USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Представили нового депутата облради

28 Травня 2015 10:42
Новообраному депутату в обласну раду від Ратнівщини вручили посвідчення та прийняли у свою «сім’ю».

Про це йшлося під час засідання 34 сесії обласної ради сьогодні, 28-го травня.

Голова обласної територіальної виборчої комісія Микола Євтушин офіційно представив новообраного депутата.

«У нас 26-го квітня відбулися проміжні вибори в окрузі № 23. Підрахунок голосів показав, що найбільше отримав Володимир Бондар - 2558 голосів. Відповідно, прийняли постанову про визнання його новообраним депутатом», - інформував Євтушин.

Він додав, що цей депутат - самовисуванець і безпартійний.

Потому Бондару вручили депутатське посвідчення та привітали нового колегу.

Нагадаємо, обирали депутата на місце попереднього Валерія Трикоша, якого засудили до 8 років ув’язнення.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
луч Показати IP 28 Травня 2015 11:05
добрався нарешті, який важкій шлях до корита)
123 до луч Показати IP 28 Травня 2015 11:30
Разом з Гунчиком крадуть державні кошти на котельнях ! Гунчик встановив тариф на опалення що дишевше газом топити ніж твердим топливом а Бондарь котельні ставить . Гунчика розому не хватає комунальні котельні поставити і тепло буде дешевше у три рази ніж у Бондаря.
ато Показати IP 28 Травня 2015 11:15
Не встиг стати депутатм а вже воду мутить.
123 Показати IP 28 Травня 2015 11:19
Дайте йому повістку в АТО, добрався нарешті до корита
Анонім Показати IP 28 Травня 2015 11:19
Позор жвемо по новому зі стрими ворюгами. Ну ніде не тоне, завжди спливе це полішучіння.Мало вкрав докраде
лучанка Показати IP 28 Травня 2015 11:25
Люди вибрали самі. Із таким народом нічого не зміниться!
опа Показати IP 28 Травня 2015 11:27
Тепер не скигліть, що живеться погано і нічого не змінюється. Чому ми бідні? Бо дурні!
Волинянин Показати IP 28 Травня 2015 11:45
Цікаво якщо провести опитування-референдум: чи хочете "жити по-новому" з Бондарем? Чи все-таки по-старому краще було?
ВАня Показати IP 28 Травня 2015 11:47
Позор гнали,гнали, а воно знову тут.Новий депутат не смішіть.Його близько вже не можна було підпускати до корита. О Боже, невже нема у нас людей без заплямленої репутації, не злодіїі,які б дійсно любили Україну.Совдеповці всі біля керма.Живемо по новому.Страх Господній це насмішка над нами, над цими людьми,які голови положили,щоб щось змінити. А що виходить? Жах
не пацик Показати IP 28 Травня 2015 12:18
так і хочеться почитати метафии Гафта Валентина Йосиповича :- який мудрий чоловік як влучно дае характеристики таким депутатам :-почитайте самі все одно що Остапа Вишнью
Лучанин Показати IP 28 Травня 2015 13:13
Навіщо було взагалі ті вибори позачергові проводити? Гроші потратили з бюджету на вибори, щоб цього пройдисвіта взяти в раду? А вже у жовтні знову будуть вибори
Вау Показати IP 28 Травня 2015 13:27
Злодюгу до облради! Оце "сім’я" прийняла....((((
світлана Показати IP 28 Травня 2015 14:00
пока наші люди не зрозуміють для чого ходять на вибори добра не буде
Луч до світлана Показати IP 28 Травня 2015 14:07
вони розумыють одне їм там дадуть 100 грн. якби волинь була тереторіально біля росії то б за 100грн. булоб вже "ВНР". совок людей в мозгу , а в совку всі жили теперішнім 100 грн. то зараз а завтра буде як буде
до бондаря Показати IP 28 Травня 2015 14:34
Прийде час підеш сидіти до Трикоша на пару -злодюга. А людям з Ратнівщини, які голосували за бондаря -ПОЗОР (у вас що немає свого мозку-ідіть вчіться,читайте книги, щоб не бути ТУПИМИ і щоб вміти думати).
радник Показати IP 28 Травня 2015 15:24
На фоні сьогоднішньої каденції ради - найгіршої за усі роки незалежності за якісним людським фактором і якістю інтелекту тих, хто там грається в "кишеньковий більярд", Володимир Бондар стоїть в будь-якому відношенні на пять щаблів вище над двома третинами депутатів. Починаючи з ніякого голови ради і закінчуючи злодієм і хамом колісником, пяницею слабенком, олешками, пирожиками, скубами, батюками, башкаленками, мельниками, курилюками (свідомо називаю прізвище з малої літери). Третина з них повинна розділити долю Трикоша. Бондар - майбутній голова Волинської обласної ради. 100%!!!
відповідач до радник Показати IP 28 Травня 2015 15:56
Бондар голова Вол.ради хіба-що зараз тикнуть замість Вітра і до осені!!! Адальше як і до цього часу--безробітний громадський діяч
світлана Показати IP 28 Травня 2015 15:59
не так давно мені. дуже шкода було наших людей а сьогодні стаэ зрозуміло більшість заслужило такого життя яке мають Хто був при владі до 2014 гнати потрібно а не голосувати за таких.
до радника Показати IP 28 Травня 2015 16:43
бондарь це ти? Хто ж крім себе напише про себе гарні слова)
депутат Волинської о Показати IP 1 Червня 2015 16:41
на сесії облради 28 травня цього року для підтримання запиту Григоли Н.Г.щодо функціонування малокомплектних шкіл не вистачило одного голосу.( Всого підтримало 40 депутатів)Цим голосом міг бути голос від депутатів Маневицького району: Кирди Л.Ф.. Смоковича Я.Ф..Колісника Р.Б. Проте в них рішення були інші..В день сесії два депутати написали заяви на імя голови волинської облради Вітра ( який до речі підтримав запит) Юрій Лобач та Галина Майко про те щоб їх голоси зарахувати "за", так як в них не спрацювали карточки при голосуванні.Тому виходить, що запит підтримали 42 депутати із 80.. а це значить, що рішення прийнято.