USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Кого пропонують на посаду першого заступника міського голови

21 Квітня 2015 16:29
На посаду першого заступника Луцького міського голови мер Микола Романюк запропонував кандидатуру Тараса Яковлева - нинішнього свого заступника.

По це стало відомо під час засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту сьогодні, 21 квітня.

Нагадаємо, Святослав Кравчук пішов із займаної посади на пенсію. Відтак, в міській раді є вільна вакансія у вищому керівництві.

Як з’ясувалося, обов’язки між заступниками вирішили перерозподілити. Так, перший заступник займатиметься питаннями економічного блоку, які і до цього курує Тарас Яковлев. Тоді як Святослав Кравчук опікувався соціальною сферою.

Відтак, зазначив Тарас Яковлев, у випадку затвердження його кандидатури на запропоновану вакансію, дещо зміняться підходи до роботи міськради, оскільки обов’язки перерозподілені.

Зрештою, постійна комісія Луцької міської ради з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю, депутатської діяльності, етики та регламенту не підтримала внесену Луцьким міським головою Миколою Романюком кандидатуру Тараса Яковлева на посаду першого заступника міського голови. Двоє депутатів проголосували «за», а двоє – утрималися.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 22
Анонім Показати IP 21 Квітня 2015 16:56
А в ато не хоче..? Посади ділять,от чому одним бронь та мирне життя за рахунок життя простих хлопців, справді патріотів України.адже видно, що здоровий крепкий хлопець, а чому батьківщину не захищае. ?.ех Тарас, Тарас.
Анонім Показати IP 21 Квітня 2015 16:56
А в ато не хоче..? Посади ділять,от чому одним бронь та мирне життя за рахунок життя простих хлопців, справді патріотів України.адже видно, що здоровий крепкий хлопець, а чому батьківщину не захищае. ?.ех Тарас, Тарас.
П Показати IP 21 Квітня 2015 17:17
В ато разом з Романюком.
катя до П Показати IP 21 Квітня 2015 21:27
та може самі б в ато з"їздили б, а то інших легко туди відправляти
марта до катя Показати IP 21 Квітня 2015 22:09
Наші сини вже там та в декого і чоловіки. окремі сім'"ї поховали своїх чоловіків.ось так.
Мирон Показати IP 21 Квітня 2015 17:32
Але і розкабанів-видно вже дуже добре там йому-то парніша ще той, табличку множення гарно знає.
Анонім Показати IP 21 Квітня 2015 17:40
Пузо наїв коли спортом у Луцьку опікувався...
Настя Показати IP 21 Квітня 2015 17:58
ужас таке воно язикате
Мойша Показати IP 21 Квітня 2015 18:04
І как ви сєбє пішетє? комісія не підтримала - не врітє!!!
Хлоп Показати IP 21 Квітня 2015 18:05
Все вірно! Треба в перші зами предпенсійного безязикатого тощого каліку, тоді всі будуть задоволені.
бути чоловіком до Хлоп Показати IP 21 Квітня 2015 19:25
Тощого, нетощого -такі функції можна передати і жінці, а чоловіки державні служб зобов'язані показувати сьогодні приклад не в кріслах ,а в бою, а в тилу сидіти це діло, як кажуть БабСьке, язиком чесати діло не мудре.
Сам Показати IP 21 Квітня 2015 19:30
Тарас - розумна і авторитетна людина, недаремно його обрали головою волинської "Самопомочі"! "Самопоміч" - вперед!!!!!!
яна Показати IP 21 Квітня 2015 20:01
Справді, дуже гидко дивитися, якщо такий здоровань сидить у службовому кріслі, такий жирний (після посту, мабуть дуже постив, як і наші батюшки (була у Соборі в неділю, так наші батюшки після посту ледь моляться, пики червоні, пуза тріщать (і хто повірить що вони постили) чому не піти у АТО. Чому не довести, що ти справжній мужик, що ти любиш свою державу, а тоді хлопати у свої жирні ладошки. Фу! Гидота! Тьху-тьху-тьху. Щоб не приснилося ВОНО.
Лучанин Показати IP 21 Квітня 2015 20:13
Це що за чудо? З якого села вилізло. В АТО такого бика разом з зятьом Романюка!!!!! Це бабська посада чи може він гей?
Кася до Лучанин Показати IP 21 Квітня 2015 21:30
У Романюка нема зятя, бо у нього два сини. Що за люди, придумають того, чого нема
456 до Лучанин Показати IP 22 Квітня 2015 13:51
Тарас не може. він сильно ранимий у нього психологічний стрес...
лучанин Показати IP 21 Квітня 2015 20:15
СВ**ОЧІ ВИКЛЮЧІТЬ ОПАЛЕННЯ !!!!!!!!!!!!!! І НЕ ВІШАЙТЕ МАКАРОНИ НА ВУХА ПРО СУБСИДІЇ. МІСЬКОЮ РАДОЮ КЕРУЮТЬ Д*БІЛИ!!!!!!!
лучанину до лучанин Показати IP 21 Квітня 2015 21:29
Міською радою керують нормальні та адекватні люди. На вулиці холодно, от і не виключають опалення. У четвер виключать вже.
жах Показати IP 21 Квітня 2015 23:21
Амбіції зашкалюють. Невже сам себе критично не оцінює? Ні говорити (Лише ЕЕЕЕ та НУ) ні працювати. Нездара та повне недорозуміння. Це великий і жирний мінус Романюку. Невже наші депутати настільки продажні що купляться на таке лайно?
Правдолюб Показати IP 22 Квітня 2015 00:07
Наш мер точно з глузду зїхав, коли таке чудо пропихає, там не розуму, ні совісті, а воно ще й мером захотіло стати-гвалт, люди, рятуйте, бо з такими рульовими скоро по світу підем, це ганьба таке рішення виносити -в свинопаси його, або хай повоює за державу, а то салом зі своєю Сарою заплив.
Патріот Показати IP 22 Квітня 2015 08:13
Кандидатуру Тараса висуває і "пихає" бізнес.Це люди, яким не можуть відмовити,тому Яковлев і стане мером скоро. Просто його "відпрацювання" для бізнесменів.
Яків Показати IP 22 Квітня 2015 14:17
Цей хлоп ради карєри мать рідну положить, а грошики ой як любить!