USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.20 39.40
  • PLN 9.71 9.93

Муковоз повернувся у старе крісло

4 Травня 2016 12:25
Колишній головний поліцейський Луцька Ігор Муковоз сьогодні, 4 травня, повернувся на роботу. Про це у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини розповів сам Ігор Володимирович.

Як повідомлялося, атестаційна комісія оприлюднила результати атестації, згідно з якими, начальник Луцького міського відділу поліції Ігор Муковоз підлягає звільненню зі служби в поліції через службову невідповідність.

Ігор Муковоз оскаржив таке рішення, подавши апеляцію. Проте апеляційна комісія залишила рішення атестаційної без змін.

А вже 28-го квітня Волинський окружний адміністративний суд поновив Ігоря Муковоза на посаді.

ЧИТАТИ ЩЕ: «УСІ ВВАЖАЮТЬ, ЩО БУДЬ-ХТО МОЖЕ ДАВАТИ ОЦІНКУ ПРАЦІВНИКУ ПОЛІЦІЇ», - МУКОВОЗ

Отож, відсьогодні Ігор Муковоз приступив до виконання обов'язків начальника Луцького відділу поліції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
1188 Показати IP 4 Травня 2016 12:40
Вітаємо! Рижков, Ніколайчук, Климчук, Лапін обі....ся!
Люпен до 1188 Показати IP 4 Травня 2016 17:13
поверніть ще ДАІ на дороги, нове покоління поліції тільки безсиле(((
ввк до Люпен Показати IP 4 Травня 2016 18:17
Да дійсно поверніть! А то я вже забув як то вагітним мусарам з жезлами просто так (на чай давати) 20-ку давати...
Анонім Показати IP 4 Травня 2016 12:46
хахаха. тепер хай подасть ще раз в суд щоб переатестувати переатестаційну комісію!
А Показати IP 4 Травня 2016 13:04
Атестації з переатестаціями, А суддя в плюсах.
Юрист Показати IP 4 Травня 2016 13:10
Шпига ти офіцер.працюй нормальна людина. Самооборона не повинна керувати тобою
А Показати IP 4 Травня 2016 13:11
А як вони з Кічуком владу ділити будуть? Хто перший прийшов? Чи по парним Муковоз, непарним Кічук за начальника?
віто Показати IP 4 Травня 2016 13:15
Виходить, що суддя знає краще, чи відповідає "молоковоз" займаній посаді, перегорнувши пару папірців. Може, нехай цей суддя і займається злочинністю в місті? А, разом, охороную здоров*я, дорогами, житловим господарством? Цьому чм*рд*ю не місце в міськвідділі, це говорять самі менти. Завтра черговий суддя відновить Януковича президентом. Проковтнемо?
А до віто Показати IP 4 Травня 2016 17:43
А відносно Януковича цікава ідея.
Знаючий Показати IP 4 Травня 2016 14:28
коментар було видалено
Читач Показати IP 4 Травня 2016 14:29
Нічого не змінюється. Порошенко з депутатами ВРУ кістьми ляжуть - аде не допустять реформ в Україні.
Ігор Показати IP 4 Травня 2016 14:44
Ти глянь, був больний такий сильно, а тут відразу виздорові і вийшов на роботу- можна сказати тільки одне з такими качєлями міліції повний п...ц , а був би Шпига принциповим, то перевів би його з цієї посади на іншу....
до ігора Показати IP 4 Травня 2016 16:03
кого ти називаєш принциповим Шпигу.....не сміш
та все дуже просто Показати IP 4 Травня 2016 20:08
Призначте Муковоза дільничним в Любешов, і він сам завтра звільниться, навіщо ці всі цирки.
Малане Показати IP 5 Травня 2016 09:35
ШПИГА "РОЗВЕДЕ" МОЛОКОВОЗА, НАЧЕШЕ ЩО В КИЄВІ ОСТАННЬОГО НЕ ПРОПУСТЯТЬ І ЗАПРОПОНУЄ СТАРШОГО ДІЛЬНИЧОГО В ЛЮБЕШОВІ, АЛЕ НАЧАЛЬНИКОМ ЛУЦЬКА НЕ ПРИЗНАЧИТЬ БО ВІН ДЛЯ НЬОГО Є ПОТЕНЦІЙНИМ КОНКУРЕНТОМ,,, КОРОЧЕ ЗРОБИТЬ ЛОХА...ХА...ХА...