USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Чи купить Луцьк російського грейдера

16 Квітня 2014 11:16
У місті ще з минулого року планують придбати новий грейдер. Утім, якщо торік грошей не знайшли, цього року спецтранспорт коштуватиме вже дорожче.

Про це стало відомо під час засідання міськвиконкому сьогодні, 16 квітня.

Зокрема, директор департаменту ЖКГ Іван Кубіцький повідомив, що торік грейдер планували придбати за 800 тисяч гривень. Тепер же він вартує більше мільйона гривень.

Постачальником мав бути російський завод «Брянський арсенал». Чи віднайдуть гроші на спецтранспорт цього року в умовах тотальної економії бюджету – поки не відомо.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Лучанка Показати IP 16 Квітня 2014 11:31
Не потрібно взагалі купувати і фінансувати агресора. В умовах тотальної економії бюджету - Народ не зрозуміє.
304 до Лучанка Показати IP 16 Квітня 2014 11:44
народ не зрозумие когда рух зимой снег парализует..
гы Показати IP 16 Квітня 2014 11:46
"Зокрема, директор департаменту ЖКГ Іван Кубіцький повідомив, що торік грейдер планували придбати за 800 тисяч гривень. Тепер же він вартує більше мільйона гривень.",- что больше, 800 или 500?
йося моргенштерн до гы Показати IP 16 Квітня 2014 14:05
коментар було видалено
КОЛЯ Показати IP 16 Квітня 2014 11:46
Купуйте в німців ,чи в поляків ,а агресора фінансувати зась....
Петрович Показати IP 16 Квітня 2014 13:17
Купіть грейдера в Європі!
Механік Показати IP 16 Квітня 2014 13:33
Купіть ВОЛЬВО. Візьміть кредит і купіть нормальну техніку, якої вистачить на 20 років. Російське гуано розсиплеться через 2-3 роки.
Я Показати IP 16 Квітня 2014 13:36
щоб нікому гроші не давати ні агресорам ні європейцям....беріть лопати і зимою вперед...а саме краще..це постійно нити... нема лопати..нема защо купити.. і нічого не робити... нажаль такий менталітет..українців