USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Котельню на Карбишева можуть зупинити у квітні

1 Березня 2016 16:13
Значна частина міста може лишитися без гарячої води та тепла внаслідок зупинки котельні, що належить підприємству «Захід ТЕГ».

Про це йшлося під час засідання тимчасової контрольної комісії з вивчення проблем діяльності ДКП «Луцьктепло» 1 березня.

Як повідомила голова профкому ДКП «Луцьктепло» Неоніла Слюсар, працівників котельні її власники, фірма «Захід ТЕГ», попередили про те, що з квітня котельня припиняє роботу.

Член комісії Павло Данильчук запропонував зустрітися з керівником «Захід ТЕГ» Богданом Денисюком щодо можливої передачі котельні в оренду міській раді на безоплатній основі зі збереженням робочих місць працівників котельні.

Голова комісії Сергій Була зауважив, що у разі закриття котельні варто вжити заходів, аби лучани залишилися з теплом та гарячою водою. Він наголосив, що рішення потрібно ухвалювати якнайшвидше, адже восени може виникнути значно більша проблема.

У підсумку, члени комісії вирішили запросити керівника «Захід ТЕГ» разом з керівництвом ДКП «Луцьктепло» та Луцьким міським головою або його заступником на наступне засідання тимчасової комісії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
олег Показати IP 1 Березня 2016 16:31
з*а****б*і*с*ь!!!!!!!! знов ціле літо без гарячої води! але в мене бойлер мені пофіг !
ОЛЯ Показати IP 1 Березня 2016 16:59
Доброго дня! Моїй дитині 1.5 року, працюю офіційно і мені потрібно відправитися у відрядження ( я не проти відправитися у це відрядження). Яким чином я можу здійснити цю поїздку? Дякую!
Igor Показати IP 1 Березня 2016 17:08
Як вже це все достало....
Анонім Показати IP 1 Березня 2016 17:23
Надайте людям дозвіл на встановлення поквартирного індивідуального опалення!!! і проблем з Луцьктепло вже ніколи не буде!!! не буде Луцьктепла - не буде і проблем
Луцьк Показати IP 1 Березня 2016 17:32
а у нас вже сьогодні холодні батареї, дійсно навіщо чекати до квітня, як можна відключити у березні і ще до квітня викачувати з населення гроші
Рая Показати IP 1 Березня 2016 17:53
так на Соборності з вчорашнього дня води гарячої нема і батареї не гріють..Голосуйте ще раз за романюка..............
ввк до Рая Показати IP 1 Березня 2016 18:41
Пфф "з вчорашнього"!?! А з 8 лютого не хочете як на Шевченка, 88
Zarobitchanyn до Рая Показати IP 1 Березня 2016 19:59
maidan'te i dali z golim zadom
КУМ Показати IP 1 Березня 2016 20:15
Була з Данильчуком все "вирішать".Мененджери ще ті.Один -шляшко,інший бігав по березі азовського моря,ось тільки не розтрясли свій "жирок",мать вашу.Люди,відкрийте накінець свої "баньки"і починайте думати мозком,а не ду..ю.
Тарас Чурило Показати IP 1 Березня 2016 20:33
А що Данильчук ще й там долю хоче?
Анонім Показати IP 2 Березня 2016 08:40
Саме цікаве те, що котельня на Карбишева не є власністю ТзОВ «Захід ТЕГ». Фірма орендує котельню з обладнанням для надання послуг Луцьктепло. Схемка АТАС!
Хвощ Показати IP 5 Березня 2016 12:40
В когось нема гарячої води, а хтось скоро залишиться без роботи. Працiвникiв «Захід ТЕГ» з 29.02.16 попередили про 100 % скорочення.
Хвощ Показати IP 5 Березня 2016 13:11
Котельня геть не Карбишева. http://www.volynnews.com/files/news/2016/03-01/181168/photo_sizeds.jpg