USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.15 39.45
  • PLN 9.71 9.93

Об голову губернатора Волині розбили яйце

22 Серпня 2014 13:32
Під час зустрічі активістів області з головою ОДА Володимиром Гунчиком один із представників районів розбив яйце об голову губернатора.

Це трапилось внаслідок того, що чоловіка не влаштовували відповіді Володимира Гунчика на запитання представників громади, які, зокрема, стосувалися його діяльності під час подій Євромайдану.

Гунчик запевнив, що тоді працював у команді Петра Порошенка. Вже під час завершення зустрічі чоловік, який, зі слів активістів є свободівцем зі Старої Вижівки, підійшов до голови ОДА і розбив яйце йому об голову.

Володимир Гунчик був змушений зняти піджак і зробив офіційну заяву про те, що звернеться із заявою до правоохоронних органів щодо перешкоджання його професійній діяльності.



Нагадаємо, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик пішки втікав від активістів через півміста до приміщення Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти. Згодом туди для охорони губернатора прибула група спецпризначенців у шоломах та бронежилетах.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 79
віктор Показати IP 22 Серпня 2014 13:39
дуже шкода що володимир гунчик так нічого і не зрозумів
Анонім до віктор Показати IP 22 Серпня 2014 15:09
так і треба цим старим пердунам, які 23 роки грабили і експлутували народ, а зараз вони вдають, що "запалали" любов`ю до своєї землі і людей. Хай вже дадуть дорогу молодим патріотам, а то совок назавжди залишиться нашим домом.
правда до віктор Показати IP 22 Серпня 2014 22:53
Його покоління партпроФФесіоналів вже ніколи і нічого не зрозуміє!!!
Корінний лучанин до віктор Показати IP 22 Серпня 2014 23:13
Він і не зрозуміє ніколи! ВІн на ЛуАзі таким був, людей не слухав, а розправлявся. він там був цар і бог. Його треба гнати під три чорти із посади голови ОДА. Ця посада є публічна, це зовсім інший вимір. Він повинен служити громаді ВОЛИНІ і прислузхатись до думки людей, А ВІН ЦЬОГО НЕ ВМІЄ, БО ПОСТАВИВ СЕБЕ ВИЩЕ ГРОМАДИ. ВІН Є ТАКИЙ ПО ЖИТТЮ ! ЦЕ Є МОРАЛЬНО НЕЧИСТО ПЛОТНА ЛЮДИНА . В нас люди стали, БОГУ дякувати іншими , переживають за Україну і не будуть терпіти хамства та зверхнього ставлення. Яйцеголовий Гунчик цього не розуміє. Його пісня вже відспівана.
Андрей Воронов Показати IP 22 Серпня 2014 13:40
Арестовать, и провести показательный процесс, вкатать штраф за хулиганку. А то распустилась босота
уц до Андрей Воронов Показати IP 22 Серпня 2014 13:45
а я смотрю ти" правильный"......
Андрей Воронов до уц Показати IP 22 Серпня 2014 13:48
а я смотрю ты домахаться решил?
ВОВК до Андрей Воронов Показати IP 22 Серпня 2014 14:16
МАКС скільки вас? Визначіться накінець якою мовою писати !!!
Андрей Воронов до ВОВК Показати IP 22 Серпня 2014 14:17
Вільно пишу і розмовляю російською і українською, думаю переважно на російській, для тих хто в танку можу з помилками писати на іспанській або англійських, більше, наразі, не осилив
ВОВК до Андрей Воронов Показати IP 22 Серпня 2014 14:38
Що ти мав на увазі коли написав ".....думаю переважно на російській"
Андрей Воронов до ВОВК Показати IP 22 Серпня 2014 14:41
те і мав, що в моїй голові думки формуються з російських слів в російські словосполучення і далі в російські речення, як ще простіше поянити я не знаю
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 22 Серпня 2014 14:50
судячи з того що ти тут пишеш,тумаєш ти переважно Ж*П*Ю!
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 14:52
ну цей коментар від типового українця рано чи пізно мав тут з'явитися
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 22 Серпня 2014 14:59
я радий що я типовий УКРАЇНЕЦЬ попав прямо в "точку" своїм коментарем і ти загнана собака це визнаєш!
Андрей Воронов до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 15:25
коментар було видалено
Свідок Показати IP 22 Серпня 2014 13:40
Якби ж то яйцями об голову можна було вирішити проблеми, то багато б керівників не могли відмити білок із жовтками по півроку.
лучани Показати IP 22 Серпня 2014 13:43
Гунчик думав ,що це безправними працівниками заводу командувати.
Андрей Воронов до лучани Показати IP 22 Серпня 2014 13:46
Можна подумать у тебя или у меня есть права, наши с тобой права заканчиваются тогда, когда очередному дебилу с красно-черной повязкой и автоматом захочется «поскакати»
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 22 Серпня 2014 14:57
що ти верзеш маразматік! це ти мабуть хотів сказати за колорадцьку стрічку і бородатих дикіх чеченів прихвостнів путіна,не гони пургу ПРОВОКАТОР расейскій.
Княже місто до лучани Показати IP 22 Серпня 2014 22:55
Відчув що тут не раби автозаводські? Через каменяку краще доходить!
ЗМІ Волинь Показати IP 22 Серпня 2014 13:48
коментар було видалено
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 13:48
Це повний...... Десяток обірваних босяків із правосеків і сколоти беруться керувати областю.
петрович до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 14:06
а на схід слабо??
Андрей Воронов до петрович Показати IP 22 Серпня 2014 14:08
коментар було видалено
Анонім до Андрей Воронов Показати IP 22 Серпня 2014 14:54
тиц-пи....ць по руськи здрасті! це ж ви масковскі прихвостні і ваш яник винен в тому що відбувається на сході і ще ви на слабо собі взяли в підтримку шизофреніка путіна в якого амбіції і завищена думка про себе до помагає вам вбивати людей!
увч Показати IP 22 Серпня 2014 13:52
слабоваты яйца у представителя района. Сейчас, наверное, ходить ему очень неудобно...
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 13:53
жах, люди навіщо так вирішувати проблеми. Якась повага один до одного має бути...
Вітя до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 22:56
А якщо до старих кадрів не доходить ?
Сергій Показати IP 22 Серпня 2014 13:54
Гунчик зробить велику помилку, якщо це попустить. Покажи що ти керівник, призначений Президентом України, а не ...
віктор Показати IP 22 Серпня 2014 14:00
гуньчик вже зробив велику помилку що взявся не за свою спрву
Спостерігач Показати IP 22 Серпня 2014 14:00
Як дістали ці ледарі. Нічого не роблять і іншим мішають. Люди, дайте іншим працювати. Що ви весь час хочете. Таких як ви до влади? Боже, збав!!! Ви скоро нашу державу перетворите в руїну.
Думаючий до Спостерігач Показати IP 22 Серпня 2014 14:06
100% підтримую
петрович до Спостерігач Показати IP 22 Серпня 2014 14:10
шановні ледарі і бездарі може хватить вже ставити палки в колеса?? але де ж бігати кричати і махати шашкою краще ніж працювати !!!кого не постав на посаду ніхто підійти не може . .
факт до Спостерігач Показати IP 22 Серпня 2014 22:58
Скільки на них можна спини гнути? Всеодно за бидло матимуть! Як Гунчик до людей ставився? Заслужив.РОБИ ВИСНОВКИ!
555 Показати IP 22 Серпня 2014 14:05
Звичайно... якщо людина не знає що сказати , або не вміє...Одним словом-коли в голові пусто-в руках з'являється яйце
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 14:05
Беспредел. Кучка нероб хочуть вмостити свої жо.. в крісла і правити в області. Є ж якісь цивілізовані методи, а це звичайне хуліганство, і за це треба відповідати перед законом.
пан Показати IP 22 Серпня 2014 14:05
Дикунство.А можливо це в генах?
віктор Показати IP 22 Серпня 2014 14:15
шкода що забувається за що стояв майдан і гинули люди
Анонім до віктор Показати IP 22 Серпня 2014 15:14
а чого він стояв?
Олесь Показати IP 22 Серпня 2014 14:18
Що ви від Гунчика хочете? З перших днів? Щоб "ліг" під ПС і "типу активістів"- які мають вирішувати кадрові питання? Ходити просити- вимагати за дулюка( Рожище)- причому організатор- дулюковий брат, нав"язувати своїх людей за політичними мотивами.. Думаю, Гунчик не та людина щоб гнутися. Він робить свою роботу. Не заважайте!!!!А тим хто вміє добре кидати всіляке лайно- в АТО, гранати кидати в москалів! Бо "герої" тилові... Стидоття!
віктор Показати IP 22 Серпня 2014 14:24
як патріотів то в ато а якщо гнида то дома сидіти ... комуністичний підхід ... певно член компартії гунчик тебе виховував
Іван Показати IP 22 Серпня 2014 14:24
Гунчик! На х*ра він тобі був потрібний, той толік Матвійчук з Рожищ! Хай би й далі на твоїй дачі в Копачівці тобі дрова заготовляв і спину в бані чухав!
Ляшко Показати IP 22 Серпня 2014 14:32
Подібні речі відбуваються по всій Україні. Сьогодні у Чернігові чорнобильці вимагали люстрації голови ОДА та його заступника, завтра правосєки збираються у Хмельницькому та ін. Путіну вигідно, коли ми пережеремо один одного. Паша - Маладєц!!! Весь в пораненнях на милицях встановлює реальну владу. А у квартирі новій, та що на Київському майдані уже ремонт завершив?!!!
Ок до Ляшко Показати IP 22 Серпня 2014 15:02
Тому треба цього типа притягнути і відкрито судити. Хай хоча б 15 днів віником помахає. Цей ПС якась роздута організація. Бігає кучка імбіцилів туди сюди, воду мутять. Мені цей чиновник теж неподобається, але правосекі неподобаються більше.
лапоть Показати IP 22 Серпня 2014 14:34
коментар було видалено
Іра Показати IP 22 Серпня 2014 14:35
Ото да. В представників районів -інтелект прямо зашкалює
Волиняка Показати IP 22 Серпня 2014 14:44
Ніякий це не Залевський! Залевському 60 років івін зараз у Ст.Вижві. Це якийсь мудак з району... Не уявляю такого селищного голову.... Чмо,
Луцьк Показати IP 22 Серпня 2014 14:45
Через таку срань в нас війна і якщо ця групка нероб буде продовжувати безкарно робити такі поступки то ми втратимо Україну.
))) Показати IP 22 Серпня 2014 14:47
Губернаторам після Клімчука не щастить)))
ВОВК Показати IP 22 Серпня 2014 14:51
До болі знайома історія. Так само наш колишній президент починав........
555 до ВОВК Показати IP 22 Серпня 2014 15:00
Ні-він не наш і ніколи не був нашим
ВОВК до 555 Показати IP 22 Серпня 2014 15:21
Дякую що виправили, якось занесло мене трошки, самі розумієте вихідні попереду та і свято таке наближається. Запрошую на парад вишиванок, я з дочкою там точно буду!
555 до ВОВК Показати IP 22 Серпня 2014 17:06
Дякую. на жаль буду у Львові
Самопоміч Показати IP 22 Серпня 2014 15:02
А хероя звати Іванко Омельчук - то депутат СтароВижівської райради, від Свободи. Його прокуратура взяла за жо.. бо бурив свердловини по району і податки не платив... І бреше на увесь люд, що Селищний голова Старої Вижівки. Неадекват і - в СІЗО його посадити, аби посидів і подумав, чому він не в Іловайську. Позорище Майдану!!!
рома Показати IP 22 Серпня 2014 15:04
Іван молодець! Я б на твому місці лоток би не пошкодував! Гнати стару кадру!
ооооо! до рома Показати IP 22 Серпня 2014 15:05
Нарешті! Чистити знизу і зверху! Стара Вижва! РЕСПЕКТ!!!
думка Показати IP 22 Серпня 2014 15:07
Один х..., що Гунчики, що Клімчуки! Порох отямся, кого призначив, а він кого?
Княже місто Показати IP 22 Серпня 2014 15:07
І у нас скоро буде процес!
усім Показати IP 22 Серпня 2014 15:48
Гунчик старий комсомолець у відставку його за те що міняє усіх голів РДА
жорж до усім Показати IP 22 Серпня 2014 22:51
ДАВНО ПОРА! ЧИМ ДУМАВ ПОРОШЕНКО?
Громада Показати IP 22 Серпня 2014 15:50
А нам ніхто неподобається, зробіть милість, "з"їжте" один одного.
Лось Показати IP 22 Серпня 2014 16:16
а яйця були курячі. чи активіст-акробат, своїми об голову Гунчику гібанув?:)
123 Показати IP 22 Серпня 2014 17:14
шептун в нього предурковатий кольо романюк гунчик тоби ворогив не треба з таким другом
Лось до 123 Показати IP 22 Серпня 2014 17:25
Шось ти 123 загасив зранку, непонятно із"ясняєшсі:)))
віктор Показати IP 22 Серпня 2014 17:39
гуньчик провокує людей на конфлікти.. а може він працює на російські спецслужби... адже колишніх парткерівників не буває...
абітурієнт до віктор Показати IP 22 Серпня 2014 17:57
100%..Гунчик - стара комуняцька кадра. Де люстрація?
Андрій Показати IP 22 Серпня 2014 20:01
Просто Гунчик ніяк не може втямити,що :"Не той тепер Миргород,Хорол річка не та".Пора колишнім комсомольцям звільняти місця для нової генерації.
розум до Андрій Показати IP 22 Серпня 2014 20:48
А нова генерація це хто? Нова генерація у нас вчилась всьому потроху і в результаті нічого путнього не вивчила. Нова генерація - це революціонери,а ні один революціонер в світі не став господарником і будівничим. От ми все скачемо і руйнуємо, а щоб щось самому зробити розуму не вистачає. Щодо Гунчика, то йому не вистачає нормального психолога, який би з ним попрацював, а досвіду у нього достатньо і не важливо,що він старший за віком, важливо, щоб він працював для людей.
любопитний фінансист Показати IP 22 Серпня 2014 22:24
Оті всі "герої" разом з ледарюгою і брехуном Данильчуком краще б в центрі за півроку приміщення міліції відремонтували те що розтрощили щоб люди ті розвалини не спостерігали, Або нехай наймуть собі лікаря який вилікує від дурі і хамства і вчителя який навчить елементарних правил культури поведінки
))) до любопитний фінансист Показати IP 23 Серпня 2014 11:04
не напрягайтесь. они все скоро сядут. менты сейчас просто ждут окончательной отмашки.
Керівник Показати IP 22 Серпня 2014 22:43
Керівники підприемств області давайте ми відремонтуємо увс і потім відремонтуємо рила тим хто захоче псувати наше обласне майно якщо ми це не зробимо то це не зробить ніхто
Керівник до керівник Показати IP 22 Серпня 2014 22:46
Приєднуюсь бо достало це безвладдя приєднуйтесь керівники
до незнаючих. Показати IP 22 Серпня 2014 22:47
Стару комуняцьку гвардію гнати ср*ним віником! Не оправдовуйте тут " господарників" .Старі клячі - всі корупціонери! Гоніть і нікого не слухайте!
рішучий Показати IP 22 Серпня 2014 22:50
Керівники, ви старі партапаратчики, вам вигідні "батьки" накатаних корупційних схем , бо вам так добре .а на нас наср*ти! ОМЕЛЬЧУК - ГЕРОЙ!!!
Вітя Показати IP 22 Серпня 2014 22:50
Іванко, гордий за ТЕБЕ !!!
Ратне Показати IP 22 Серпня 2014 22:51
Вижва! Молодці!
Лучанка Показати IP 22 Серпня 2014 22:56
Гунчик ще навіть місяця не попрацював, як можна щось вимагати від людини. Хай попрацює, звітується, тоді можна буде про щось говорити. А "люстратори" хамло, нероби. Знайшли як воювати. В АТО, на Схід там хай яйцями кидаються. Можливо й не найращий голова ОДА, але як керівник заводу супер," Богдан " єдиний завод у Луцьку, який вижив з часі союзу. А Свободівців вже пора самих розігнати - алкаши одні!
Жалобово Показати IP 22 Серпня 2014 23:48
Гунчик будь добріший, в рожищах біда чорна, дулюк плаче кашки їсти не хоче, ніжками суче, оченята кулачком натер аж червоні, памперса вже третій день не дає змінити. Всі в вже не знають, що робити навіть півника на палочці не хоче, хоче бути головою рда і все, так сподобалось, всі поважають, а то ходив коровники розбирав а тепер ЧЄлавєк , всі вітаються, щось просять, гроші дають павага , а був чмо чмом, папірос не продавали і пива, уявляєш гунчик як обідно.
Володимир Показати IP 23 Серпня 2014 01:56
Старовижівщина плодить руйнувачів державності України: Гузя та хулігана, що приходить на зустріч з головою державної влади в області з курячими яйцями