USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Кого Ігор Палиця бачить мером Луцька

29 Червня 2015 21:50
Ігор Палиця розповів, кого рекомендуватиме на пост Луцького міського голови.

Про це засновник Фонду «Новий Луцьк» Ігор Палиця розповів в інтерв'ю керівнику ВолиньPost Володимиру Пащенку.

Ігор Палиця запевнив, що рекомендуватиме на пост міського голови керівника його благодійного фонду Олександра Товстенюка, якщо той погодиться.

"Я буду пропонувати Товстенюку очолити місто. Хтось каже, що одіозна фігура, хтось - що молода людина, хтось - що жорсткий дуже в бізнесі, а я думаю, що місту саме такі і потрібні – молоді і жорсткі. Які не будуть іти на компроміси та будуть чітко знати, що вони працюють на громаду. Тому, напевно, буде Товстенюк, якщо погодиться", - мовив Ігор Палиця.

На зауваження, що «один в полі не воїн» і потрібна команда, Ігор Палиця відповів:

«А команда є – це, по-перше, фонд, який навчився і вміє працювати, а саме головне вони навчилися слухати людей і працювати з людьми без грубощів, вникаючи у все без зловживань, по-друге, команда самих лучан, тому що я переконаний, що місцевим треба і хочеться змін до кращого. Тому не думаю, що буде проблема з командою».

З його слів, повинна бути презентація і заступників, і всієї команди, і тих, хто буде відповідати за напрямки, щоб люди відразу бачили, хто буде за чим дивитися та за що відповідати, і довіряти не тільки міському голові, а й всім заступникам і команді.



На фото: голова правління фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Анонім Показати IP 29 Червня 2015 21:58
так самотньо в коментарях :)
Дідо до Анонім Показати IP 30 Червня 2015 15:34
Я думаю, що як Палиця сказав- то Луцьк так і зробить. Волиняки такі дурні... Їм же треба тверда рука, щоб за горло добре взяла!
смішно Показати IP 29 Червня 2015 22:06
я думаю це анектод Палиця розказав!!!!
Волинянин до смішно Показати IP 30 Червня 2015 11:08
Кому його думка потрібна, як і той фонд. Завалив наркотрафік Ізмаїл-Ягодин. Луцьку потрібен Саакашвілі а не дрібне поліське жульйо. ФУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
смішно Показати IP 29 Червня 2015 22:08
хватить вже ректор ЛНТУ Савчук П.П. від Палиці але це ненадовго, Палиці не вдастя захопити Луцьк нехай він Палиця іде у мери а не підставних качок сажає.
321 до смішно Показати IP 30 Червня 2015 02:07
".. захопити Луцьк"? В тебе параноя!
111 до 321 Показати IP 30 Червня 2015 08:24
Параноя в тебе в голові коли ти на очку сидиш!!!
678 Показати IP 29 Червня 2015 22:08
Жах, Товсенюк аферист
gj Показати IP 29 Червня 2015 22:19
ще товстенюка не вистачало мером. він як і савчук три слова до купи звязати не можуть. у команди палиці кадровий голод. констанкевич єдина там нормальна людина
321 до gj Показати IP 30 Червня 2015 02:03
А там не ляпати язиком треба, як Романюк, а працювати!
Хлоп Показати IP 29 Червня 2015 22:19
Палиця - дуже розумна людина, це все для вiдвлiкання уваги вiд iнших кандидатiв, вiн ще не вибрав, на кого ставити. Товстенюк - то "качка", пташеня для посади мера
Хлоп до Хлоп Показати IP 29 Червня 2015 23:05
Вибачте, ВН, я забув, що Товстенюк "дуже жорстокий в бiзнесi", то вам за мене перепаде...видаляйте, чого мiнусувати?)))
мася Показати IP 29 Червня 2015 22:20
це якийсь справді анекдот. смішно це все звучить
до "смішно" Показати IP 29 Червня 2015 22:24
коментар було видалено
Анонім Показати IP 29 Червня 2015 22:48
Це дійсно смішно - "жорсткий у бізнесі"... можна подумати бізнес у нас чесний...
Джулія Показати IP 29 Червня 2015 23:13
Нам "рекомендують" людину на посаду мера. Дожилися...
!! до Джулія Показати IP 30 Червня 2015 02:05
Ти якась хвора
смотрящий до Джулія Показати IP 30 Червня 2015 11:10
Ви ж дебіли вам треба посадника садити і бабло молотити з вас
Джулія до смотрящий Показати IP 30 Червня 2015 11:44
"Ціп" зламається, нешановний.
Саакашвілі Показати IP 29 Червня 2015 23:45
Мене він бачить в мери , ха-ха-ха-ха......
Віктор! Показати IP 30 Червня 2015 00:36
Що анекдот Палиця розповів, воно так і є! Шановні хто такий Олександр Товстенюк без тата та "дяді" Палиці, маленький, дурненький хлопчик, який вважає що сам себе створив, не смішіть....Які в нього заслуги без цих людей???? Просто такий собі хлопчик, який гарно навчався і вивчав, що таке бізнес!!! Які переваги, назвіть мені??? Жорстокий в бізнесі, це як, попробуйте продовжити без грошей тата та підтримки дяді Палиці і .............
Анонім Показати IP 30 Червня 2015 06:55
Працювати треба так як Романюк : планово, чуючи людей, двір за двором - наводячи порядок, де змоменту здачі будинків ніхто нічого не робив.А пану Палиці респект, не все чесно і прозоро він заробив і сплатив до держави податками, то тепер ділиться з лучанами, а точніше оплачує - вкладає гроші в першу чергу в реалізацію своїх амбіцій. Бо недаремно звучить фраза про жорсткість, кому кому , а Ігорю Петровичу добре відомо , що вона означає...
Бог до Анонім Показати IP 30 Червня 2015 13:40
коли це алкоголіки працьовиті стали? щось я романюка з лопатою чи віником не бачив
правдолюб Показати IP 30 Червня 2015 08:39
Романюк "задовильний" мер кращои кандидатури поки не видно. Но хочу сказать не пр це ,чому нихто не контролюе прокладку брукивки по Видродження, положили там де був де нормальний асфальт ,а де уже зовсим погано починаючи з 18 школи нихто не звертае Уваги.
111 Показати IP 30 Червня 2015 09:08
....товстенюк замолодий для такої посади....йому ще хочеться погуляти.....буде як шиба в свій час перелюбствувати.......а зрештою це вибір лучан........
Хто Показати IP 30 Червня 2015 11:02
підпалив універмаг???
Гапка Показати IP 30 Червня 2015 11:13
після пожарів як в Луцьку так і в Одесі з являється одна команда, щось дивно!потрібно до виборів посилити протипожежну безпеку бо потім все зіпруть на клятих москалів.
Баба Голя Показати IP 30 Червня 2015 11:45
Дивлюся на фоточку цього Товстенюка і бачу, що цей не буде ходити по дворах і слухати людей, що вони хочуть - майданчика чи новий тротуар. Цей мажор буде думати, як догодити своєму великому покровителю та допомогти примножити його бізнес.
Інна Показати IP 30 Червня 2015 11:56
Хоче Товстенюка, бо ще не все у Луцьку прихватизував. Ромаюком бачиш він не задоволений, бо не віддав весь Луцьк. Громаді залишив.
отож Показати IP 30 Червня 2015 12:00
Таких як Товстенюк, може й інший, для того й рекомендують, щоб дерибан продовжувати. Але вирішать лучани, які не купляються на гроші Палиці. Переконаний, що такі у Луцьку є.
222 Показати IP 30 Червня 2015 14:17
а чого має бути так, як хоче Палиця? Він хто - власник цілого міста, чи всі люди його піддані? А інші олігархи своїх почнуть пропихати, а ми проголосуємо за того хто більше гречки дасть!!!!!! а потім будемо нити, що безлад в місті, крім бізнесу нічого не розвивається! І так по колу кілька разів - такі ми, українці!
Анонім до 222 Показати IP 30 Червня 2015 15:59
Ви так завжди робили і далі будете робити - обирати тих кого підсуне палиця. а потім 5 років нити. Така ваша доля...
333 до 222 Показати IP 30 Червня 2015 15:35
Абсолютно вірно! А можливо Палиця запитає громаду Луцька, кого вона хоче бачити міським головою! Лучани самі будуть вирішувати, кого обрати! А ті, кого за гроші Палиця переконає,нехай нарікають на себе, за те,що відбуватиметься в місті.
чек Показати IP 30 Червня 2015 16:05
романюк - це стагнація у місті.
банкомат Показати IP 30 Червня 2015 17:06
Романюк - це порядок у місті