар було видалено
До Профспілка до Профспілка Показати IP 1 Березня 2015 10:16
Гущенко - алкоголічка, яка в маршрутку пяна зайти не може. Вона вже накерує. Що доброго вона зробила, коли керувала профспілкою будівельників. А за стільки років може вона організувала профспілку працівників торгівлі?
Профспілка Показати IP 27 Лютого 2015 11:37
Хватить деребанити!!!
ПУЙЛО Показати IP 27 Лютого 2015 11:40
Можна рекомендувати Кравчука з міськради. Він навіть пробував в один час туди потрапити. Той решту докраде, що залишилось. Іван в цьому відношенні - пацан перед Кравчуком.
саночник олег до ПУЙЛО Показати IP 27 Лютого 2015 13:18
як припинив, а де прокуратура яка має взяти за стару дупу зате що турбазу на світязі зробив своєю вотчиною що народними слізьми-будівлями профспілок про то писали всі газети торгував
Оцей Показати IP 27 Лютого 2015 12:38
Накрав собі за 10 років і спокійно пішов..
хехе) Показати IP 27 Лютого 2015 12:54
Думаю В.Грановський - найкраща кандидатура на цю посаду.
Немезіда до хехе) Показати IP 27 Лютого 2015 13:19
То і цілуйтеся з ним. Найгірша кандидатура. Старі пердуни- куди не плюнь.
Плiтолог Показати IP 27 Лютого 2015 14:25
Василь Григорович не уходи "Здайотся мне, ми стаим на кануне грандиозного шухера"!
Політолох Показати IP 27 Лютого 2015 16:02
Давай Иван, дассссссссвидания!!!!
Метаморфоза Показати IP 27 Лютого 2015 16:37
А чому ви усі такі злі? Ви вже відчули реформи сьогодення на собі? Що ще не відчули... гавкаєте! То колишні царькі з їхніми батонами вам будуть здаватися Божими янголятками у порівнянні з теперішньою сволотою. Маєте йо*аний інтернет, то не полініться: дивіться і слухайте Соскіна або Монтян, або хоч 17 канал .... і тоді вам трошечки, як вам Бог дав, розвиднеться...Тварюки.... А так... значить ви заслужили подохнути в оцих обставинах... і нітрохи вас усіх не жаль! Гівно. Радикальна молодь поставить усіх на законне місце. Правильно - у землю, але без труни.
senator Показати IP 27 Лютого 2015 18:21
ключові кандидатури на посаду Голови ФП Волинської області Войтович (той що був ригіоналом і головою Волиньради) та Кравчук Святослав
заступи до senator Показати IP 27 Лютого 2015 21:58
Найвища гільдія злодійства на обїдки не клюне ,
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 13:48
З вашої переписки шановні писаки-висновок один-говорити і розвалювати ви вмієте багато.а от роботи від вас -ніякої.а що ви зробили в своїм житті доброго.можливо щось побудували,так як Карпомиз.а от гадити людей ви вмієте,горлопанити як недорізані-оце і всі ваші заслуги.
Антон Показати IP 28 Лютого 2015 20:31
Профспілки дихають на ладан. Якщо найближчим часом "подвиг" Івана не повторять всі профі - пенсіонери, "школа комунізму" реанімації не підлягатиме. В значній мірі подальша доля "школи комунізму" залежатиме від того , хто очолить федерацію.
волинянка до Антон Показати IP 28 Лютого 2015 21:09
Повністю підтримую. Допустять молодого не лінивого - реанімуються. "Оберуть" за рекомендацією сильних світу цього чергового пенсіонера або ще якогось чиновника - хана .... - Для виходу з профспілки достатньо подати заяву в профком та бухгалтерію.
Андрій Показати IP 28 Лютого 2015 20:53
Грановський-найкраща кандидатура. Вій давно старого заміняв. Якби не він, найбільша профспілка -освітянська вже б може і розлетілася. А так вічно якісь премії, екскурсії,змагання. Тиждень тому змагання з підльодної рибалки. Єдиний профспілковий дитячий табір і той освітянський. Якби так працювали профспілки у всіх галузях. Грановський як єврей з усіма дружить крім Загреви. З нею і він не може.
Самуправ до Андрій Показати IP 28 Лютого 2015 22:00
юху! От якi Ви, Василь Григорович i Валентина Ярославiвна.
оксана піонерка до Андрій Показати IP 3 Березня 2015 11:14
давайте грановського толкайте ви би бачили як він виізджає після відвідин табору гружоний курами мясом та ковбасами аж багажник вгинається я то три роки наблюдала руки має до грошей липкі
Мальва до Андрій Показати IP 4 Березня 2015 21:53
Грановський і Карпомиз одного поля ягоди, на вагах не переважать один одного. Ходять хвалять один одного. Той з освіти крутить теж як може, людей за людей не має тільки перед начальством присядки ходить. А прості люди для нього пусте місце. Що той не розгріб, то інший догребе. Молодь потрібно обирати розумну і перспективну, нехай працюють.
опачкі) до Мальва Показати IP 4 Березня 2015 23:29
ще б написали, що гопака танцює і хороводи водить перед начальством))
виваженість Показати IP 2 Березня 2015 20:02
Шановні злорадники,наклепники та брехуни! Самі в житті доброго не зробили,тільки ляскати паршивим ротом вмієте та кісточки неремивати.Про людей пагано говорять тільки ГІРШІ від них,бо кращим не до них.Прийде час,оберуть нового керівника,а невдахам та заздреним місце на смітнику!!!
Василь Грановський Показати IP 5 Березня 2015 08:35
Шановні доброзичливці і колеги! Я вас усіх дуже люблю і поважаю. Заспокойтеся, я тимчасово виконую обов'язки голови федерації профспілок області на громадських засадах, на дану посаду обиратися я не буду, про що офіційно заявив на розширеному засіданні президії обласної організації Профспілки працівників освіти і науки 24 грудня 2014р. 7 травня відбудеться конференція федерації профспілок Волинської області. Бажаючих членів профспілки на цю посаду просимо взяти участь у виборах.
Анонім до Василь Грановський Показати IP 5 Березня 2015 11:37
От такий Ви в нас Василю Григоривичу хороший, ми вас теж дуже любимо ;)