USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.86

Голова Промінської сільради – в СІЗО

28 Січня 2016 13:30
Згідно з оперативною інформацією правоохоронців, посадовець неодноразово вимагав і отримував гроші за те, щоб місцева рада приймала «потрібні» рішення.

Нагадаємо, 25 січня за отримання неправомірної вигоди в розмірі 85 тисяч гривень волинські правоохоронці затримали голову сільської ради на Волині.

З власних джерел Інформаційному агентству Волинські Новини стало відомо, що на хабарі «погорів» голова сільради села Промінь Луцького району. У 2015 році на місцевих виборах на цю посаду переміг Сергій Федчук, який до цього обіймав цю посаду 2 терміни поспіль. Третій термін виявився для посадовця, вочевидь, невдалим.

Як інформують в Головному управлінні Нацполіції області, кримінальне провадження щодо голови Промінської сільради відкрили ще у вересні минулого року, тобто ще за попередньої каденції. Посадовець вимагав хабар за прийняття рішення про виділення земельної ділянки. Донедавна велися негласні слідчі дії спільно з оперативниками СБУ та управлінням захисту економіки.

Під час розслідування цього кримінального провадження слідчі задокументували 2 факти отримання неправомірної вигоди. А 25 січня сільського голову затримали «на гарячому». За окрему плату сільський голова обіцяв вирішення питання видачі земельної ділянки в межах сільради.

Голову Промінської сільради помістили до ізолятора тимчасового тримання та оголосили повідомлення про підозру. Наразі правоохоронці клопотатимуть про обрання для затриманого запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Анонім Показати IP 28 Січня 2016 13:37
Як у нас вміють затримувати хабарників маленьких, а от в м. Києві і в АП не вміють . Що це таке ?! Та в м. Києві затримувати і затримувати для СІЗО хабарників є повно !!!
Реаліст Показати IP 28 Січня 2016 13:37
*Перший-пішов*? Невже?
123 до Реаліст Показати IP 28 Січня 2016 14:08
Затримати не означає закрити. Дочекаємось рішення суду.
Всезнайко Показати IP 28 Січня 2016 14:13
СБУшна підстава...
Тосік Показати IP 28 Січня 2016 14:29
У нав у Луцьку податківці прокурори сбу митники усі живуть шикарно і ніхто не затримує . А то вже такого зловлять і будуть піаритись. Ганьба . Ловіть ще тих хто бере мільйони чи вони з вами діляться?????????????????????
Степан Бандера Показати IP 28 Січня 2016 14:31
Захворіє і відпустять. Головне правильного лікаря знайти і дати на "таблетки"
Анонім Показати IP 28 Січня 2016 14:39
А чого про начальника реєстраційної служби мовчите? Йог о ж зловили на хабарі 40 тис. грн..і відпустили за штраф у 17 тис. грн.. Що ж то за суд такий? http://censor.net.ua/news/371463/nachalnik_registratsionnoyi_slujby_lutska_poyimannyyi_na_vzyatke_v_40_tys_grn_otdelalsya_shtrafom_v
Гольф Показати IP 28 Січня 2016 14:40
Переконаний: дуже добре продумана підстава.
реалісту Показати IP 28 Січня 2016 15:05
не того взяли, він їздить на тавріїї не думаю що це місцевий "корейко", ліпіни осмобливо підгайці маяки ось там щуки
Дуся до реалісту Показати IP 28 Січня 2016 17:16
"Їздив на Таврії", і що? по Вашому це показник бідності чи непричетності до злочину? Давно було пора цю шайку прикрити і ще секретаря з собою нехай прихватить, а то вже бідолаха незнає кому зі своєї рідні участка дати, вже внукам понабирала.
боратинець- реалісту Показати IP 28 Січня 2016 15:51
ой таки наш боратинський само круто земельку розпорошив поміж пальчиків своїх,бо вже і ато-шникам каже шо нема що дати,
тіхоня до боратинець- реалісту Показати IP 4 Лютого 2016 21:48
100%. Вона вже й майбутнім наброла внука і правнукам. так і треба, буде в"єтнамчиків годувати, одного вже має)))))))
Ярик Показати IP 28 Січня 2016 16:19
Головного земельника області ще щось ніколи не заловили? Чи він чесний і не бере? І вже стільки років на посаді. Безпорядок в нашій і оласті і країні. Всі ті хто зажирається чого вони такі святі для нашої влади? Хто скаже? Де ті люстровані у них позабирали квартири будинки машини дачі на світязі і так далі? Чи вони накрали і все звільнили і поновили на рооти або в іншу область
боратинцю Показати IP 28 Січня 2016 16:35
вася земля не розмножуеться.. участків роздано багато ти що думав тримати землю бо війна буде ?? іі роздали хто мав потребу
боратинець Показати IP 28 Січня 2016 17:21
я корінний боратинець , а не вася - і знаю як "роздавали" самі собі і головне задарма для продажу, країну треба міняти! інакше жити гідно будуть тільки злодюги ,люди не за це кров ллють,
бандеровець Показати IP 28 Січня 2016 18:02
добре хоч Федчук знав де участки були у сільскій раді а то за,що в нього не спитають він нічого не знав)) ні чий літак,аеродром, земля с.г призначення яку не можуть поділитит Москвич з Огнєвою...
т.о. Показати IP 28 Січня 2016 18:46
за віщо спаплюжили ім я трудяги-людинолюбця.схаменітся хто організував підставу. чи велика заздрість не дае. не забувайте що така участь чекае оо вас.порошенки яценюки-недовговічні. у кожного рильце в пушку.до пори до часу.дуся зашморгни горлянку-не дали діпянку. кріпись с.п. -людей з добрим серцем мало.
Депутат Показати IP 29 Січня 2016 18:41
Люди, якщо він такий поганий. То як він міг, вами ж, обиратись ще з 1990-х років? О тепер дійсно, мені вас шкода. Був нормальний голова, що вам не вистачало? Тут само собою напрошується вислів: "Чого бідний-бо дурний, чого дурний-бо бідний" Я більш ніж впевнений, що буде інший голова, інший секретар, а ті "собаки", як гавкали так і будуть гавкати. Таке їхнє призначення...
Новоставець Показати IP 30 Січня 2016 22:27
Вся біда в тому, що між ним і Москвичем чорна кішка пробігла! Отак відповів Овсійович, тим самим попередив інших!
тіхоня до Новоставець Показати IP 4 Лютого 2016 21:51
бо диб*ли то й вибирали!!
інженер Показати IP 2 Лютого 2016 11:17
Хабарник не те слово. Вимагав 5 тисяч гривень за надання дозволу на приватизацію моєї дачної ділянки. Думаю, його не підставили, бо він прямо гороворить ціну питання.