USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Керівник «Звірівського» подав у відставку через тиск

5 Серпня 2015 08:00
За згодою сторін директор ДП «Мисливське господарство «Звірівське» Ярема Байда покидає своє робоче місце. Його заяву вже задовольнили. Коментуючи ситуацію, він каже, що іде з роботи, адже не витримує психологічного тиску.

«Я написав заяву на розірвання контракту за згодою сторін. Заяву задовольнили і є відповідний наказ. Зараз я повинен провести передачу справи», - розповів Ярема Байда.

У коментарі для Інформаційного агентства Волинські Новини він пояснює, що прийняв для себе таке рішення, мовляв, не витримує психологічного тиску.

«Мене вже втомили ці всі конфліктні ситуації, які тут виникають, ті безпідставні доноси на мене, постійні походеньки по судах. Я три роки тому переніс інсульт і відчуваю, що скоро тут впаду, не витримую психологічного тиску, а це нікому непотрібно», - розповідає Ярема Байда.

Нагадаємо, попереднім керівником був Андрій Шпорук. Його призначили на посаду виконувача обов’язків директора Звірівського лісництва ще у 2008 році. Втім, у жовтні 2014-го року звільнили за відчуження земельної ділянки на власну користь з активів Звірівського та невиконання службових обов’язків.

Він вирішив відстояти свою правоту завдяки Феміди. Та закон не став на його бік, і Андрій Шпорук програв у апеляційному суді області
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 12
Колега Показати IP 5 Серпня 2015 08:54
Шкода, хороша людина, професіонал своєї справи
лісник до Колега Показати IP 5 Серпня 2015 09:38
ти такий колега - алік. нашов професіонала
Олег до лісник Показати IP 5 Серпня 2015 12:41
А ти дол*а..об, якщо не знаєш цю людину і пишеш таке
Анонім до Колега Показати IP 6 Серпня 2015 09:39
та що ви кажете?
шеф Показати IP 5 Серпня 2015 13:20
без підтримки управління ЛМГ при постійних нервових сутичках громадських організацій Ярема робив чесно те що міг зробити.Дивно що так довго витримав.Колектив та агенція мають навести порядок у цій перлині Волині. Громадські активісти не втручайтесь.
шефу Показати IP 5 Серпня 2015 14:16
Там буде важко працювати доти, доки по волинській землі ходитимуть колісники.
!!!!! до шефу Показати IP 5 Серпня 2015 15:06
Це вже точно,багато кому вони життя спортили
Олег до шефу Показати IP 5 Серпня 2015 15:09
ПІДТРИМУЮ
галина Показати IP 5 Серпня 2015 16:33
А баба яга против! Ви пишити від шеремети ??????? Це просто гидота а ні директор
шеф до галини Показати IP 5 Серпня 2015 16:53
жіночко сходіть до церкви.може попустить.
звиривський бодько Показати IP 5 Серпня 2015 22:40
Байда то не керивник то бог зна що дах тече бурян на территории в його рост а воно замисть того щоб навести лад боровся з **** горисею а сам розумом такий самий як та ***8