USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

На Волині незаконно нарубали лісу на мільйон

26 Січня 2015 17:53
Більшість порушників, яких упіймали за незаконну вирубку лісу, сплатили штраф добровільно. Однак, до правоохоронних органів торік направлено 40 справ для примусового стягнення збитків.

Минулого року на порушників лісового законодавства склали 1342 протоколи. Зокрема, за порушення правил пожежної безпеки, засмічення лісів, недотримання вимог збирання дикорослих ягід та грибів. Однак більшість протоколів склали на тих, хто незаконно вирубував ліс.

Про це повідомив начальник обласного управління лісомисливського господарства Василь Мазурик під час підсумкової наради щодо господарсько-фінансової діяльності за 2014 рік.

З його слів, у 2014 році працівники лісової охорони зафіксували 1023 випадки незаконних рубок у волинських лісах. Згідно з документами, об’єм самовільних рубок – 465 кубічних метрів деревини.

ЧИТАТИ ЩЕ: ДЕ І СКІЛЬКИ НА ВОЛИНІ ВКРАЛИ ЛІСУ

Унаслідок таких порушень лісовому господарству області нанесли збитків в сумі 1,350 мільйона гривень. У 95% випадків порушників виявили. Добровільно до державної казни сплачено 980 тисяч гривень - 73% від загальної суми збитків.

Для примусового стягнення збитків лісгоспам до правоохоронних органів спрямували 40 справ на суму 370 тисяч гривень. 10 з них уже розглянули місцеві суди і прийняли рішення про стягнення 115 тисяч гривень збитків за ними. Ще 30 справ перебувають на розгляді. Крім того, на Волині з приводу незаконної вирубки лісу відкрито 6 кримінальних справ.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 29
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 17:58
В деяких лісників на мільйон в одного. До речі як там ділова з очистки лісу в Цумані? Вже Грицай зам'яв все?
ПС до Анонім Показати IP 26 Січня 2015 18:09
А що там за ситуація?
Анонім до ПС Показати IP 26 Січня 2015 20:26
А правий сектор знайшов сам. порубку,потім в воулмг сказали що там весною була очистка(при якій рубаються сухостій)і відправили з відти ділову. Відмазали. Яка ділова з сухостою?
ПС до Анонім Показати IP 26 Січня 2015 21:32
Скажіть будь-ласка де саме це було.
Анонім до ПС Показати IP 26 Січня 2015 23:45
Квартал 42- 150 метрів кубічних, квартал 29 - 45 . Всьго три вагони.
ПС до Анонім Показати IP 27 Січня 2015 05:28
Дякую!
Ржищанин до Анонім Показати IP 26 Січня 2015 21:42
Навпроти Сокільського кар'єру Рожищаенького району є посадка сосни, ось там на днях нарізали пару прицепів сосни без жодного документу прямо біля дороги і не участковий і не лісничий не бачили і не чули ЖАХ та ГАНЬБА
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 18:05
так. цей рік накрали як ніколи. справжню цифру страшно уявити
лісник до Анонім Показати IP 26 Січня 2015 21:55
А що залишаєтся робити,якщо в сосідніх лісгоспах за лісорозробки платять людям 45-55 гривнів за куб заготівлі ,а штатним іто більше а в нашому Городоцькому лісхозі діректор дає нам по 30 гривнів.зато добре навчився гуцулу грузити фанеру і двойку.
Вітя до лісник Показати IP 27 Січня 2015 15:50
Я ЛІСНИЧИМ ДАЮ ПО 35 ГРН/М3, КОЖНИЙ МІСЯЦЬ З ВАЛЕЮ ГРОШІ ДО БУСЬКА ЇЗДЖУ ЗАБЕРАТИ. АКТИ ЗАКРИВАЮ ПО 60ГРН/М3, ЇСТИ ХОЧЕТЬСЯ ВСІМ! НАПИШІТЬ ЯКИЙ ЛІСНИЧИЙ НЕ ДОПЛАЧУЄ 5 ГРН., МИ РОЗБЕРЕМОСЯ!!! НАРУХУНОК ФАНЕРИ, ЯК ВОНА ЛИШНЯ КУДА ДІВАТИ "ЩО ЗГОРИТЬ ТО НЕ ЗОГНИЄ"
нн Показати IP 26 Січня 2015 18:10
один лесник сказывал, что лес вырубают раз в 8 больше, чем при совке)))
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 19:45
Та вже лісу нормального мало залишилося-як говорять бабусі(одна шмеречава),тобто зарослі і джунглі.Що дітям залишаемо?
Єхо Показати IP 26 Січня 2015 20:25
І Колісника немає ....
Йосип до Єхо Показати IP 26 Січня 2015 22:35
Дід дивиться і радіє. Казали він розвалив, а тут новий ідеал майдану - квотний свободівець розвалює волинський ліс.
Цумань Показати IP 26 Січня 2015 20:33
Кватирка з заступника Житомир оулмг на місце Мазурика !
їм до Цумань Показати IP 27 Січня 2015 10:14
Так. Кватирка сюди!!! Мазурика геть!!!
Йосип Показати IP 26 Січня 2015 22:33
Квартирко не можна. КОРУПЦІОНЕР. На Волині більше 800 незаконних пилорам. ЗБИТОК: 1 ПИЛ=20 КУБІВ В МІСЯЦЬ 800*20*450ГРН=7200000ГРН Ця цифра далека від ідеалу. 450 грн середня ціна сосни На Поліссі масово вирізають дуб. Де ціна 2500 грн за куб. Мазурик точно не на свому місці. Йому треба в школу вчити ділення і множення. Або прямо на нари, там багато буде часу.
працюючий лісник до Йосип Показати IP 26 Січня 2015 22:50
який ти гумний а скільки підприємці купляють на торгах якщо колись краденого лісу возили 80% то тапер заледве 10%(від загальної кубомасси).
крук до Йосип Показати IP 26 Січня 2015 22:56
Розпочати слід з Гунчика. Свіжа людина, свіже око і не бачити хаосу в провідній галузі очолюваного регіону. Якими-би не були попередники Мазурикові, але ті тримали галузь десятиріччями, а тут враження, що хто тепер при владі, то як в останніх кадрах к/ф " Титанік", а в ролі Ді Капріо сам Гунчик...
крук до Йосип Показати IP 26 Січня 2015 23:01
Розпочати слід з Гунчика. Свіжа людина, свіже око і не бачити хаосу в провідній галузі очолюваного регіону. Якими-б не були попередники Мазурикові, вони тримали галузь десятиріччями, а тут враження, що хто тепер при владі, то як в останніх кадрах к/ф " Титанік", а в ролі Ді Капріо сам Гунчик...за що врешті боролись, і що маємо "в натурі" ... між гаслами і дійсністю - суцільна прірва! Чому? Де відповідь?
До Йосип Показати IP 26 Січня 2015 22:55
Кватирка призначили після "майдану " заступником голови житомирського обласного улмг. Значить він не корупціонер.
Анонім до До Йосип Показати IP 27 Січня 2015 15:29
той хто вкрав мільйон, той вже не корупціонер , а міліонер ....
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 22:59
В Жовківському лг три лісники попали на 300 тисяч,а в нас на Волині мільйон населення на один мільйон.
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 23:19
На Чернігівщині 26 позовів (на півмільйона) до суб'єктів господарювання за неналежну охорону лісів
лісник Показати IP 26 Січня 2015 23:21
Ото, розвели бардак по лісгоспах Шеремета з Мазуриком директора он чим займаються .
Анонім до лісник Показати IP 27 Січня 2015 15:55
Як би моя воля я б цим двом сосідні обходи дав.
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 23:36
Невстановленими особами здійснено незаконї вирубки. З метою поновлення порушених прав територіальної громади суму збитків має відшкодувати лісокотирувач(в нашому випадку ЛГ ПІДПРИЄМСТВА)
анонім Показати IP 27 Січня 2015 00:02
Васьок.ти підбив підсумки не на шутку, а на цілий мільйон,цілий рік мовчав,а тут розговорився.
Анонім до анонім Показати IP 27 Січня 2015 15:53
То Лідка написала, а безграмотний Васька прочитав!