USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

На старі польські тролейбуси виділять 400 тисяч з бюджету Луцька

26 Квітня 2015 08:00
Луцьке підприємство електротранспорту отримає 405 тисяч гривень на придбання трьох тролейбусів з пробігом 400 тисяч кілометрів.

Про це стало відомо під час засідання комісії з питань фінансів та бюджету міської ради 24 квітня.

Так, у луцькій міській раді пропонують здійснити перерозподіл вільни залишків у розмірі 607,7 тисячі гривень.

З них 335 тисяч гривен, вказується у пояснювальній записці, спрямують «для передачі до бюджету розвитку спеціального фонду бюджету міста на проведення капітальних видатків».

Як пояснила начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова, ці кошти буду спрямовані для ЛПЕ на придбання тролейбусів. Крім того, для підприємства виділять ще 70 тисяч гривень залишку з бюджету розвитку спеціальному фонду бюджету міста. Загальна сума для ЛПЕ складатиме 405 тисяч гривень.

Як пояснив присутній під час засідання комісії заступник міського голови Тарас Яковлев, за ці кошти планують придбати в Польщі 3 тролейбуси. Кожен з них коштує 25 тисяч злотих.

Один тролейбус - з 2005 року, а два - 2006 року випуску і мають пробіг близько 400 тисяч кілометрів. Ще 2 870 злотих коштує транспортування тролейбусів.

Нагадаємо, попри оптимістичні сподівання, придбані у Польщі тролейбуси, які використовуються на маршрутах №15 та 15а, часто ламалися та відставали від графіка руху. Проте очільник ЛПЕ Анатолій Тимощук називав вживані польські тролейбуси «знахідкою», а заступник міського голови Тарас Яковлев пояснював поломки обкаткою техніки.

І хоч, зважаючи на курс іноземної валюти, Луцьку навряд чи «світить» придбати ще б/в тролейбуси в Польщі, в міськраді не відмовляються від ідеї розширити тролейбусну мережу. Так, за умови наявних ресурсів можна буде замінити маршрути №№ 17,16,8 і 2. Але для цього, каже заступник міського голови, треба збільшити тролейбусний парк та вкласти кошти в реконструкцію контактної мережі.

У зв’язку з цим фахівці міськради ведуть переговори з ЄБРР і готують техніко-економічне обґрунтування, щоб показати зацікавленість в розвитку електротранспорту. Так, планують обговорити з Європейським банком реконструкції та розвитку про виділення кредиту на придбання 30 тролейбусів і коштів в розмірі 3 мільйонів євро на будівництво і реконструкцію контактної мережі. Однак, ця робота перебуває тільки на стадії переговорів.

ЧИТАТИ ДЕТАЛЬНІШЕ: ПРИМАРНІ ПЕРСПЕКТИВИ ТРОЛЕЙБУСНОГО МАЙБУТНЬОГО ЛУЦЬКА

Власне, депутати підтримали зміни до бюджету і рекомендували розглянути їх на сесії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
дідо Показати IP 26 Квітня 2015 08:10
Пільгу на безкоштовний проїзд обіцяла держава, а платити повинні всі мешканці луцька.
Анонім Показати IP 26 Квітня 2015 08:30
Смачним відкатом пахне...
дідо до Анонім Показати IP 26 Квітня 2015 08:41
поляки відкати не беруть, бо там нема комуно-ригів при владі.
Анонім до дідо Показати IP 27 Квітня 2015 09:01
Це саме тому контрабанда цигарок в Польшу ніяк не припиниться.
Ось власне і підтвер Показати IP 26 Квітня 2015 08:34
http://holy-mozart.livejournal.com/147870.html
Юрко Показати IP 26 Квітня 2015 09:59
Ублюдки продажні, коли ж ви сволота вже понаїдаїтесь своїми хабарями, ,*ибіли!!!
Хлоп до Юрко Показати IP 26 Квітня 2015 10:08
Коли шановний Юрко почне ходити пiшки. Нема попиту - нема пропозицii. Iнша можливiсть - залишити Юрковi спадщину мiсту Луцьку.
Анонім до Хлоп Показати IP 26 Квітня 2015 10:21
Как лично ты считаешь, ЛуАЗ отказался бы сделать четыре, а не три, троллейбуса за эту же сумму?
Хлоп до Анонім Показати IP 26 Квітня 2015 10:25
Он и один бы не сделал за эту сумму. Обратись лично к ним за калькуляцией, это не тайна.
Анонім до Хлоп Показати IP 26 Квітня 2015 11:24
Мда, ты прав, а я лоханулся. Ведь "Стоимость евротроллейбуса – 280 тыс. евро, что минимум на 30% ниже аналогов других производителей в ЕС." Правда здесь возникает естественный вопрос - какую рухлядь, сопостовляя цены, собираются купить в Польше?
Хлоп до Анонім Показати IP 26 Квітня 2015 11:31
Ну так подойди к покупателям 10-летних автомобилей на авторынке и узнай, почему они покупают "рухлядь" вместо того, чтобы заняться спортивной ходьбой.
Анонім до Хлоп Показати IP 26 Квітня 2015 11:43
Извини меня, но день нынешней войнушки еще год назад стоил минимум, т.е. официально, 4 новых евротроллейбуса по нынешней цене. И с другой стороны, почему в Киев до конца года планируют закупить 66 новых троллейбусов особо большой вместимости за средства кредита ЕБРР, а для областных центров - ни одного?
Хлоп до Анонім Показати IP 26 Квітня 2015 11:49
30 новых тролейбусов планирует по этой линии закупить и Луцк. По "стоимости дня войнушки" - желающих прыгать в высоту у нас на порядок больше, чем заниматься ходьбой. Бубка виноват!
Хлоп до Анонім Показати IP 26 Квітня 2015 12:00
Извини меня, но мой ответ ВН счел государственной тайной. Хотя по раскрытию тобой "стоимости дня войнушки" претензий у редакции не возникло, значит такое "движение средств" согласовано было выше.
місцевий до Анонім Показати IP 26 Квітня 2015 10:49
А чому у більш привабливій економічній ситуації, рік-два тому, Гунчик на ЛуАЗі не робив цього для міста, а продавав новенькі полякам?! Ви ще не зрозуміли, що Гунчик, Романюк і Ко. мають всіх за ... і набивають собі кишені?!
лучанин до місцевий Показати IP 26 Квітня 2015 11:01
та до чого тут гунчики/романюки і.т.д.? завод у власності шоколадного - він і живе по-новому, а вам - їздити по-старому. він радше не виготовить тролейбус, аніж віддасть його по собівартості - гешефт то нульовий. це вам не совок, де частина промисловості працювала на межі окупності, а часто й була збитковою лише тому, що її продукція потрібна була людям. це капіталізм, рєбяткі.)
лучанинУ до лучанин Показати IP 26 Квітня 2015 11:26
Ну якщо своїми висновками так пишаєтесь, то у теперішній ситуації в Україні і з таким підходом - нехай йдуть в одне місце той капіталізм, Гунчик, "шоколадний" і вся та нечисть що у Києві осіла!!!
Хлоп до лучанинУ Показати IP 26 Квітня 2015 11:35
Оце вiрно! Треба починати скакати, щоб прогнати в одне мiсце той капiталiзм та повернути бiльш привабливу економiчну сiтуацiю!
ХлопУ до Хлоп Показати IP 26 Квітня 2015 12:08
Ну якщо вас задовільняє все що зараз відбувається - то ви своє "наскакали"!
Хлоп до ХлопУ Показати IP 26 Квітня 2015 12:18
Ще нi, я зараз вчуся кордон перескакувати...
Віталя до лучанинУ Показати IP 27 Квітня 2015 11:32
сєводня в завтрашній дєнь сматрєть могут нє толька ліш всє... як мінімум 9 чоловік могут ета дєлать.)
Анонім до лучанин Показати IP 27 Квітня 2015 09:03
Він і по собівартості буде дорожче 400 тисяч.
ось так Показати IP 26 Квітня 2015 10:45
Голова Євроради поляк Дональд Туск назвав ілюзією можливість військового втручання Європи в конфлікт в Україні. В інтерв'ю польському телеканалу TVN і українському 1+1 Туск зазначив, що ЄС "не приймає рішення про іншу форму допомоги Україні, наприклад, військову, бо це не в його компетенції". Голова Євроради додав, що наполягає на дипломатичному врегулюванні ситуації.
Ось не ТАК до ось так Показати IP 26 Квітня 2015 11:42
Ти не туди попав, шановний зі своїм постом! Тут про тролейбуси мова! ПРОСНИСЬ!
так так до Ось не ТАК Показати IP 26 Квітня 2015 12:06
Мова про Польщу, а їх громадянин очолює Європарламент, так що у саму тютеньку пост на цю тему! І не треба обмежуватись тролейбусами, а треба ширше дивитись на всі ці справи!!!
Ось не ТАК до так так Показати IP 26 Квітня 2015 12:18
У НАРОДІ КАЖУТЬ :ТИ ЙОМУ ПРО ХОМУ, А ВІН ТОБІ ПРО ЯРЕМУ! Давай, ширше, не обмежуйся тепер на БОКС чи футбол чи на Путіна зіскоч! ПРО ВСЕ ЗРАЗУ! Дуже предметна буде розмова, тебе, що в школі так навчили?
буде так до Ось не ТАК Показати IP 26 Квітня 2015 13:46
То ти все на купу звалив і прикладів понаводив, а людина конкретно з поглядом на більш суттєві речі написала!
Ось не ТАК до буде так Показати IP 27 Квітня 2015 11:37
Для тебе, особливо "обдарованого" нагадаю , що в даній статті мова про ПРИДБАННЯ ТРОЛЕЙБУСІВ! Видно, що ти ПУСТОМЕЛЯ!
Ну-ну Показати IP 26 Квітня 2015 11:40
А от по тому ж Луганську катаються новенькі Богданчики (з просторів інета), а в Луцьку мусимо їздити на аварійно небезпечних поляках типу 217 (чи 227). Хто його взагалі на лінію випускає, в нас вже відповідальність взагалі будь-яка відсутня? В ньому ж підлога на передній площадці ні до чого не прикріплена, до чого підвіска кріпиться взагалі невідомо - живий атракціон!
Хлоп до Ну-ну Показати IP 26 Квітня 2015 11:44
Там вже i космодром будують, i швидкiстнi потяги будуть доставляти шахтарiв до Кузбасу.
ХлопУ до Хлоп Показати IP 26 Квітня 2015 12:04
Почитати тебе то ти не Хлоп, а холоп, бо готовий під все західне підписуватись і за ради цього все своє гнобити! З тобою все зрозуміло...:)))
Хлоп до ХлопУ Показати IP 26 Квітня 2015 12:15
Неправда! Наш металобрухт дорожче за захiдний!
лучанка до Хлоп Показати IP 26 Квітня 2015 13:44
У нас на чолі області та міста металобрухт!!!
Хлоп до лучанка Показати IP 26 Квітня 2015 14:58
Зато молодь в нас вже з дистанцiйним керуванням з заходу!
Анонім Показати IP 26 Квітня 2015 15:02
Звісно НАШ ЛУЦКІЙ тролейбус Т901 буде дорожчий за б/в Польський ала весь парадокс в тому що самі поляки купують то наш Т901 ось тут http://holy-mozart.livejournal.com/147870.html можна ознайомитись детальніше. Що до ціни... Слід розуміти що при купівлі у нашого виробника ми: Залишаємо валюту в країні, з якою як ми знаємо... Стимолюємо бізнес клімат... Отримуєм робочі місця... + + +
Баба Голя Показати IP 26 Квітня 2015 18:19
А я тільки тішуся що у нас стало більше тролейбусів, не доводиться довго стояти на зупинці Ті польські старі ще кращі за наші нові. Нашим людям важко догодити, хочуть дружити з Європою, а польські тролейбуси їм не такі. То може ви хочете як корейці ходити лише у куфайках власного виробництва.
мішка Показати IP 26 Квітня 2015 19:36
поки не заберуть у пільговиків різної масті - шару, ЛПЕ буде збитковим, за проїзд повинні платити усі, тоді можна буде говорити про рентабельність і як наслідок оновлення парку.
іра Показати IP 26 Квітня 2015 21:16
Я за, шоб містом їздили тільки тролейбуси! Економно і довкілля чистіше! Нарешті починають до толку доводити ті тролейбуси!