USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Маршрутка № 19 їздитиме до Прилуцького

24 Листопада 2016 15:34
Відповідно до угоди про співпрацю з Прилуцькою сільською радою, міську маршрутку пустили в сусіднє село.

Так, члени виконкому проголосували за зміну маршруту автобусу 19 «Єршова – Гірка Полонка» сьогодні, 24 листопада.

Нагадаємо, між Луцькою міською радою та Прилуцькою сільською радою підписаний договір про співпрацю. Одна з умов співпраці – транспортне сполучення з Луцьком міськими маршрутками.

Так, члени виконкому проголосували за те, щоб змінити назву маршруту, і відтепер вона називатиметься «с. Прилуцьке – с. Гірка Полонка».

На маршруті має бути 10 автобусів. Тож шлях за маршрутом у прямому та зворотному напрямку маршрутки буде наступним: с. Гірка Полонка, Львівська, Червоного Хреста, Ковельська, Глушець, Паркова (Словацького, Богдана Хмельницького), Винниченка, Василя Мойсея, Перемоги, Соборності, Гордіюк, Конякіна, Наливайка, Івана Богуна, Ківерцівська, с. Прилуцьке (місця міжзмінного відстою у с. Прилуцьке на вулиці Лісовій та у с. Гірка Полонка біля будинку культури).

Маршрутка має курсувати вже з понеділка, а дорогу просять прогрейдерувати, за міський, до слова кошт.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Смл Показати IP 24 Листопада 2016 15:36
Неправільно треба інши номер 8
Крук Показати IP 24 Листопада 2016 16:13
А де між Наливайка і Ківерцівською є вул. Івана Богуна ? Шось не знахожу такої.
Так собі Показати IP 24 Листопада 2016 17:05
Ого то вона (дев'ятнадцятка) скоро буде їздити по маршруту "Ківерці - Горохів")))
А2А до Так собі Показати IP 24 Листопада 2016 18:18
То вже треба "Львів -Любешів"
гість Показати IP 24 Листопада 2016 19:40
Гордіюк, Конякіна, Наливайка, Івана Богуна, Ківерцівська, с. Прилуцьке - це як? Намалюйте . або хоч подивіться що ви написали
волохата мошонка до гість Показати IP 24 Листопада 2016 19:46
та вони не читатєлі
А2А до гість Показати IP 25 Листопада 2016 21:21
Івана Богуна в с. Прилуцьке продовження вул. Наливайка в Луцьку
гість Показати IP 24 Листопада 2016 19:43
З якого числа?
Анонім до гість Показати IP 24 Листопада 2016 22:06
з 8-го грудня
19 Показати IP 24 Листопада 2016 21:48
https://yandex.ua/maps/-/CZw0mSoW Як я зрозумів, ось таке буде доповнення до маршруту
волохата мошонка до 19 Показати IP 25 Листопада 2016 16:59
засунь собі в дупло свій кацап*здольський яндекс
Ен. Показати IP 24 Листопада 2016 22:42
Це хороша новина! ДЯКУЄМО ;) Наступний етеп - заасвальтуйте весь шлях маршрутки, бо ніхто по щебеню їздити довго не буде...
гість Показати IP 24 Листопада 2016 23:11
Гордіюк, Конякіна, Наливайка, Івана Богуна, Ківерцівська, с. Прилуцьке І де Ківерцівська????
Салют Показати IP 24 Листопада 2016 23:31
На конякіна не треба, карбішева НЕ треба. Нехай зразу під мостом повна налівайка ііддее Правильно шо напісали треба номер 8 до ст.ринок прилуцьке це нормально . Всі марштру далеко іде , а 8 нічого
Друг Показати IP 25 Листопада 2016 14:20
Петрович, вітаю, це перемога :-)