USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Луцька поліція каратиме «автохамів» евакуаторами

22 Грудня 2015 14:56
З лютого 2016 року патрульній поліції Луцька нададуть евакуатор, аби поліцейські могли ліквідовувати автівки, які блокують дорожній рух.

Про це під час оперативної наради у Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 22 грудня, повідомив його заступник Сергій Григоренко.

З його слів, КП «Автопарксервіс» наразі відпрацьовує питання щодо взяття в оренду евакуатора, що допоможе у роботі нової патрульної поліції:

«Луцьк запозичить досвід Львова. Там, коли поліцейський бачить, що «сумнівний» водій припаркував машину таким чином, що це заважає дорожньо-транспортному руху, а власник не виходить або ховається, він викликатиме евакуатор. Своєю чергою, за допомогою евакуаторів автомобілі порушників доставлятимуть на штрафмайданчики», - поділився ініціативою посадовець.

Він наголосив, що один евакуатор введуть в експлуатацію уже з лютого-березня 2016 року. З часом у планах придбати і другий.

«Є у нас критичні точки. Часто «мажори» незаконно паркуються біля школи №4 та біля Завокзального ринку. Я бачив, як нові поліцейські уже там працюють. А ми їм хочемо допомогти спільно навести лад у місті», - звернувся Григоренко до очільника патрульної поліції Луцька Антона Цюцюри.

Додамо, як зазначають у соцмережах лучани, з появою патрульної поліції у Луцьку суттєво поменшало незаконно припаркованих машин.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини розповідало про те, що Луцький міський голова Микола Романюк представив керівника патрульної поліції міста Луцька. Так, високі повноваження «головного копа» обласного центру доручили виконувати Антону Івановичу Цюцюрі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 27
Анонім Показати IP 22 Грудня 2015 15:11
Молодці так тримати
654 до Анонім Показати IP 23 Грудня 2015 06:37
Наведіть лад з маршрутками біля старого ринку, вони там стають у другій полосі
Лучанка Показати IP 22 Грудня 2015 15:13
а автівки з мажорними номерами, що їхні власники паркують на пішохідному переході, на тротуарі теж будуть забирати евакуатором?
Екуаватор до Лучанка Показати IP 22 Грудня 2015 17:16
Ні їх не будуть . Вони саме для того і брали круті номери
Галина до Лучанка Показати IP 22 Грудня 2015 22:37
Вже забирають з Волі від магазину світ хутра та 4 гімназіі забирали на евакуатор круті авто. І евакуатор прикольний не грузили а затягували по роликах .
Дьодік Показати IP 22 Грудня 2015 15:14
Таки "ліквідовувати", чи може, все-таки евакуювати або прибирати? Якщо "ліквідовувати" - то видайте їм БТР з вогнеметом, а ще краще танк.
Оскар Показати IP 22 Грудня 2015 16:07
Нах та поліція, і так нормально було.. Мусарами були є і будуть!!!
user-1 Показати IP 22 Грудня 2015 16:16
Приватні штраф площадки, приватні евакуатори, приватні ціни! заберуть авто, крім штрафу заплатите ще 1000грн за евакуатор і 100грн/день штрафмайданчика, ну і пощастить якщо нічього не знімуть!
по-новому Показати IP 22 Грудня 2015 17:02
зробіть місця для паркування!!!!!!!!!!!! поставте паркомати!!!!!!!!!!! перед тим як карати, зробіть умови за що карати. Я вважаю, що 99% водіїв будуть платити за парковку
Анонім до по-новому Показати IP 23 Грудня 2015 12:35
для того, щоб зробити місце для паркування, треба мозок включити. А ДЕ Ж ЙОГО РАМАНЮКУ І Ко ВЗЯТИ ?!!!!!!!!
Лучанин Показати IP 22 Грудня 2015 17:10
"біля Завокзального ринку" - не мажор і іноді треба завантажити,наприклад, мішок цементу. Я зможу зупинитися на 5 хвилин для завантаження чи згідно правил валити мені за десять кілометрів на стоянку? І друге питання, якщо згідно правил валити на стоянку: мені нові поліцейські допоможуть занести вантаж на стоянку щоб я не порушував ПДР? Я абсолютно серйозно!
бувалий до Лучанин Показати IP 22 Грудня 2015 20:44
Так само і я працюю на доставці продуктів харчування,магазини в Луцьку на зупинках міського транспорту є такі до яких нема доізду базари особливо Старий,стаєш на пішоходних біля сплошних вскрізь там де не можна ставати,що в таких випадках робити щоб всі були довольні
Галина до бувалий Показати IP 22 Грудня 2015 22:13
Як у всіх цивілізованих містах розвантажуватись до 7 ранку
Галина до бувалий Показати IP 22 Грудня 2015 22:20
А магазини до яких немає підіздів позачиняти. Була свідком як на Волі біля колишнього фокстроту розвантажувалась фура то у неі кабіна стояла на проізджій частині щоб іі обминути потрібно було виходити на дорогу. Це хіба нормально.
Галина до Лучанин Показати IP 22 Грудня 2015 22:30
А що на варшавці цемент дешевший як в новій лініі чи епіцентрі де все продумано та облаштовано. Живу в Луцьку 55 років на варшавці була разів 5 . і чудово без неі обходилась коли будувала хату.
Анонім до Лучанин Показати IP 23 Грудня 2015 12:38
обирайте інше місце для купівлі товару, де створені належні для цього умови.
дід Показати IP 22 Грудня 2015 18:22
два дні дивлюся за тою поліцайньою. враженя.що звіринець випустили в місто. спішать план виконати перед грузінкою прогнутись.На Варшавці бариги хотіли морди ім порівняти
це що Показати IP 22 Грудня 2015 21:05
наглі таксисти до сайту дорвалися та льють лайно на людей які другій день на роботи але автохамів ставлять на місця.підвозчикі раніше платили в даі а зараз не знають кому то й сходять жовчью
У Показати IP 22 Грудня 2015 21:13
Були мєнти -було погано . Тепер поліція-теж погано . Ті нічого не робили- ці навпаки. Завжди погано- все погано. Та хватить хаяти всіх і вся. Тільки повні нездари бачать у всьому негатив.
Анонім до У Показати IP 23 Грудня 2015 12:40
мєнти перефарбувались на поліцію. ОТО РЕХФОРМИ !!!!!!!!!
Галина Показати IP 22 Грудня 2015 22:22
А чиі це евакуатори вже на Волі працюють
Анонім Показати IP 22 Грудня 2015 23:37
мене з каляскою на гпз біля салюта мусоровоз чуть не збив,бо за машиною яка була припаркована на тротуарі він мене не побачив і різко під'їхав до узбіччя!я була в шоці!!!в цьому салюті рампа знаходиця на тротуарі,там завжди розвантажують машини,а люди мушені обходити посередині дороги їх!!!!!як так можна!?може наведуть трохи порядок!
надя Показати IP 23 Грудня 2015 02:42
ЗАБЕРІТЬ ще таксистів від 4-ї школи.
Водій Показати IP 23 Грудня 2015 20:13
Нова поліція введена тільки карати водіїв.Потрібно щоб і пішоходів притягували до відповідальності за порушення ПДР.
ан Показати IP 25 Грудня 2015 19:25
А Слабо владі в центрі продумати парковкі-карать не думать.нащо владі щось робити і думати легкко вигнати *ибілів і штафами набивать бабло.а ви думайте де поставити вашу тачянку самі - нас не гребе.бо як поставить машину мер понятно коп це не побачить