USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.60 39.90
  • PLN 9.85 9.95

Колісника змусили написати заяву на звільнення. ОНОВЛЕНО

24 Лютого 2014 13:23
До Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства приїхали озброєні активісти в масках сьогодні, 24 лютого.

Активісти «Правого сектору», Народної самооборони та Автомайдану вручили начальнику управління Богдану Коліснику зобов’язання написати заяву на звільнення.
Головний лісівник Волині двічі писав заяву.

Перший варіант заяви, у якому Богдан Колісник просив «розглянути його подальше перебування на посаді», не сподобався хлопцям з «Правого сектору».
Вони повернулися в кабінет посадовця та змусили написати заяву на звільнення по-новому.

У приймальню двері були зачинені, представники ЗМІ не змогли зайти на перемовини управлінця з представниками «Правого Сектору». За дверима було чути гучні емоційні розмови.

У приміщенні обласного управління лісомисливського господарства й навколо нього було більше десятка людей. Окремі з них, були в масках і зі зброєю. На запитання, звідки у них зброя, активісти «Правого сектору» відповіли, що не збираються давати жодних коментарів з цього приводу, інші казали, що лишилася з другої світової війни.

Після перемовин за закритими дверима, люди в масках винесли заяву від Богдана Колісника, у якій написано: «Прошу вже звільнити мене із займаної посади».
Після того, як «гості» поїхали, екс-начальник управління коментарів не давав. В кабінет до нього були зачинені двері, секретарка, яка трусилася від переляку й ледь могла говорити, казала, що Колісник утримується від будь-яких коментарів і без будь-яких пояснень.

У неофіційних коментарях працівники лісомисливського господарства розповіли, що Богдана Колісника побили, зокрема, розбили голову і пошкодили вухо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 212
лучанка Показати IP 24 Лютого 2014 11:25
тільки заява а майно не цікаво єкскурсія теж була б цікава як живе біднота волині
Правому сектору до лучанка Показати IP 24 Лютого 2014 19:17
Пропоную також перевірити Ковельську фірму, яка на території лісгоспів області виготовляє палети, і ніби належить Коліснику
К-К до Правому сектору Показати IP 25 Лютого 2014 12:28
100 відсотків проба перевірити! Фірма ПСБ "Волинь" знаходиться в Ковелі, а зареєстрована в К-Каширську. Колісник там замішаний, 100%!!!
мудрий до К-К Показати IP 25 Лютого 2014 16:46
У Вас є документи щоб це підтвердити.Звідки така 100% впевненість.
Правому сектору Показати IP 24 Лютого 2014 11:27
Надіємось, що заява це тільки перший крок по Коліснику (та інших), тому що є багато питань по діяльності!? Тут треба теж попрацювати оновленим органам прокуратури та КРУ. І по роботі синів пройтися. Гідру заявою не знищити - бо в процесі становлення нового буде тільки підточувати як шашіль і розказувати як було добре раніше. І стабільно.
небайдужий до Правому сектору Показати IP 24 Лютого 2014 12:43
Вельмишановні «Правий сектор», Автомайдан, Самооборона!!!!! Зверніть увагу на керівника ОБЛАСНОГО ТУБДИСПАНСЕРУ, який був і залишається "соратником и другом" попередньої влади!!! З ТАКИХ ПОТРІБНО РОЗПОЧИНАТИ!!!
1111 до небайдужий Показати IP 24 Лютого 2014 13:54
І не тільки тубдиспансера, а ще в першу чергу керівника ІНФЕКЦІЙНОЇ ЛІКАРНІ
Правому сектору до Правому сектору Показати IP 25 Лютого 2014 18:37
Завтра Колісник збирає представників всіх лісгоспів щоб ті просили незвільняти його з роботи!
Лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 11:27
що там з суддями?
НЕвибіркова люстраці Показати IP 24 Лютого 2014 11:27
Начальник управління культури Волинської ОДА - батько зека, мажора-вбивці. Чому на посаді?
Іван до НЕвибіркова люстраці Показати IP 25 Лютого 2014 19:54
Синок працює Погранцом
з Луцька Показати IP 24 Лютого 2014 11:28
Звідки вогнепальна зброя у "сектора" в Луцьку??? Тут немає бойових дій які були у Києві!!! Їздять і залякують людей? Ну так далеко зайдем і можна зрозуміти що за "влада" в нас буде и як будуть вибори проходити! Європа чекає на вас...:(
Ігор до з Луцька Показати IP 24 Лютого 2014 13:42
ти рахуєш що вони з ліхтариками мають їздити і вірші бюрократам розказувати????????
Андрій Ігорю до Ігор Показати IP 24 Лютого 2014 14:33
НІ, давай усім по кулемету роздамо, і в кого буде крутіший ствол, той буде і вирішувати долю інших )))))) Не плутайте демократію і повалення режиму з БАНДИТСЬКИМИ МЕТОДАМИ ПОВЕДІНКИ. Ви доспіваєтеся, що проти вас повстане увесь Луцьк )))))
Анонім до Ігор Показати IP 24 Лютого 2014 14:41
Тоя ящо я маю відмінну від когось думку то повинен теж в когось відібрати зброю та іти всіх бити та стріляти?
Схрестив пальці Показати IP 24 Лютого 2014 11:28
Тепер справа за сбу і прокуратури , щоб не втік за кордон!!!! Він в схемі!!!! Тримай злочинця!!! Фірма псб Волинь , Клюєв , Сівець ,Колісник в корупційній схемі відмиву коштів!!!! 1000000 євро в місяць клали в кишені!!!!
привид до Схрестив пальці Показати IP 24 Лютого 2014 11:32
Дійсно.Ловіть Параку.А ще до Кононовичів завітайте(вони приймали активну участь у фальсифікаціях)
Да до привид Показати IP 24 Лютого 2014 11:50
Масалов г*ій!!!
Всім лісгоспам до Схрестив пальці Показати IP 24 Лютого 2014 11:40
Працівники прохання вже терміново зливайте інформацію про нелюда , а ви його працівники чоловіки пишіть заяви з своїми жінками про неоднарозове залякування і згвалтування неприродним шляхом. Зараз це не соромно - це необхідно !! Нарешті карма його наздогнала.!
Леший Показати IP 24 Лютого 2014 11:29
Колісник накрав, що міг би давно на Мальдіви втікти.
лучанин Показати IP 24 Лютого 2014 11:54
с*отина!!! верни землі і гроші!!! Заборонити виїзд йому з України!!! І корєшу його Столяру!!!! Їдьте додому!!! Хай показує шо має!!!
Роман Показати IP 24 Лютого 2014 12:00
Хотів би побачити його помешкання, там він напевне Наполеон на картинах)
лучанин. Показати IP 24 Лютого 2014 12:03
Цікава ситуація. Люди в масках з автоматами, агресивні. кричать, вимагають. Поставили на вуха всіх. То одна їм заява не така, то давай вибивати іншу. Прихвосні аоприходили одразу. Починають розказувати, що ніхто тут не залишиться працювати. Хлопці, ви що? Чи за те стояли на майдані? Де ви бачите Європу? Це ж нацизм.
Андрій до лучанин. Показати IP 24 Лютого 2014 14:40
Приємно, що ще залишилися помірковані люди у нас в місті. ЯКІ тверезо оцінюють ситуацію і бачать, що на зміну одні банді багатих жирних котів йдуть голодні і обідрані але ті ж коти ))))) ВИ ПОДИВІТЬСЯ НА КЕРІВНИЦТВО ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ: Вітер, який дійсно не розумний як *овбня , Гузь, який тільки і вміє що кричати за гроші БОНДАРЯ чи СТОЛЯРА, ПИРОЖИК - сіра посередня миша. А чому стали замами голови - ДРУЗІ ОЧІЛЬНИКІВ ГОЛОВНИХ РЕВОЛЮЦІОНЕРІВ ОБЛАСТІ))))))) ой біда скоро буде ! Ви хоч другу заяву читали, "РОЗУМАШКИ"? ви хоч знаєте підстави розірвання трудовиз договорів по статейно щоб потім дати хід такій липовій заяві КОЛІСНИКА???? Ну ви ДЕБІЛИ !!!!
Чарівник Смарагдовог до лучанин. Показати IP 24 Лютого 2014 16:59
А давайте всіх на постах залишимо, нікого не виженемо, нічого не змінемо.. за це ж і стояли..
Серго Показати IP 24 Лютого 2014 12:11
ВсI кошти вiн на рахунки за кордоном вивiв, куда лiс вагонами вивозить, нехай мисливськi угiдядя повернуться державI, а чом Руденка М.М.(начальника слiдства УМВС)не згадують, котрий прибiчник Параки, та фабрикував кримiнальнI провадження. Пост ДАI Маневицький, який виконтував забаганки КОлiсника, який займаеться здирництвом з заробiтчан з Закарпаття, що повертаються з Росii,
volynlutsk123 Показати IP 24 Лютого 2014 12:16
Правому сектору негайно потрібно завітати в гості та взяти заяви у корупціонерів начальника управління міграційної служби області Воробя О.В. та його заступника Войцешука І.Є, які всі посади в службі укомплектовували за хабарі, За паспортно-візові адмінвослуги з волинян шахрайським шляхом здирали не передбачені законом побори Ці горе-керівники перетворилм міграційну службу перетворили в очаг корупції, поборів, пьянства на роботі.
Лучанка до volynlutsk123 Показати IP 24 Лютого 2014 12:46
у цій службі всі призначення було проведено з максимальною корумпованістю, а справжні професіонали та фахівці не мали жодного шансу пройти конкурс!!!
Лучанину Показати IP 24 Лютого 2014 12:22
Про те що хотів би бачити скажу наступне: таким рожевим демократичним відношенням було у 2004 році - ВСІ БЕЗ ВИНЯТКУ ОТРИМАЛИ ШАНС нікого не посадили, нікого не образили, всі залишились на місцях) - і використовували його на своє вподобання на протязі - 10 РОКІВ!!!! А тому, Лучанин, не виправдовуй, за 10 років могли б зрозуміти, а вони не зрозуміли, а залізли ще глибше, тому тепер глибше доводиться копати. Якщо це нацизм, то я за нацизм. Але нацизм це зовсім інше (див. енциклопедію і т.д.), а це протидіяння таким речам як: КРАДІЖКА, ШАХРАЙСТВО, ПЕРЕВИЩЕННЯ, ЗЛОВЖИВАННЯ.... Лучанин, слабкі нерви? немає пам"яті - 2004 року? пересидь краще десь. Для задавненої хвороби (повторюю 10 років! 10 років! 10 років!) профілактичне лікування чи таблеточками не допоможе!
Андрій до Лучанину Показати IP 24 Лютого 2014 14:46
НА 100% ЗГІДНИЙ ЩО потрібна люстрація, але не захоплення людей зі зброєю на поготові!!! Це анархія! Призначте нового керівника, якого вив важаєте за чистого, білого і пухнастого, і дайте йому доручення за місяць вийти чесно до людей і розказати про своїх підлеглих : ДЕ, ХТО і СКІЛЬКИ і тільки після цього вже звільняйте людей і саджайте у тюрми. ЧИМ ВИ КРАЩІ ВІД МЕНТІВ, які вибивали зізнання тортурами і зброєю )))) ЛЮДИ, джина випустили з пляшки, скоро ці нинішні дітки 14-18 років, які ходять з палицями і в масках по місту, будуть і вас МОЧИТИ!
Споглядач Показати IP 24 Лютого 2014 12:26
От і почалось українське єство вилазити, здамо один одного. Прикро що і ці будуть робити те ж саме що попередники.
українець Показати IP 24 Лютого 2014 12:30
Ще один можновладець всесильний і непобедимий Гунчик чуть не власник автозаводу. Завалив його, люди одержують мізерну заробітну плату поскорочсував,повикидав, а інші самі пішли бо не одержують її місяцями,а в нього десятки тисяч. Три будинки збудував .Геть від кормушки,не місце таким ворюгам.Молодого туди і хай керує ,буде в в порядку
Месник Показати IP 24 Лютого 2014 12:30
Так далеко ми зайдемо!!!!!! Не цих тюльок ловити треба, а карасів!!!!!! Від того, що заберемо у них, у нас нічого кращого не буде!!!! "Грабь Награбленное!!! Далеко від комуняк не підемо!!!! Ми соціолізм будуємо? Чи Демократію? Треба негайно припинити ці розкуркулювання, а повертатися до життя!!! Всі чудово знають чим скінчилася історія з Криворіжсталлю!!! Хоча у прямому ефірі продавала Юлька і Бжільник сраний! чому їх не питають де гроші? А зараз їх ще обратно з тритушками до влади ведемо!!! Я подивлюся чи достанеться хоч щось народу. З маєтка Яника виселиили, поселять Юльку чи Яцика чи ще когось, на цьому все і скінчиться!!!!! Дійсно шкода цієї крові і загиблих хлопців!!!! Бо волею, неволею знову нашими руками прийдуть до влади вилупки!!! Де хто бачив хоч одного з опозиціонерів з влади загиблих? Чи хочаб поранених? Гарно стояти на сцені та говорити про демократію коли люди гинуть!!!!!!!!
Ігор Показати IP 24 Лютого 2014 12:32
Всіх наши монжновладців, директорів заводі ДПЗ також Цибульський, колишній робітник, а зараз магнат їх дачі і хатинки сюди на показ, як Янека.Всіх суддів,ментів і т.д.
1 до Ігор Показати IP 24 Лютого 2014 14:47
А Цибульський тут до чого?, СКФ не є державним підприємством, скільки власник хоче - стільки і платить. А Шведи не скупі, (з власного досвіду знаю), сам на них працював
Андрій Ігорю до Ігор Показати IP 24 Лютого 2014 14:51
Ігоре, ти вже вибач, але до тебе тільки одне зауваження: ДУ*НИЙ ТИ, І ЖІНКА В ТЕБЕ ДУ*НА ,ЩО ЗА ТАКОГО ***** ВИШЛА! Нічого особистого! ТИ ПРОПОНУЄШ АНАРХІЮ а не демократію. Ти хоч раз давав хабаря ДАЇшнику, тоді ласкаво просимо тебе першим до люстрації. Ставай на вколішки і молись, ти ж особисто своїми коштами підтримував колишній режим януковича і допомагав йому багатіти. АХ ти пас***а )))
лісник Показати IP 24 Лютого 2014 12:37
колісник найстрашніший шкідник волинських лісів. Колеги не мовчіть.......
Волинь лісу до лісник Показати IP 24 Лютого 2014 12:42
Дівчата розповідайте все. Бухгалтера вскривайте схеми. Лісничі не мовчіть про хабарі, що носите кожен місяць.
Арсен до Волинь лісу Показати IP 24 Лютого 2014 12:52
Коли щось знаєш то пиши сам про все .Які схеми? Які хабарі і кому?А не чекай щоб хтось!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
оля до лісник Показати IP 24 Лютого 2014 12:47
в чому проявляється його шкідливість
Незнайці до оля Показати IP 24 Лютого 2014 13:02
Його Олі завжди думають, що він Бог.... Тепер взнаєте все
Коліснику до лісник Показати IP 24 Лютого 2014 15:39
лось біжиш то забери з собою дов**о..а зеня, який понароблював дітей кучу і знущався в Маневичах над лісниками як над рабами. Всю сімю потрібно зібрати. До речі в Колісника нерухомість у Франції. Спалити все
Лікар до Коліснику Показати IP 24 Лютого 2014 16:04
*****. Алкашня іванофранківська- Жабури. Дівчата кажуть , що там тільки пафос і срах.
Максим до лісник Показати IP 24 Лютого 2014 16:41
а чого тут мовчати? про його інтимного коханця родюка розказувати? і так багато вже хто знає, сором і край
Відповідь ліснику до лісник Показати IP 24 Лютого 2014 18:00
Шановний колего.А де Ви працюєте,що називаєте себе лісником.Мені здавалося,що у нас працюють порядні люди,а не сексоти.Хто такого "шкідника" як ВИ ще тримає на роботі.Ви мабуть живете на одну зарплату!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Українцю про Гунчика Показати IP 24 Лютого 2014 12:38
Не путай державне з приватним - Гунчик - найманий директор (можливо якоюсь мірою співвласник) приватного/акціонерного - заробляєте тим що робите і як робите- не тримається колесо? ржавіє кузов? димить мотор? Може тому не купують вироби, як наслідок не платять зарплати? Маєте час - сходіть в постачання - може хто відкат отримує за дешевшу бляху? чи в мотори масло не те ллють. Чи може ви яку гайку до обіду не докрутили, а після обіду забули? В Європі такого точно не зрозуміють. І не куплять або не заплатать.
Мишко Показати IP 24 Лютого 2014 12:47
Не трогайте того Якименка. Так він олух, але не до яким схем він не причетний!!!Хотя тупий бичок з розтопиреною лодошкою
Ваня Показати IP 24 Лютого 2014 12:54
не здаємо, а кажемо правду, яку боялись раніше говорити,бо нас ніхто не слухав. І ніхто нікого не скидав,бо при владі були злодюги. Про мене простого робочого так не скажуть,бо я чесно ,важко за копійчану зарплату працюю на заводі.А нас простих 90 процентів, а вас10 процентів сидите нам на шиях і маєте мільярди. Хватить нажерлися,подавіться
Кадровикам Показати IP 24 Лютого 2014 13:14
А взаяві не потрібно вказати щост по типу : "за власним бажанням", "за згодою сторін"? А то не дійсним може виявитись папірець - перевірте - бо встигне новому керівництву підмазати і залишиться (доведено на практиці неодноразово - за всіх влад працював), а люди тут правди-матки наріжуть. Підставите працівників. Відпишіть в коментарях.
Анонім до Кадровикам Показати IP 24 Лютого 2014 13:30
ПИШІТЬ "Для ВИГОДИ сторін". НОВА СТАТТЯ - НОН ПАБЛІК...
Анонім для Прокурату до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 18:58
Звертаюсь до Генеральної прокуратири перевірте законність оренди мисливських угідь та приватизації лісо переробних цехів по лісгоспах які належать Коліснику.
Небайдужий Показати IP 24 Лютого 2014 13:20
наступний має бути Сидор обл.лікарня
ВАСЯ Показати IP 24 Лютого 2014 13:26
Шановний ПС! Колісник не знає органу влади, якому підпорядковується. Не має комітету, а є Державне агентство лісових ресурсів України.
корінь Показати IP 24 Лютого 2014 13:27
ДВС ЮСТИЦІЯ
знаю Показати IP 24 Лютого 2014 13:31
Оцей помічник керівника правого секиору Аркаша, це алкаш психічно неврівноваженна людина..Я в шоці!!!
Єрмолай Показати IP 24 Лютого 2014 13:44
Агов, месники засопляні, заповажаю вас тоді, як поїдете і зробите те саме з Божидарніком. Ось де хапуга! У ВУЗі повно платників, а холод собачий - економить на теплі, а викладачів заставляє робити ремонти коридорів за власний кошт. Ще й погрожує, мовляв, якщо не хочеш - пиши заяву. Хороми його теж перевірте. Він за Яника аж трусився, бідолага. Зробив універ корупційним на 100% .Повсаджував дочку, сина, інших родичів. Пахан!
мялковська до Єрмолай Показати IP 24 Лютого 2014 16:51
неправда він чесна людина
студент до мялковська Показати IP 25 Лютого 2014 10:23
кожна собака знає хто він, за ним тюрма плаче..... Може ти з ним гроші деребаниш? Заступниця блі
Українка Показати IP 24 Лютого 2014 13:52
ОБОВ ЯЗКОВО!!!! В ГОСТІ ДО СИДОРА (ГОЛОВНОГО ЛІКАРЯ) ! НЕХАЙ ПОКАЖЕ, ЯК, СКІЛЬКИ ТА КОЛИ ПОСТУПАЛИ МЕДИКАМЕНТИ НА "БЕЗКОШТОВНЕ ЛІКУВАННЯ", А ТОКОЖ ПРОВЕСТИ ІНВЕНТЕРИЗАЦІЮ(ЧИ Є ВОНИ ДІЙНО. ЗАПЕВНЯЮ: НЕМА НАВІТЬ СПИРТУ). ЗАЙНЯТИСЯ АУДИТОМ ЙОГО РЕМОНТІВ. РІК ТОМУ ПОКЛАЛИ ПЛИТКУ НА ПІЛОЗІ, А НЕЩОДАВНО ЗРИВАЛИ ЇЇ ТА ПО НОВОМУ ВКЛАДАЛИ МАРМУР.
Да уж до Українка Показати IP 24 Лютого 2014 16:37
Через Славу Сидора все продає в своїх аптеках. Гламури на жульнічих грошах - смішно.
Лучанка до Да уж Показати IP 24 Лютого 2014 16:48
в обласній лікарні якесь чмо неруске примусово з людей збирає "добровільні" пожертви щоб на прийом до лікаря піти, аналіз здати і т.д. пора руки їм вкоротити, зажерлися паскуди. це корито клімчук зробив і жер з нього.
майдан до Да уж Показати IP 24 Лютого 2014 20:24
Добавте на пару ще Гришу Ващиліна - мразюка рідкісна. По відношенню до персоналу, до відвідуваів і до майдану. Нехай розповість як не відпускав людей у Київ. Гнати гада в шию.
олика до Українка Показати IP 24 Лютого 2014 22:38
То завітайте ще в олику в псих лікарню,там лисюк валентина кирилівна теж гроші відмиває добряче
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 13:52
до 24 00 поржав :))))
ф Показати IP 24 Лютого 2014 13:57
хай данильчук в своєму селi звiдки вiн наводить порядлок, чого воно до Луцька приперлося??
Садить всех Показати IP 24 Лютого 2014 14:05
Кого не посадили- расстрелять...
а до Садить всех Показати IP 24 Лютого 2014 14:24
а начальник УДС НС чому незвітує перед народом за які кошти він будує котедж
))) Показати IP 24 Лютого 2014 14:12
тепер Данильчуку точно пестець. дитинко, я-то думала, що ти падло. а ти просто дурень.
Андрій до ))) Показати IP 24 Лютого 2014 15:02
КРАСАВА на всі сто підтримую )))
віталік до ))) Показати IP 24 Лютого 2014 21:40
ше панове ви не знаєте куди встряли
порада Показати IP 24 Лютого 2014 14:23
Ще треба завітати на луцьктепло і луцькводоканал !!!!! Повикурювати звідти еремеєвську паскуду яка мільйонами краде!!!!!
порада Показати IP 24 Лютого 2014 14:23
Ще треба завітати на луцьктепло і луцькводоканал !!!!! Повикурювати звідти еремеєвську паскуду яка мільйонами краде!!!!!
порада Показати IP 24 Лютого 2014 14:23
Ще треба завітати на луцьктепло і луцькводоканал !!!!! Повикурювати звідти еремеєвську паскуду яка мільйонами краде!!!!!
змий Показати IP 24 Лютого 2014 14:25
ловить злодия скорише,бо втече зараза!
Ще Лісник Показати IP 24 Лютого 2014 14:31
І не забудьте також про кращого слугу Кулісника-----директор Цуманське ДП-Кватирко,-це обікрав добре спочатку Вол-Волинськ, а тепер вже Цуманські ліси.
Правда до Ще Лісник Показати IP 25 Лютого 2014 20:26
Крадун той Кватирко добрий повно машин має , а каже от ця кума ,то ця куми
noname Показати IP 24 Лютого 2014 14:34
є ще в нас такий пан Гіль, з ним також треба поспілкуватись .Можна ще до головного архітектора Луцька
лісник Показати IP 24 Лютого 2014 14:46
Слава Україні! Хлопці з Правого Сектору, повернітья ще раз до цього управління лісового та мисливського господарства! Дана заява його не має юридичної сили! Мудак Вас провів! 1. Не існує такої установи як державний комітет лісового господарства. Є - Державне агентство лісових ресурсів України. 2. І він є начальником не Волинського лісового господарства, а Начальником Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства!!!
Андрій до лісник Показати IP 24 Лютого 2014 15:05
Я ж кажу, що нинішні реакціонери-хунта - купка малограмотних молодчиків, які тільки і вміють що громити )))
віталік до Андрій Показати IP 24 Лютого 2014 21:43
обламалось вам тепер пиз..ти ліс?
Колісник до лісник Показати IP 24 Лютого 2014 15:10
Я при владі любій втримаюсь. Поли***е ще всі.
Петро Показати IP 24 Лютого 2014 14:47
Ходять чутки, що Колісники почали все "чесно нажите" майно вивозити в Польщу, а що не змогли вивезли в ур. Лопатень Ківерівського району - таке собі невеличке Межигір’я Волинського масштабу.
лісник Показати IP 24 Лютого 2014 14:53
Бійцям потрібно для початку навідатись в Звірів.
лісник ліснику до лісник Показати IP 24 Лютого 2014 18:12
Чуєш лісник, запроси до себе спочатку у гості щоб подивитись,який ти чесний.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 15:03
Те, що Колісник так довго нищив волинські ліси, винен Бондар.Останній повинен був звільнити Колісника ще у 2005 році , після махінацій із відкріпними талонами на виборах президента.Не важко здогадатися , за що Бондар помилував !!!!
Андрій до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 15:11
Ну, точно не за красиві очі. Слухайте, а як так сталося що БОНДАР має квартирку у с. ВИШНЕВЕ (під Києвом), та має недобудований бкдинок із басейном у лісі у ГАРАЗДЖІ (передмістя Луцька), і якраз ці події сходяться в часі із вдячністю Колісника коли його мали знімати. А ви памятаєте, яку заяву БОНДАР тоді пролепитав про те, що не може зняти КОЛІСНИКА. " ЦЕ ТЕРИТОРІАЛЬНИЙ ОРГАН І Я, НЕ МОЖУ НІЧОГО ЗРОБИТИ ІЗ ЦИМ ХАПУГОЮ" (прицьому тримав дулю в кишені) ДЕ Ж ВАШЕ САМООЧИЩЕННЯ, САМООБОРОНІВЦІ І МАЙДАНІВЦІ. Слухайте, а як, щодо Вашого КОЗЮРИ, Про буратіно вже всі мовчать ????? ах ви двуликі )))))
!!! Показати IP 24 Лютого 2014 15:08
оооо нарешті взяли таки падлюку, і ще будь-ласка онлайн екскурсію проведіть нам його статків...скільки ж його ЗАГРЕБУЩІ ЛАПИ вирізали і вивезли лісу за кордон,панове то напевно ГРАБУНОК 100 ліття..
бий Показати IP 24 Лютого 2014 15:28
"Бєй воров, спасай Росию!" Це все вже бачила історія. І наслідки відомі. Люстрація, люстрацією, а до корита прийдуть все ті ж. І до речі. до Колісника їм ще далеко. Він був державником. А вони тільки власники. От і будуть думати тільки про себе. А ми з вами ще посміємося на кутні зуби.
Іван Показати IP 24 Лютого 2014 15:28
Бондару в 2004 році Колісник подарував джипа, підігнав прямо під вікно вночі.І про дачі також правда. То що , Гузь, знову береш у владу Нальковича?
Андрій до Іван Показати IP 24 Лютого 2014 15:33
Тут ще не ясно хто кого бере у владу... А може Ігор Гузь просто відпрацьовує для Володимира Нальковича усе те, що взяв раніше?
Ветеран Показати IP 24 Лютого 2014 15:36
А ще потрібно заїхати в госпіталь інвалідів війни до г. л. Масікової , та її начмеда.Скільки там відмито грошей, один Клімчук знає. А за лікування і харчування я просто мовчу...
Андрій Показати IP 24 Лютого 2014 15:36
Панове, скажіть де зараз ШИБА Б.П. який зробив наше місто гавнішим і гавнішим????? а вулицю КАРПЕНКА-КАРОГО, він, по його словам, зробив на віки вічні а вона па*ло разом із снігом зійшла через рік і через два. ГДЕ ДЕНЬГИ за ПЕРВОКЛАСНУЮ ДОРОГУ, БОГДАНЕ?
Андрій Показати IP 24 Лютого 2014 15:42
Читаючи усі коментарі наших активних дописувачів, дуже хочу зазначити одне!!! а давайте до всіх всіх містян заїдемо. Ось наприклад дядя Петя на заводі ДПЗ один підшипник стирив, а дядя Ваня на базарі бумажку не в смітник поклав, а тьотя Клава, так та взагалі за гроші своє тіло іншим давала, а податків при цьому не платила. ТОЧНО, до всіх потрібно зайти, але зайдемо перше до обличчя революції: БОНДАР, ШИБА, БАНАДА, ГРИЦЮК,...... та інші
Ветерани галузі Показати IP 24 Лютого 2014 16:24
Хлопці!!! Колісник справді не вірно написав заяву, вона нематиме юридичної сили, проте вже інтенсивно знищує документи своєї корупційної діяльності. Не дайте і цього разу вийти йому сухим з води.
працюючий ветерану до Ветерани галузі Показати IP 24 Лютого 2014 17:51
Шановний ветеран галузі.Ви мабуть забули з чиїх рук все життя помиї їли.Якби не Колісник ходив би все життя з голою дупою.Радій,що тебе Колісник вигнав раніше сроку,а то тюрма плакала би за тобою.То тепер ти грозний..........
Анонім до працюючий ветерану Показати IP 24 Лютого 2014 18:03
Що Ви маєте на увазі раніше сроку, і які доходи крім пенсії ???
Анонім до працюючий ветерану Показати IP 25 Лютого 2014 14:49
Сто процентів підтримую..... невдячні ..... а самі злодії
ветеранам галузі Показати IP 24 Лютого 2014 16:40
Цікаво, як ви пішли із цієї галузі? Вам вже знищувати нічого, а от вашим родичам певно є. Треба було б і до вас дістатися. І дістануться.
Анонім до ветеранам галузі Показати IP 24 Лютого 2014 17:59
Зазвичай ветерани - це люди, які на пенсії, а наші родичі як працювали, так і працюють на підприємствах різних галузей області. І боятися нам нічого!!!
працюючий ветерану до ветеранам галузі Показати IP 24 Лютого 2014 18:17
Я дуже радий,що Ви самий порядний працюючий(ветеран) .
працюючому до працюючий ветерану Показати IP 24 Лютого 2014 19:37
Дякуємо за оцінку та бажаємо кар"єрного росту!!!
Підприємець Показати IP 24 Лютого 2014 16:56
А ще потрібно завітати до податкової, де знаходиться гроза підприємців, супер хабарник і корупціонер ПАВЛОВА Тетяна Константинівна, яка ні вдень ні вночі не давала спокою підприємцям. Всі хто платив податки про це знають.
мама до Підприємець Показати IP 24 Лютого 2014 21:49
мабуть ти не хотів платити добросовісно податки...
Людина до мама Показати IP 26 Лютого 2014 09:08
А ще в Пенсійний фонд Луцького району, де все купляється (пенсії), і все продається (робочі місця) і за людину тебе ніхто немає. І змінити нічого не можна тому, що пенсії отримують батьки та й самі прцівники прокуратури,СБУ та інших.
знаючий Показати IP 24 Лютого 2014 17:15
Правому сектору треба до Олєжика Чикиди, депутата облради від Партії регіонів, завітати. Запитати у нього де він подів 10 мільйонів гривень, які в 2010 році розікрав в спілці з Колісником і Башкаленком на державній програмі по створенню нових робочих місць.
знаючому Показати IP 24 Лютого 2014 17:25
Щось мені здається, ти чув дзвін та незнаєш де він. Не три до Колісника всі прізвища хапуг, які знаєш.
бувший Показати IP 24 Лютого 2014 17:30
Що це за вандали були в Колісника в кабінеті.За то, що людина не хоче писати заяву не потрібно розбивати голову,це вже не демократія,а фашизм.Правоохоронні органи повинні дати правову оцінку тим людям,які прийшли в кабінет озброєні до зубів і так вчинили.В такий спосіб правова держава не побудується.Сьогодні можна прийти до будь-кого і сказати,ща він є злодій і хабарник без суда і слідства.Я не думаю,що в Україні потрібний фашизм.
віталік до бувший Показати IP 24 Лютого 2014 21:48
він заробив на більше. то тільки гарно попросили.
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 18:24
А заява написана неправильно Держкомлісгоспу вже з 2011 не існує, а що з фірмами Доф Арбо, ПСБ Волинь,Арзу, Вулф, Волма, Палетс, Вижваліс, Ратноліс, ПП Самарук, журналом Лісовий вісник тд і тп які наближенні до так званого генерала
бувший до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 18:35
А при чому тут фірми.Названі фірми працюють,розвиваються,створюють додаткові робочі місця в області,сплачують податки,виплачують вчасно зарплату,на відміну від інших.
Анонім до бувший Показати IP 24 Лютого 2014 18:41
Робочі місця були в лісгоспах, які податки платили з нарахованої зарплати, а не з мінімальної як ці нахлібники
бувший до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 18:46
знаємо,як платили.Всі так роблять.
Анонім до бувший Показати IP 24 Лютого 2014 19:08
Як всі так роблять, того і держава така бідна!!!!
ябіда до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 18:38
Анонім,якщо ти такий обізнаний ,то чого тоді не весь перелік фірм.А то таке враження що ти язиката баба в якої стара інформація як ти.
Анонім до ябіда Показати IP 24 Лютого 2014 18:49
Може стара а може і молода, які знала такі назвала, якщо знаєш нові поділися
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 18:37
Цікаво, де в цей час були заступники, Шеремета, Васюхник, Клим, які так щтро служили режиму цього злодія?
ябіда до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 18:41
Де були.Звісно на роботі.Що за дурні питання.Понадягали памперси,позакривались в кабінетах і сиділи як миші.
Анонім до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 18:46
Може стара а може і молода, які знала такі назвала, якщо знаєш нові поділися
ябіда до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 18:53
інформація дійсно стара така як ти!!!! А фірми справді не всі.
ябіда до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 19:01
Друже анонім,а ти не служив тому режиму.Мені здається що дуже сильно ти служив.
Анонім для Прокурату до ябіда Показати IP 24 Лютого 2014 19:05
По
Знаючий до Анонім для Прокурату Показати IP 24 Лютого 2014 19:29
Я думаю наступний хто має написати заяву це директор ДП"Цуманське ЛГ" і щоб нова прокуратура перевірила його статки, автопарк та кількість маєтків та звідки вони взялися, чясом не з зарплат працівників? !!!
ябіда до Знаючий Показати IP 24 Лютого 2014 19:32
Все то ти знаєш,знаючий.А де ти був раніше такий мудрий.
ябіда до ябіда Показати IP 24 Лютого 2014 19:34
"знаючий" ,а ти де працюєш?
Анонім до ябіда Показати IP 24 Лютого 2014 20:16
напевно в цій структурі якщо вже знаю!!!
ДПЛГ до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 20:26
Шановні,сам працюю в галузі ,читаю Ваші коментарі і прикро стає ,що так відкликаєтеся про галузь.Не плюйте в тарілку з якої самі їсте.
Анонім до ДПЛГ Показати IP 24 Лютого 2014 20:31
з цієї тарілочки нам залишаються тільки обгрижані кості та недоїдки після славнозвіснх мужів!!!
ДПЛГ до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 20:51
Мені вас шкода за кості та недоїдки.Завжди вважалося, що за виконану роботу працівник отримує заробітню плату.Хіба це не так ? Чи ви з чимсь не згідні.
Анонім до ДПЛГ Показати IP 24 Лютого 2014 21:08
дорогенький нам вже не виплачують зарплати 3 місяці і заставляли писати заяви за свій рахунок заднім числом за попередні місяці тому що в цісгоспі немає грошей!!! якщо прокуратурі цікаво нехай перевірить що у відпустці були всі працівники одночасно місяць а робота сама робилась! ????????????
ДПЛГ до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 21:50
Дорогенький анонім,якщо ти працюєш у лісовому господарстві і 3 місяці не отримуєш заробітну плату, то повинен знати ,що адміністація лісгоспу щотижня звітує Коліснику про стан виплаченої заробітної плати по лісгоспу.Коли Ваші працівники контори відзвітували Б.І.Коліснику про виплачену зарплату,оскільки по області заборгованості по заробітній платй не має ,то будьте добрі запитайте у директора чи головного бухгалтера де Ваші гроші.І при чому тут Колісник .Розберіться в себе на місці.
Анонім до ДПЛГ Показати IP 24 Лютого 2014 21:57
а я про що і кажу що директор там а...ший і якщо його не виженуть в найближчий час то його закопають і спалят всі його джипи по 400 тис куплені за наші гроші!!!
ДПЛГ до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 22:08
Напишить який це лісгосп.Цікаво,що є ще такі керівники,тоді справді джипи треба палити.
ННН до ДПЛГ Показати IP 24 Лютого 2014 22:17
Цумань?
ДПЛГ до ННН Показати IP 24 Лютого 2014 22:27
То це в Цумані такий бардак.
Анонім до ДПЛГ Показати IP 24 Лютого 2014 22:44
Цуманський!!!
ДПЛГ до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 13:03
Так же говорили що в Цумані найкращий лісгосп із найкращими кадрами.Відколи там стало так погано?
інженер до ДПЛГ Показати IP 25 Лютого 2014 13:36
відтоді коли прийшов квитирко!!! він знищив володимир-волинський лісгосп де була заборгованість по зарплаті коли його вигнали в 1,5млн грн і вийшов сухим з води!! і в цумані продовжує це саме робити знищуючи самі цінні та здорові ліси!!! а на свою фірму по будівництву деревяних будинків скількиж було зрізано вікових сосен і вкрадено ним!!!! люди ви собі навіть не уявляєте що це за людина!!! він знищить всі цуманські ліси!!!якщо його не зупинити.
1 до ДПЛГ Показати IP 24 Лютого 2014 20:38
лизун киш
ДПЛГ до 1 Показати IP 24 Лютого 2014 20:47
Не збираюся
*))) до ДПЛГ Показати IP 24 Лютого 2014 21:07
Аж гидко, що є ще люди, які прикривають цю тварюкю!! ви або хороший лизунчик - крисунчик або наближений!
ДПЛГ до *))) Показати IP 24 Лютого 2014 21:43
Не лизунчик і не крисунчик Просто обідно що тепер винен у всьому один.А ті що були біля нього тепер обіжені , виходячи з усього такі як ви
*))) до ДПЛГ Показати IP 24 Лютого 2014 22:00
зніміть рожеві окуляри!
ДПЛГ до *))) Показати IP 24 Лютого 2014 22:14
Чим же вас так образив Колісник.Мабуть ви ледар і неук і вас заставляв хоч щось робити.І ви тепер ображені на нього,а окуляри тут ні до чого.
Анонім до ябіда Показати IP 24 Лютого 2014 20:15
а раніше нам роти закривали і погрожували. а наєш не хотілося втратити роботу тому, що сімю потрібно за щось прогодувати!!!
ябіда до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 20:20
Хто ж тобі так рот закривав і погорожував.Хто хотів говорити то той говорив.А роботу завжди можна знайти ,якщо ти професіонал своєї справи.
Анонім до ябіда Показати IP 24 Лютого 2014 20:36
вищеназвані люди які ще крім того погрожували звільненням якщо не проголосуємо за яника!!!...
ябіда до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 20:41
Які люди? Все це брехня.
Анонім до ябіда Показати IP 24 Лютого 2014 20:53
ти мені не розповідай що це брехня!!! нас особисто збирали і погрожували і ти не намагайся це приховати!!!
ябіда до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 20:58
Брехня! Хто збирав і хто погрожував.
Анонім до ябіда Показати IP 24 Лютого 2014 21:11
Богдан Іванович Колісник!!! достатньо!???
ябіда до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 21:26
ти там був особисто
Анонім до ябіда Показати IP 24 Лютого 2014 21:40
якби не був то не говоривби!!!
ябіда до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 22:01
чого тільки сьгодні ти такий грозний став!Дивись щоб завтра ти не клявся у вічній любові і відданості.Бачили ми вже таких орлів.
Анонім до ябіда Показати IP 24 Лютого 2014 22:14
Да дискусія ще та. Хто як думає, верниться чи ні? а як не він то хто?
ябіда до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 22:19
звісно повернеться .Куда ви без нього.Але якщо вернеться то повірте що це буде інша людина.І всім гнидам можна поспівчувати.
Анонім до ябіда Показати IP 24 Лютого 2014 22:44
В кожного своя доля, надіюсь наступний начальник буде демократичним, а не деспотичним тираном. СЛАВА НАЦІЇ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
*))) до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 21:29
Підтримую!!
ННН до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 21:04
Так і це правда!!!! Всі забули як іуда розсилав списки які заповняли іменами людей які мають проголосувати за ЗЕКА
люстрований до ННН Показати IP 24 Лютого 2014 21:13
Яка правда!!! Скажіть хто кого заставляв і як голосувати.Заходь в кабінку і голосуй як тобі говорить совість
Анонім до ННН Показати IP 24 Лютого 2014 21:16
так це правда! і ще по 10 людей від кожного працівника і нам придоставляли наші досє та номери в списках виборців і казали недай боже ви та 10 людей від кожного.....ЗА ЗЕКА!!!
*))) до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 21:36
це дійсно все так!!! "Анонім" ви просто слова із вуст забираєте!
Анонім до *))) Показати IP 24 Лютого 2014 21:45
це не слова із вуст! це просто як я зрозумів по всій області таке робилося!!!((( і це ж слкільки голосів за зека під тиском було проголосовано!??? аж страшно
*))) до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 21:57
так... Оце, що зробили хлопці із ПС треба було б давно всім лісівникам Волині зробити!
Анонім до Знаючий Показати IP 24 Лютого 2014 19:34
А директори Ковельського та К.-Каширського ЛГ там статки не менші
люстрований до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 19:53
І що це всі?
Анонім до люстрований Показати IP 24 Лютого 2014 20:19
та їх всіх потрібно вкорні гнати і ще позабирати те майно яке вони награбували в українського народу!!!
люстрований до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 21:39
Які там статки в К.Каширського директора коли він ще такий молодий. Дійсно в області є ряд людей (з бувших директорів) які прикриваючись Колісником понаживали мілліонні статки та бізнеси.
ННН до люстрований Показати IP 24 Лютого 2014 21:59
Не наю, але кажуть що хата ззовні золотом прикрашена
люстрований до ННН Показати IP 24 Лютого 2014 22:04
Чия хата -Януковича??.Вже бачили по телевізору.
ябіда до Знаючий Показати IP 24 Лютого 2014 19:38
"знаючий" ,а ти де працюєш?
Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 19:15
Бог милував.
люстрований до Анонім Показати IP 24 Лютого 2014 19:50
звідки така обізнаність
ННН до люстрований Показати IP 24 Лютого 2014 19:55
Люде казали
люстрований до ННН Показати IP 24 Лютого 2014 20:02
Що ще за "люде" ?
люстрований до ННН Показати IP 24 Лютого 2014 22:36
??????
бувалий - знаючому Показати IP 24 Лютого 2014 19:16
Про Чикиду 100% правда і справи порушені були прокурорами і генерал Ко... безумовно при делах куди ж без нього такі бабки на базі лісництв дерибанити посміли б. І фірми правильно вказані тільки от бумаги в них вовремя то згорять то зогниють.Про все це прокурори обласні знають.Щось про них сьогодні мало згадують а то рніше під прокуратурою і припаркуватися не було де, як у елітному автосалоні. А хатиська які під Луцьком і то у кожного в молодого і в старого.Престіж, а шо у одних є а я шо хуже. От і ламають голови не над тим як ворюг державних коштів за грати посадити, а зовсім навпаки над тим як справу прикрити і собі з того поиметь. А шо поимели то воно і так видно ....
sierra Показати IP 24 Лютого 2014 23:01
Завітайте в гості до молодого працівника обл. прокуратури Хомича С.С. який звязаний з пилорамами в Маневицькому районі, та провідайте його фазенду біля Луцька. Доречі у нього горів автомобіль Ауді На вул. Володимирській 4 дні тому...
sierrі до sierra Показати IP 25 Лютого 2014 09:39
Ти бачив ту фазенду???? На скільки я знаю то він їздить жигульом. Ти чув дзвін, а не знаєш де він. Ну, що почала діяти найбільша тварина в Україні -- Жаба???? І від людей я чув про нього тільки нормальні відгуки.
...... до sierra Показати IP 25 Лютого 2014 17:06
Твою айпі адресу, провайдера та особу на яку укладений договір на послуги інтернету вже встановлено.........Побачим як ти заспіваєш і хто ти Є.
Лісівник !!! Показати IP 24 Лютого 2014 23:45
Шановні колеги ЗВЕРНІТЬ УВАГУ !!! В ЗАЯВІ ПОКИДЬКА КУЛІСНИКА Є ПОМИЛКИ (ВОНА МОЖЕ БУТИ НЕ ДІЙСНОЮ) !!!!!!!!! Заяву він адресує "Голові державного комітету лісового господарства України" - ТАКОГО ОРГАНУ НЕ ІСНУЄ !!! ЦЕ СТАРА НАЗВА !!! Правильно: Голові ДЕРЖАВНОГО АГЕНСТВА ЛІСОВИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ (зверніть увагу на вивіску при вході). Від кого: він пише "Начальника Волинського лісового господарства", а привильно Начальника Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства"... Сам колись працював в лісовій галузі, і можу Вас завірити що Кулісник разом зі своїми синочками поставив ЛІСОВУ ГАЛУЗЬ ВОЛИНІ на коліна. ШАНОВНИЙ ПРАВИЙ СЕКТОР, їдьте знову до цього вилу*ка беріть його за жабри, зажимайте пальці в двері і хай він пише нормальну заяву. ЦЕ ДУЖЕ ВАЖЛИВО ДЛЯ ВОЛИНСЬКОГО ЛІСУ !!!! Ця ско*ина дуже хитра, його просто так не взяти... Якщо його не буде на роботі, шукайте його на території Звірівського мисливського господарства. НЕ ЗНАЮ ЧИ ЦЕ ПІВІДОМЛЕННЯ ПОБАЧИТЬ "Народна самооборона" чи "Правий сектор", але хто має з ними зв"язок ПЕРЕКАЖІТЬ ЇМ ТЕКСТ ЦЬОГО ПОВІДОМЛЕННЯ !!!! ЦЕ ВАЖЛИВО !!!
!!! до Лісівник !!! Показати IP 25 Лютого 2014 12:56
Лісівник ,як пишеться повна назва агенства Ви знаєте, як писати заяву також обізнані.А от прізвище начальника не знаєте як правильно написати.Чи так Ви показуєте свої особисте ставлення до нього зробивши перекручення у прізвищі.
мирон Показати IP 25 Лютого 2014 08:11
потрібно щоб Колісник переписав заяву вона неправильна тому що комітету не існує а агенство лісових ресурсів
ВСІМ Показати IP 25 Лютого 2014 09:47
Люди добрі, як Ви показуєте хто є хто. Я більш чим впевнений, більша частина з коментувальників просто заздрить, а не думає, що у нього мозгів не вистачить заробити собі статки. А якщо хтось заробив своєю головою починають заздрити злитись на тих хто заробив. Ти менше спи і говори, а більше працюй і ти заробиш. А якщо маєш конкретні факти, які зможеш підтвердити документально тоді вякай, а то коли в тебе запитають доведи ти запихаєш язика вжопу і ....ну ...я чув. Будьте завжди готові відповідати за свої слова, коли до Вас прийдуть і запитають. Чи ви думаєте, що нова влада яка вже два дні відкрила торгівлю посадами всіх рівнів, щось добється????
Лісівник !!! Показати IP 25 Лютого 2014 12:09
Якби він заробив чесно ніхто б до нього не мав би діла. А він ганебно розкрадав, а постраждали від того Волинський ЛІС та працівники лісової галузі Волині. А тим більше Кулісник уже чотири роки як ПЕНСІОНЕР !!! Чому б йому не звільнити місце молодій перспективній людині, яка б підняла галузь з занепаду....
!!! до Лісівник !!! Показати IP 25 Лютого 2014 12:49
Повністю підтриму. попередній коментар а ви "лісівник" просто заздрите.Що ви тоді за лісівник?
Адекватна до Лісівник !!! Показати IP 25 Лютого 2014 16:40
АХ ЯК ПРИКРО! Український менталітет! ВОЛИНСЬКИЙ ЛІС ТА ПРАЦІВНИКИ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ! Які працівники ???? Жабчук Віталій Феодосійович??? Нещасний, отримав хорошу пенсію, 10 посадових окладів в зв'язку з виходом на пенцію державного службовця! Люди не вдячні, корисливі! Кожному потрібна влада і статки, яких власним розумом досягти не можуть окрім того, що паскудять інших людей, які варті шани та поваги!
ябіда до Лісівник !!! Показати IP 25 Лютого 2014 23:05
1.Відколи в лісовій галузі почали рахувати рік стажу за два? 2.Ким в області можна замінити Колісника.Є кращі?
Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 13:30
Уже впав режим Квартирка в ДП "Цуманське ЛГ"
інженер до Анонім Показати IP 25 Лютого 2014 13:45
хто таке сказав? він хіба написав заяву???самооборона поїхала а те падло і далі керує і продовжує розкрадати волинські ліси та зарплати працівників!!!
Шустрий до інженер Показати IP 25 Лютого 2014 15:00
Ви хочете сказати що до Кватирка були кращі чи будуть після нього!!!!!!!!
Мудрий Показати IP 25 Лютого 2014 14:13
Приберіть краще злодюгу-аферистку з Луцьктепла Казачек-ця міняє машини як рукавички-це щось неймовірне-це не людина-сатана! Краде аж шумить!
Феміда Показати IP 25 Лютого 2014 14:46
Хлопці, заява нелегітимна, Колісник офіційно у відпустці.
!!! до Феміда Показати IP 25 Лютого 2014 15:02
У відпустці з якого числа?
111 до Феміда Показати IP 25 Лютого 2014 16:07
Кажуть що на роботі ,це правда?
Анонім до Феміда Показати IP 25 Лютого 2014 16:33
звідки така інформація???
Адекватна Показати IP 25 Лютого 2014 17:32
Які всі сміливі!))) кнопати на клавіатурі всі молодці....!)) Хотілося б знати освітній рівень кожного з коментаторів, особисті досягнення та здобутки, перелік добрих справ...... Досить доречний вислів "Сто разів допоможи ...забудуть, один раз відмовиш запамятають на все життя....." Чому в ситуації, яка склалася, всі забули про добрі справи які зроблені лісівниками області??? Храми, школи, дитячі садки, інтернати, люди які постраждали від пожеж?! ПРО ЦЕ НІХТО СЬОГОДНІ НЕ ЗГАДАЄ! ЗАЗДРІСТЬ ЗЛАМАЄ ВАС!
мудрий до Адекватна Показати IP 25 Лютого 2014 17:38
ПІДТРИМУЮ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Анонім до мудрий Показати IP 27 Лютого 2014 09:12
лвдівплдвл лдівоаждбсьм дфлівєя дліваож
))) Показати IP 25 Лютого 2014 23:17
В теї персони на відео мозгів як в ракушки!!!! до купи пару слів зв"язати неможе))))
головний лісничий Показати IP 25 Лютого 2014 23:19
Що хапуга то хапуга той Кватирко.А ви знаєте що більшу половину грошей на хюндай сонату Гузьові дав Кватирко.Ось тепер розсудіть хто із них хапуга.
Ще Лісник до головний лісничий Показати IP 27 Лютого 2014 10:34
Це може бути правда, тому що Кватирко з депутатами тусується...вони йому дають, а він відповідно їм, так що дивіться Хлопці з Правого сектору, якщо Люстрація, тоді повна!!!!
Порадник Показати IP 25 Лютого 2014 23:44
А ще треба провiрити Шацьке лiсництво i прилеглi до нього лiсництва.може вже нарештi зараз начнуть давати зарплату.а фiрми собi повiдкривають лiс вивозять грошi гребуть а зарплату роками недають.с.. ти.
Я до Порадник Показати IP 26 Лютого 2014 07:32
А тебе перевірити не треба ??? Чому... давай !!!! Ти ж Богу душі не винен )))))) Які ви всі обмеженні, аж плакати хочеться, тошнить від того, що пишете!!! А самі які??? Що в житті толкового зробили??? А когось судити мастаки!!! Назаваєтесь в коментах лісниками х***ми, та вас людьми навіть назвати не можна)))) Іуди ви, брехуни, заздрісники))) Про свої фірми з вас ніхто не пише, що має і де взяв!!! Бійся Бога, у тебе є діти і внуки, які будуть відповідати за твою дурість, гнилий язик, заздрісні очі, голову, в якій замість мозку опариші сидять. Люди,ви що, очманіли???
Всім Показати IP 26 Лютого 2014 09:21
Сьогодні вночі в Любешівському районі вже одного в масках підстрелили коли ті прийшли на подвіря. Шановні Великі ревуліціонери - зніміть маски, напишіть список ревулюціонерів і побачимо, що про Вас напишуть. Про деяких можу сказати він дома і цівяха забити не може, не може ремонту зробити, а великий ревулюціонер знімає всіх з посад. Кірм того, ми побачемо яка велика кількість учасників - ревулюціонерів має судимість, а люстраційна рада - нехай розкаше Бондар чи брав машину від КБІ, як отримав у лісі в Гараджі участок і що він побудував за час перебування губернатором.. Шановні ревулюціонери (правий сектор, автомайдан, самооборона) ті які ходять по домам по роботам- в першу чергу Вас почнуть притягувати до відповідальності (за вимагання, примушування до вчинення незаконних дій, пошуення конституційного права на недоканість житла, нанесення тілесних ушкодженеь і.т.д.). Чи Ви надієтесь, що цей безпорядок буде довго????? Новопризначені силови (Аваков та інші) за 2 дні роботи вже стали не такими різкими у висловлюваннях та заявах - чому - Не так легко працювати як здається. А критикувти Всі гаразді.
Лучанка Показати IP 26 Лютого 2014 14:30
Зробіть пошук майна Колісників, це також сім"я "Януковича з синами" тільки в волинських маштабах.
Лучанин Показати IP 26 Лютого 2014 19:34
Давно, за Колісником і його синами вязниця плаче гіркими сльзами. понастворювали фірм для відмивання грошей. З кожного проданого куба Коліснику Б.І. ідуть відкати. Ліс вже вирубав своїми планами так що скоро не буде куди піти по гриби.
Екс-лісник Показати IP 27 Лютого 2014 03:08
Кватирко та Рибчинський за пів-року у Цумані вирізали усі найкращі дуби,Слива по два рази по одних і тих самих місцях ішов,так же само Кватирко вирізав найкращі сосни для своєї фірми,Кватирко ховає свої джипи у консервному цеху у Цумані,в лісгоспі за пів року на два мільйони збільшилась заборгованість,кажуть знаючі люди що Кватирко має вісім легкових авто.Головний інженер Рибчинський доці на день народження подарував автомобіль.Ото живуть злодюги при зарплаті 3000-3500грн.Шановні працівники лісгоспу,лісники не будьте боягузами не збагачуйте їх виконуючи їхні злодійські команди,не ставайте самі злодіями заради такої бидлоти,гоніть цих пройдисвітів втришия!!!
Ліснику до Екс-лісник Показати IP 3 Квітня 2014 15:26
Може не вигнали тому, що не було за що, та автоматами не дозволили погрожувати?! Про ліси, сосни, джипи в консервних - які в тебе є докази цього? Чому ці факти не відомі досі? Бачу можеш тільки геройствувати в коментарях - попустись друже. Бо не оглянешся, як до тебе чи твоїх рідних в масках з автоматами увірвуться. І навряд чи будуть розбиратись, чи ти чесний громадянин, яким сам себе вважаєш. Це стосується не лише тебе, а всіх тобі подібних, які здатні революції і люстрації в коментарях робити. Не захищаю будь-кого з чиновників, але завжди треба бути людиною зі здоровим глуздом, вміти думати та аналізувати. А то такі як ЕКС-ЛІСНИК загрались в революцію, і як видно - таких багато.
Анонім Показати IP 7 Березня 2014 18:53
Кватирка гнав-гнав правий сектор і так і не вигнав!!!(( напевно добре заплатив!?! а та с***ина як не платила зарплат так і не платить всі працівники не отримали зарплати ні за січень ні за лютий!! а Квотирко на днях поповнив свій автопарк новеньким джипом!!!! який купив за зарплати працівників!!! люди схаменіться ми не цього добивались!!! і як можна залишати такого корупціонера при владі? нам потрібно міняти а точніше знищувати і викорінювати цю корупційну систему і гнати цих злодюг!!!!!!!!
Я до Анонім Показати IP 3 Квітня 2014 15:40
Ну шо ти мелеш? Ти хоч знаєш, звідки платять зарплати? При чому тут директор? Те, що він не ангел - це й так зрозуміло, будуть нормально працювати органи - хай по закону розслідують и притягують до відповідальності, ніхто не проти. Але ти спочатку на себе подивись, пер ніж жовч викидати. Ти хоч зелене поняття про управління держ. підприємствами маєш ? Не говорячи вже про вислови "купив за зарплати працівників". Не люди, а стадо якесь. Жах.
Андрій Показати IP 12 Березня 2014 16:41
Давно потрібно було підприемцям вигнати цього засранця Колісника. Я б ще вдодачу спалив би його маєтки щоб знав собака як жирувати за кошти людей.!!!! Слава Україні.!!!!
Люстратор Показати IP 3 Квітня 2014 15:04
Відносно стара новина, Читаю коментарі і диву даюсь... Який наш народ все-таки гнилий, заздрісний і ледачий. Під шумок все бидло повилазило.. Схаменіться люди, що ви пишите ?! Ви тут в коментарях "люструєте" дрібних чиновників, а тим часом державну владу захоплює інший кримінальний клан, який точнісінько так само вас за рабів тримати буде. Та вже тримає, про що мова... Сам собі задаю по суті риторичне питання, "Чому наш народ завжди в ролі терпіли?", відповідь проста: Тому що ледачий та гнилий. Аналогічно "Чого дурні - бо бідні, чого бідні - бо дурні". Підозрюю, совковий менталітет ще робить свою справу. Про одну кров кацапи не дарма кричать. І скільки не роби революцій, так буде доти, доки кожен не зрозуміє свою роль в суспільстві. Кожен же чекає манни небесної - зарплат в 5000$ сидячи на дивані, що чиновники після таких люстрацій стануть совісними і чесними, перестануть "красти", лиш би вам добре жилось, менти та судді честь віддавати будуть, бо є Правий Сектор і т.п. Гидко і прикро...