USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

«Луцьктепло» вже сьогодні можуть відключити від газу

8 Лютого 2016 14:41
Підприємство «Луцьктепло» сьогодні, ймовірно, відключать від подачі газу.

Інформацію 8 лютого під час засідання тимчасової депутатської комісії щодо ситуації на підприємстві підтвердив директор ДКП «Луцьктепло» Юрій Паращій.

Нагадаємо, що борги підприємства за розподіл газу перед ПАТ «Волиньгаз» за січень становлять 22 мільйона гривень.

Депутат Сергій Була зазначив, за його інформацією відключити підприємство від подачі блакитного палива – це вказівка акціонерів товариства.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
Рома Нюк Показати IP 8 Лютого 2016 14:52
Включаємо бойлери!!!! Ждемо продажу за дві копійки Луцьк тепла!
КУМ Показати IP 8 Лютого 2016 15:22
Чому тягнути-відключайте.Буде весело.Люди вже готові до всього,немає тільки опришка,але це питання часу.Були,шмули і всі комсомольці будуть кудись тікати,а чи встигнуть...
Bizon Показати IP 8 Лютого 2016 15:26
Крутяк! А що, давайте серед зими вимкнемо опалення і гарячу воду містянам!? Люди платять за спожите в тридорога а в них борги... Взагалі з цим Луцьктеплом треба розривати договори на поставку як з таким, що не забезпечує якісних послуг! Дайте людям можливість встановлювати індивідуальне опалення на законних підставай, тоді й економити почне держава!!!
Don Показати IP 8 Лютого 2016 15:57
Романюк рулить!
Анонім до Don Показати IP 8 Лютого 2016 16:51
"луцьктепло" хочуть оголосити банкрутом
Чи лижі не їдуть, чи Показати IP 8 Лютого 2016 16:04
Чергова системна страшилка - самі створюють проблему, мамі її успішно вирішують...
123 Показати IP 8 Лютого 2016 16:05
Люди, бережіть себе. Включемо бойлери і обігрівачі. А Луцьктепло хай йде... Бажаю всім міцного здоров'я.
123 Показати IP 8 Лютого 2016 17:30
Проблема на Кременецькій 38, а не в мерії. Мера давно використали.
Тарас Чурило Показати IP 8 Лютого 2016 22:38
А лучани без тепла і гарячої води... На наступних виборах знову голосуйте за Романюка