USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Новообрана Волиньрада у повному складі розпочала перше засідання

26 Листопада 2015 10:59
Перше засідання обласної ради: нові обличчя, амбітні плани. Депутати, які зібралися сьогодні в повному складі, заявили, що рада має бути конструктивною, а власні інтереси повинні відійти на задній план перед інтересами громади.

Перша сесія Волинської обласної ради VІI скликання розпочала свою роботу сьогодні, 26-ого листопада.

Депутати збиралися на засідання із святковим настроєм, браталися, потискали руки та обіймалися. У холі все гуло, ніби вилетів рій із вулика бджіл. Втім, чи будуть так же самовіддано трудитися – покаже час.

Відкрив перше засідання голова територіальної виборчої комісії Георгій Тимощук.

Він закликав присутніх встати та хвилиною мовчання вшанувати усіх загиблих героїв за свободу України.

Раніше Інформаційне агентство Волинські Новини публікувало ПОІМЕННИЙ СПИСОК ВОЛИНСЬКОЇ ОБЛРАДИ. Зауважимо, наразі з цього списку виключено трьох депутатів: Сергія Віннічука, Олега Кіндера, Андрія Бадзюня.

Так, Волинська ОВК розглянула заяву та додану до неї копію рішення Шацької СВК № 20/2 від 30 жовтня 2015 року, подану Сергієм Віннічуком до Волинської обласної виборчої комісії про обрання його головою Шацької селищної ради. Згідно з постановою № 106 Волинської ОВК, Сергія Миколайовича Віннічука виключено зі списку обраних депутатів до Волинської обласної ради.

Цією ж постановою задоволено заяву Олега Кіндера про відмову від депутатського мандату Волинської обласної ради в зв’язку з обранням його Ковельським міським головою.

Постановою № 107 Волинської ОВК задоволено заяву Андрія Бадзюня про відмову від депутатського мандату Волинської обласної ради в зв’язку з обранням його депутатом Іваничівської районної ради та виключено зі списку депутатів, обраних до Волинської обласної ради.

Постановою № 108 Волинської ОВК визнано обраними до Волинської обласної ради від Волинської обласної організації «Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» кандидатів у депутати Людмили Кирди та Василя Столяра, а від Волинської обласної організації «Всеукраїнського об’єднання «Свобода» - Сергія Сівака.

Далі зазвучав Гімн України, й голова комісії Георгій Тимощук проінформував, що присутні усі 64 обрані депутати. Він назвав усіх їх поіменно із короткою біографією.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
НеБЮТмен Показати IP 26 Листопада 2015 11:05
А Лешко не приїхав?
я Показати IP 26 Листопада 2015 11:28
Лобач щось Вітру доповідає)
ВиБОРЕЦЬ Показати IP 26 Листопада 2015 11:32
на манеже - все те же... окремі помінялись, а більшість та ж сама: Курилюк був регіанал, а вже став укропом і т.д...., микитюк - регіанал, а став наш краєм....
Холм до ВиБОРЕЦЬ Показати IP 26 Листопада 2015 11:39
Випередив))Змінилось може 10% персон,а інші йдуть ще з 90-их.
НеБЮТмен Показати IP 26 Листопада 2015 11:34
Тобто ЛЯШКО!
Накера до НеБЮТмен Показати IP 26 Листопада 2015 12:08
В депутаты посвящать будет?
НеБЮТмен до Накера Показати IP 26 Листопада 2015 12:32
Буде призначати голову ради, як в Рівному.
Холм Показати IP 26 Листопада 2015 11:37
А на манеже ---все те же)...
123 Показати IP 26 Листопада 2015 11:40
Радує що дійсьно є нормальні депутати як Палиця , Цейко, Констанкевич які хочуть змінити країну у кращу сторону! Щасти вам .
Не Я Показати IP 26 Листопада 2015 11:55
Кравчук з новоспеченим полішуком Бондарем повилазили.Звйозди!
!!! Показати IP 26 Листопада 2015 11:57
Такі всі гарні-молодці, і щоки у переважної більшості такі гарні, пухкеньки))) Видно не бережуть себе, все про державу думають))
123 Показати IP 26 Листопада 2015 11:57
Вы ж мои хорошие. Видеть рожи эти сил уже нет.
Вася Показати IP 26 Листопада 2015 12:11
Діброва з Еміратів прилетів, засмага на всю пику. Аж противно дивитися
Петро до ВиБОРЕЦЬ Показати IP 26 Листопада 2015 12:11
Курилюк при владі, був саме найінтелігентнішою та інтелектуальнішою людиною який розумів всіх і підтримував, а тобі дописувачу ВиБОРЕЦЬ личить лише бути ср.колизом!!!!!!!!!!!!!!
123 Показати IP 26 Листопада 2015 12:19
Вы ж мои хорошие. Видеть рожи эти сил уже нет.
Спостерігаю Показати IP 26 Листопада 2015 12:23
Вахович, Хвищун, Констанкевич розумні і адекватні люди, таких ще б пару і є надія
Лучанка Показати IP 26 Листопада 2015 13:04
в жіночки - бірюзове намисто...економ-варіант? я таке бачила в магазині біжутерії за 100 грн. Да, наші бідніші, то вам не туфлі за 100 тис грн як носять нардупки
До спостерігаю Показати IP 26 Листопада 2015 13:09
Щось єхидно вони всі улибаються ті з політеха))) От савчук то норм чувак!!!!
Фанат Показати IP 26 Листопада 2015 13:13
Ватащука в депутати!
Волинянин Показати IP 26 Листопада 2015 13:59
Мета більшої половини депутатів скликання - роздеребанити все що залишилось від "попередників".
Анонім Показати IP 26 Листопада 2015 15:26
Ще би Вітетера-оборотня звідти випхали Пристосовується до кожної влади І не лікар,і не продавець риби,і не депутат
коля Показати IP 26 Листопада 2015 20:19
давайте нові,молоді обличчя, ці пенси давно повинні нянчити внуків!
Синок Показати IP 27 Листопада 2015 00:20