USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кандидати на посаду мера Луцька: як виглядатиме бюлетень

7 Жовтня 2015 16:59
У бюлетені кандидати на посаду Луцького міського голови будуть розміщені в алфавітному порядку.

Про це розповів голова Луцької ТВК Леонід Будцев, - інформує Район.Луцьк.

ЧИТАТИ ЩЕ: ПОРЯДОК РОЗМІЩЕННЯ ПАРТІЙ У БЮЛЕТЕНІ З ВИБОРІВ ДО ЛУЦЬКОЇ МІСЬКРАДИ

На офіційному сайті сайті ЦВК список кандидатів у мери Луцька виглядає так:

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Джулія Показати IP 7 Жовтня 2015 17:00
Просто ШИКАРНИЙ вибір.
Я Показати IP 7 Жовтня 2015 17:22
Какановіч вже БЕЗПАРТІЙНИЙ)) Усміхнуло...)
Боб Показати IP 7 Жовтня 2015 17:23
По приколу за Кононовича проголосую.
Андрій Показати IP 7 Жовтня 2015 17:36
Розумію Товстенюка, розумію Романюка. Складно передбачити в кого буде перше, а в кого друге. Данильчук приблизно третій. Ну а інші, хлопці і дівчата, куди Ви йдете і для чого? Не розумію.
старий комуняка Показати IP 7 Жовтня 2015 17:45
думаю. шо кананович пройде, його ж органи не трогають, то може після виборів він знову на дамбас поїде, але вже охвіційно, як мер, щоб налагодити связь... с подпольем
Андрій до старий комуняка Показати IP 7 Жовтня 2015 19:23
Виходячи з бездіяльності наших правоохоронних органів на дії братів Кононовичів,їх можна прирівняти з тим органом, на який спина міняє свою благородну назву...
ПРОТИ ВСІХ Показати IP 7 Жовтня 2015 18:31
ПРОТИ ВСІХ
лучанин Показати IP 7 Жовтня 2015 18:35
Крім Байцима В.Ф.ніхто не достойний.
Земляк Показати IP 7 Жовтня 2015 19:14
При всём богатстве выбора другой альтернативы нет. Фонд НЛ ЧЕМПИОН!!!
ghbb Показати IP 7 Жовтня 2015 19:56
романюк мій вибір, бо чувак реально робить, аби луцьк став кращим. людина не словом, а ділом робить наше місто сучаснішим
Микола до ghbb Показати IP 7 Жовтня 2015 20:44
Він не словом і не ділом нічого не робить гнати комуняку романюка з луцька
Маня Показати IP 7 Жовтня 2015 19:57
Та треба голосувати за Миколу Романюка. Це справді єдиний кандидат достойний очолити громаду
Микола до Маня Показати IP 7 Жовтня 2015 20:46
За дебіла не голосуй
Вибір Показати IP 7 Жовтня 2015 21:32
Товстенюк. В першому турі. Бо Палиця його вибрав.
Боцман Показати IP 7 Жовтня 2015 21:38
Дивно, що Голєва О. (такий собі адвокат) теж "рветься" у мери міста..........що вона може без свого коханого ?!
Анонім до Боцман Показати IP 8 Жовтня 2015 10:23
Слабо ти знаєш Голєву-це олігарша власниця кільканадцять фірм її ще треба тільки мером стати до повного щастя.Невже на той світ з собою щось забере.А нічого.Жах.Тільки за Романюка набрав і хай рулить далі він та робить щось для людей наслучан. Але ці всі і уваги не варті.Ми взаглі нікому не потрібні- це вже піар вони рвуться собі за владою і баблом. А ми навоз для них.
Беларусь Показати IP 7 Жовтня 2015 22:01
Кононович мер!!!опыт есть.
Правда Показати IP 7 Жовтня 2015 22:01
Ні в якому разі за Байцима!!!!
Правда Показати IP 7 Жовтня 2015 22:05
Данильчук просто **еноносец комсомольца-романюка.(собачка).
кхп Показати IP 7 Жовтня 2015 22:28
А хіба Москвич не житель Боратина?
ха Показати IP 8 Жовтня 2015 00:24
Вони всі готують один одному западло. А Романюк разом з облбосами готуе западло і Товстенюку і Палиці на День Покрови 14 жовтня. Романюк-це безкультурний,хамовитий узурпатор,наглий жлоб,само*ур. Він хороший для свого маетку.
Радикал Показати IP 8 Жовтня 2015 06:17
За Вову кучера хто не проголосує тому капец.на зборах партії грозив що на всіх срадикалів патронів закупив.начувайтесь.і не забудьте хто в луцькому районі живе за його дружину кучер таню проголосувати а то і там постриляти може.аж страшно такого грозного!
о Показати IP 8 Жовтня 2015 08:48
а шо Кудрявцев уже не заступник голови ОДА?
лучанка Показати IP 8 Жовтня 2015 08:56
голосуйте за романюка
волинянка Показати IP 8 Жовтня 2015 12:47
реальних кандидатів два- Товстенюк і Романюк. але ж вибирати треба того. хто робить
Вікторія С Показати IP 23 Жовтня 2015 23:27
Голосуйте за Олександра Товстинюка ,змилуйтесь над містом,молода кров молоді міски ,і підтримка молодим містом станем.всі на вибори 100% явку покажем.