USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцьк у жалобі: панахида на Театральну майдані за Сергієм Шостаком

31 Липня 2014 14:09
Офіцера Сергія Шостака провели в останню путь лучани. Своє життя він поклав за Батьківщину.

Прощання із загиблим у зоні АТО Шостаком Сергієм Олександровичем відбулося сьогодні, 31-го липня, о 12:00 у верхньому храмі Свято-Троїцького кафедрального собору. Потім громадянська панахида відбулася на Театральну майдані.

Сергій Шостак загинув разом із своїми побратимами-добровольцями із батальйону «Айдар» 27-го липня.

В родину Шостаків прийшло непоправне горе. Ніхто не зможе вилікувати душевні рани та зменшити біль їхніх сердець. Сергій Шостак народився 28 червня 1972 року у Луцьку, навчався у середній школі № 3.

Розпочав свій трудовий шлях із служби в міліції Луцького МВ УМВС України у Волинській області на посаді міліціонера роти патрульно-постової служби, пізніше працював у автотранспортному відділенні оперативної міліції швидкого реагування «Беркут» УМВС України в області. У 1995 році став командиром відділення оперативного взводу «Беркут».

З 2000-2001 роки – учасник бойових дій в Косово.

Боєць «Айдару» мав звання старшого прапорщика міліції, нагороджений подяками, медалями за відзнаку в службі ІІІ та ІІ ступенів, відзнаками МВС «Почесний знак МВС України», «За миротворчу діяльність».

Після молебні в церкві, до присутніх звернувся Митрополит Луцький і Волинський Михаїл: «Нас разом зібрала скорботна мить. Війна зараз забирає багато життів, як військових, так і мирних громадян. Ми багато можемо сказати про міліціонерів, але не всі такі. Сергій не заплямував честь офіцера – він віддав своє життя за Україну. Нехай буде мир у нашій державі, щоб не було ні вдів, ні сиріт, але за це треба боротися», - сказав священнослужитель.

«Сергій показав, як повинен жити справжній мужчина. Він виховав двох синів. Він був миротворцем, був у перших рядах на Майдані і його серце зупинилося на Луганщині, у боротьбі за нашу державу», - виступив Луцький міський голова Микола Романюк.
Розповів яким патріотом пам’ятає свого товариша колишній беркутівець Антон Цісарук.
«Працюючи в «Беркуті», Сергій завжди був на передовій, там, де найважче. Я особисто його знав понад 20 років. І коли він поїхав на Схід, то зідзвонювався з ним. Два тижні тому, я йому сказав, що на Волині формується спецпідрозділ «Світязь», і запропонував йому приїхати сюди й вступити у нього. На це Сергій мені сказав: «А що війна вже закінчилася?! Переможемо на Сході – тоді подумаю», - пригадує Антон Цісарук.

Підприємці, які працювали із Сергієм сказали, що будуть клопотатися, аби на його честь назвали провулок в місті.

«Коли я дізнався, що Сергія немає, то подумав, що варто принести на похорон його фото з Майдану, де він тримає плакат з надписом «ні кроку назад». Це втрата усього міста, бо таких міліціонерів не багато. Він своїми прикладом показав нам, що потрібно кожному щодня робити щось заради України, а не відсиджуватися по домівках. Так, ми будемо клопотати, аби провулок, де він з нами працював, назвали його іменем, бо він цього заслужив», - говорить Володимир Кунц.
Йдетья про торгівельний ряд біля ТЦ «Ювант».

Зі сльозами на очах, айдарівець Каріна, на яку говорять у батальйоні «мамка», сказала, що Сергій був справжнім Героєм, який своєю мужністю надихав інших, а також навчав молодих бійців.


Поетичними рядками пом’янув свого товариша Леонід.


Поховають Сергія Шостака на Алеї почесних поховань на кладовищі в селі Гаразджа.
Зауважимо, сьогодні день скорботи у Луцьку й рішенням міського голови обмежили проведення розважально-концертних заходів на території міста, заборонили звучання розважальної музики на ринках, у закладах торгівлі та ресторанного господарства, в громадському транспорті.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
лахматий будун Показати IP 31 Липня 2014 14:28
Вічна память нашому герою...
Геннадій Показати IP 31 Липня 2014 14:35
Герої не вмирають
йося моргенштерн до Геннадій Показати IP 31 Липня 2014 14:40
ПАТРІОТ УКРАЇНИ!!! А чи не над працівниками "беркута" знущався на Театральному майдані правий сектор???????????7 А де зараз ці псевдопатріоти??????????? на Азовському морі відпочивають та фотографуються???????????
Анонім до йося моргенштерн Показати IP 31 Липня 2014 14:45
і, чи довго ще будеш пскудити по волинських сйтх ?
народ до Анонім Показати IP 31 Липня 2014 15:42
він правду написав правий сектор знущався, гузь подонок!!!!!!
Наташа до йося моргенштерн Показати IP 10 Серпня 2014 12:10
Шостака Сергія серед того беркуту на Театральній не було... Адже він вже давно пішов з нього.... Та всі нормальні хлопці вже давно пішли з беркуту вже років 10 тому.... З теперішнього беркуту лише одиниці зараз воюють...решта або звільнились або сидять тихенько.... А воюють саме ті колишні беркутівці, справжні захисники України !!!!!
олег Показати IP 31 Липня 2014 14:35
горе!!! тяжкі дні в Україні скільки втрат ! вічна пам"ять спочивайте
Лучанин Показати IP 31 Липня 2014 14:40
Будемо пам'ятати. Вічна пам'ять і слава Герою України. Рідним співчуваємо і розділюємо горе втрати...........
волинянин Показати IP 31 Липня 2014 14:43
Слава Героям ! Кров, пролита нашими Героями, ще більше підіймає патріотичний дух укрїнців ! Закликє до кровної помсти ворогам України !
Олександр до волинянин Показати IP 31 Липня 2014 14:57
Завтра і почнемо мститися біля зоопарку!
волинянин Показати IP 31 Липня 2014 15:04
а, в якій клітці живеш ?...
Олександр до волинянин Показати IP 31 Липня 2014 16:24
Я ще рахувати не вмію. Але тебе по запаху нашого патріотичного духу знайду, не хвилюйся, будемо разом скакати, шанувати героїв та мститися ворогам. Приєднуйтесь, патріоти!
правда до Олександр Показати IP 31 Липня 2014 17:00
Ти про що ,убогий?! Бандерштат завжди піднімав патріотичний дух у молоді, а якщо це тобі не по душі, не йди, але не г..кай. Не думаю, що на фестивалі будуть скакати ,тішитися, бо вУкраіні жалоба.
Чму до Олександр Показати IP 31 Липня 2014 18:52
Провокатор
Чехов Показати IP 31 Липня 2014 16:14
А де обласна влада?
У до Чехов Показати IP 31 Липня 2014 21:13
коментар було видалено
1112 Показати IP 31 Липня 2014 16:43
нащот обласної влади. зас*анці. хоч би одного кого прислали для людського ока. поховались як щурі. хай би прийшли і побачили героїв беркутівців, яких подонки під шумок принижували на майдані. тепер видно, хто герой без мегафона, а хто в туалеті обласної ради сидить. ганьба і ще раз ганьба. а герою слава, слава і його родині. достойний чоловік.
Дмитро Показати IP 31 Липня 2014 17:47
Романюк думає собі: "Добре що моїх синочків не призовуть на АТО"
Марічка Показати IP 31 Липня 2014 18:33
Герої у наших серцях !!! Сергій ГЕРОЙ! Земля йому пухом...
Ірина Показати IP 31 Липня 2014 20:09
Правий сектор в "Айдарі", продовжує воювати на Сході!!!!... тому ж "Айдарі", в якому воював Сергій... Люди!!!! перестаньте ганьбитись і тицяти пальцями на інших... подивіться на себе... де зараз ви?... і просто помовчіть... важкі часи... ми маємо об’єднатися і перестати судити один одного... пора судити себе... Ця людина поклала життя за Україну!!! А що зробив ти?.. питання, на яке треба дати відповідь собі... і прошу вас... помовчіть!!!.. Вшануйте полеглих мовчанням! Вічна пам’ять герою! Герої не вмирають!!!
сірий вовк Показати IP 31 Липня 2014 20:14
Шузьониш де!?
Сахарчук Олександр Показати IP 31 Липня 2014 20:17
Вічна тобі память! Ми гордимось тим, що знайомі з тобою. Співчуття твоїм близьким від нашої сімї. Спи спокійно. Герої не вмирають! Слава Україні!
Віталій Показати IP 31 Липня 2014 21:34
Вічна пам'ять герою Сергію. Особисто його знав. Це еталон чоловіка
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 21:48
коментар було видалено
Жуть Показати IP 31 Липня 2014 23:43
...на маму схожий...
мар"яна Показати IP 31 Липня 2014 23:56
Вічна Пам"ять Герою!Співчуття рідним!Україна втратила надзвичайну людину!
Олег Показати IP 1 Серпня 2014 00:51
Співчуваю родичам. Це був справжній Чоловік. Знав його особисто в кінці 90-х.. ще коли він в Беркутах ходив..і дуже пишався своїм ППС. Спи спокійно друже.. Земля тобі пухом.
Анна Показати IP 13 Серпня 2014 22:37
Слава Герою!!!!!!!!!!!!!!
Токарчук Сергій Показати IP 17 Серпня 2014 23:02
СЛАВА ТОБІ!!! Ти ГЕРОЙ !!!Нехай земля буде пухом.
Київ Показати IP 21 Серпня 2014 00:54
Сумуэмо, співчуваэмо... Тримайтесь рідненькі... ВІЧНА ПАМ'ЯТЬ СЕРГІЮ!.. ЗЕМЛЯ ПУХОМ...
Луцьк Показати IP 28 Серпня 2014 08:38
Він відправився в "Айдар" не із Майдану , а із Луцька.
Аліна Показати IP 1 Вересня 2014 15:57
Герої не вмирають
Дзюдоїстка Показати IP 2 Березня 2015 11:59
Підскажіть будь-ласка, Він раптом не приходив на Динамо в Луцьку грати у футбол?
Луцьк Показати IP 11 Квітня 2015 08:39
коментар було видалено
Майданівець Показати IP 19 Травня 2015 23:27
На Майдан він з нами приїхав 27 лютого .