USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Луцький жек заробив понад 16 мільйонів за рік

1 Квітня 2015 11:35
Доходи житлово-комунального підприємства №3 за 2014 рік склали 16 мільйонів 530 тисяч гривень.

Про це під час засідання виконавчого комітету сьогодні, 1 квітня, повідомив директор ЖКП № 3 Руслан Юлдашев.

З його слів, із суми у 16 з половиною мільйонів гривень, у тому числі 2 мільйони 755 гривень ПДВ, утримання будинків «коштувало» 11 мільйонів 892 тисяч гривень; платні послуги юридичним особам – 419 тисячі гривень; фінансування з місцевого бюджету (санітарне прибирання) – 622,9 тисячі гривень; фінансування з державного бюджету (субсидії, пільги) – 1 мільйон 853,6 тисяч гривень; електроенергія жильців – 982,7 тисячі гривень; відшкодування орендної плати – 264,2 тисячі гривень; надані послуги на замовлення – 129,9 тисячі гривень; розміщення кабельних мереж – 92,8 тисячі гривень; перевірка димовентиляційних каналів – 72 тисячі гривень; інші доходи – 200,9 тисяч гривень.

Як пояснив очільник комунального підприємства, у порівнянні з відповідним періодом минулого року, доходи ЖКП №3 зросли на 8,8%. Варто додати, що основним джерелом доходів підприємства є квартирна плата. Вона становить 70% в загальній структурі доходів.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські новини повідомляло, що луцькі комунальники розповіли, як працює ЖКП № 3 з новим керівництвом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Анонім Показати IP 1 Квітня 2015 11:39
цк ті, що вічно плачуть , що в них ні на що грошей нема
Морозюк Показати IP 1 Квітня 2015 11:49
заробыв - это разница между доходами и расходами...так сколько заробыв ЖЕК? Некорректное название статьи...которое вводит в заблуждение...
вітренко до Морозюк Показати IP 1 Квітня 2015 11:54
різниця між доходами та витратами - це прибуток. А скільки "заробив" тобто - виручка - це грошові надходження за певний період. Учи стандарти бухобліку...
Анонім до вітренко Показати IP 1 Квітня 2015 22:49
точніше виручка від реалізації товарів та послуг - це валовий дохід. за мінусом валових витрат одержуємо оподатковуваний дохід або прибуток
яір Показати IP 1 Квітня 2015 12:35
класно заробляють - коли в 3 жек звертаєшся щоб надали ті послуги за які їм сплачуєш їхня відповідь одна- немає коштів . дах , коридор , балкон і сходи, світло в підвал та інше що знаходиться не вквартирі - відповідають робіть самі. а квартирну спату обовязково сплати бо інакше не дадуть довідку про склад сім'ї . коли ми вже будимо платити за реальні послуги а не за халяву щоб вони просто гроші заробляли .
11111111111111 Показати IP 1 Квітня 2015 13:23
Взагалі це самий найгірший ЖЕК.Прибирати це не їх робота , бо у договорах понаписували таке що вони ні до чого не мають відношення, а як звернешся то тут підтримую "яір".Не прибирають ні прибудинкової території, ні будинок, ні підвалів, в приклеїли на дошці оголошення, що наробили на тисячі.Там одна мафія і ніхера не хочуть робити.
Ірина до 11111111111111 Показати IP 1 Квітня 2015 14:29
ЖЕКи всі прибирають на належному рівні. раніше думала, як ви! потім почала спостергіти просто є такі мешканці, що не вспіла прибиральниця прибрати - як самі вони й смітять! це факт! якби люди не смітили, то б і не пришлося драяти наше місто без перестанку! ми всі прагнемо до Європи, але наше мислення і культура бажають кращого! давайте почнемо з себе!
Анонім до Ірина Показати IP 1 Квітня 2015 22:53
ти хоч була в Європі, що мелеш дурниці ? там драять з ранку до вечора. тому і чисто. а як у нас прибирають прибиральниці - в курсі. раз в день пів-години віником помахає - от і все прибирання. і так на 3-х - 4-х роботах
знаючий Показати IP 1 Квітня 2015 13:26
навпаки. це один зкращих ЖКП. працюють вони. вони ж не кожен день метуть. та й у підвалах будинків не працівники жеку смітять. а самі мешканці. раз у півроку вони сміття вивозять з підвалів. ніхто кожен день за вами не бігатиме і не местиме
Анонім до знаючий Показати IP 1 Квітня 2015 22:54
а ти задницю також раз в тиждень витираєш ?
форт Показати IP 1 Квітня 2015 14:26
ЖКП № 3 працює добре. тут після звільнення Закревського Юлдашев навів порядок. нині уже ніхто не списує 100 пар рукавиць в день. працюють люди. працівники отримують навіть премії. чого нема в інших ЖКП. цей ЖКП обслуговує центр. привокзальний район і тут всюди порядок. не треба наговорювати на людей. звичайно я й проблемні питання. але у кого їх нема
НІНА ЛОГІКА Показати IP 1 Квітня 2015 14:52
Дохід - 16 з половиною мільйонів гривень, у тому числі 2 мільйони 755 гривень ПДВ. + інші доходи 200900. Витрати: (11892000+419000+622900+1853600+982700+264200+129900+928000+72000). Прибуток: 19455900 - 17164300 = 2291600 - НЕ ВПЕВНЕНА, ЧИ ВИРОБНИК В ДАНИЙ ЧАС СТІЛЬКИ ЗАРОБЛЯЄ! утримання будинків «коштувало» 11 мільйонів 892 тисяч гривень (І ЩО Ж ВОНИ ТАМ НАУТРИМУВАЛИ НА ТАКУ СУМУ?); платні послуги юридичним особам – 419 тисячі гривень - (ЦЕ ЩЕ ЩО ЗА ПОСЛУГИ ТАКІ? ЗА ТАКУ СУМУ МОЖНА УТРИМУВАТИ 10 ПРАЦІВНИКІВ З ЗП 3490 ГРН. А ЦЕ ЦІЛИЙ ЮРИДИЧНИЙ ВІДДІЛ!) (фінансування з місцевого бюджету (санітарне прибирання) – 622,9 тисячі гривень (І ДЕ ЦЕ ПРИБИРАННЯ БУЛО?); фінансування з державного бюджету (субсидії, пільги) – 1 мільйон 853,6 тисяч гривень; електроенергія жильців – 982,7 тисячі гривень; відшкодування орендної плати – 264,2 тисячі гривень; надані послуги на замовлення – 129,9 тисячі гривень (І ЩО ЦЕ ЗА ПОСЛУГИ ТАКІ ДОРОГІ?; розміщення кабельних мереж – 92,8 тисячі гривень (ЯКІ МЕРЕЖІ? ДЕ ВОНИ Є?); перевірка димовентиляційних каналів – 72 тисячі гривень (А ЦЕ 2 ПРАЦІВНИКИ НА ТАКУ ПОСАДУ Є З ЗП 3000 ГРН.?); інші доходи – 200,9 тисяч гривень (ЯКІ ТАКІ ДОХОДИ?)
желєзна логіка до НІНА ЛОГІКА Показати IP 1 Квітня 2015 18:46
Юридична особа і особа-юрист не одне і те саме:-)))
ОСББ Показати IP 1 Квітня 2015 15:00
СЛАБАК, МІГ І БІЛЬШЕ.
НІНА ЛОГІКА до ОСББ Показати IP 1 Квітня 2015 15:04
Ти скоріше і є той ЖЕК, який труситься, що люди навчаться рахувати і створять ОСББ і тоді хрін спишеш на якей примарне "санітарне прибирання! 622,9 тис.грн.
жкп до НІНА ЛОГІКА Показати IP 1 Квітня 2015 15:47
то хто ж не дає створювати ОСББ. у міськраді є й відділ відповідний.який сприяє у створенні ОСББ. просто люди самі пасивні. створюйте і господарюйте на своїй території
яір до жкп Показати IP 1 Квітня 2015 16:37
якщо всі створять осбб і будуть самі господарювати, ви останетесь без роботи і тоді небуде чим поповнювати свій бюджет ви самі це прекрасно розумієте
осбб до яір Показати IP 1 Квітня 2015 18:51
Всі не створять, в нас народ лінивий, от як би хтось - то да - ми не проти. А потім зас*раючи власний під'ізд шмарклями, окурками і т д будем клясти ОСББ шо не прибирають - бо в нас як - якшо гроші заплатив за квартиру то обізатільно нас*ати треба шоб вони роботу мали.
Анонім Показати IP 1 Квітня 2015 16:29
говорю не за прибирання а за покрівлю яка протікає,балкон зі сходами на 2 етаж який вже валиться а люди по ньому до квартир добираються , світло в підвалі . мешканці вже декілька років просять відремонтувати ,телебачення ,міськраду визивали а жек відповідає немає коштів -робіть самі .питання за що люди платтять гроші- заплати і сам зроби їхню роботу . осбб не всі мешканці хочуть .
ПРО до Анонім Показати IP 1 Квітня 2015 20:18
а хто те світло там знищив у підвалі? жкп? чи самі люди
Анонім до ПРО Показати IP 1 Квітня 2015 22:58
такі бомжі, як ти
БЕРКУТ Показати IP 1 Квітня 2015 16:41
Юлдашев - на місці - молодець. якщо нізіпсуїться - буде порядок у місці...
Олег Показати IP 1 Квітня 2015 16:52
Юлдашев така сама ворюга,як Закревський а може навіть і хужий. Написати на бумазі і прочитати може любий. Юлдашев хам із хамів. Грубить жильцям,особливо,як п"яний . Останнім часом таке трапляється все частіше.Робить ремонти в першу чергу своїм друзям і знайомим,а прийде проста людина,то в нього снігу зимою недопроситься. Невірте тому директору ЖКП 3 ,він брехуняка і хвастун. Я декілька раз приходив до нього на прийом і нічого не міг добитися.
юзік до Олег Показати IP 1 Квітня 2015 17:12
А як ти заходив ?
Анонім до юзік Показати IP 1 Квітня 2015 22:59
а що, треба було ногами двері відкривати ?
бригадир до Олег Показати IP 1 Квітня 2015 17:18
Ну й що як ти прийшов - він. що повинен тебе в ж*пу цілювати - як х*рового салдата ?
Жкп3 Показати IP 2 Квітня 2015 08:16
Йолжаша гнати в шию!!!! Без крадіжки в жеку і дня не проходить!!!!
Перемоги10 Показати IP 2 Квітня 2015 08:48
Хам і б*дло той йолдашев...
Анонім Показати IP 2 Квітня 2015 09:32
в самому підвалі проводку жильці поміняли тільки основний провід який іде в підвал з другого єтажа перегорів- іде в якійсь трубі і там повиний жек розбиратись, а вони ідуть і дойти неможуть дорога довга . і світло там ніхто не нищив і бомжи не живуть просто прийшов час поміняти проводку ій більше 40 років . бачу жек себе під чужими ніками сильно захищає .