USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Очільника Волині дивує, чому голови РДА так тримаються за свої посади

22 Серпня 2014 08:00
Керівника Волинської облдержадміністрації дивує той факт, що голови райдержадміністрацій так тримаються за свої крісла, при тому що вертикаль влади вибудувана таким чином, що після зміни Президента України має змінитись і влада на місцях.

Про це очільник ОДА Володимир Гунчик розповів під час наради з представниками аграрного сектору Волині вчора, 21 серпня.

Як зазначив посадовець, його дуже дивує той факт, що особи, які нині обіймають посади голів райдержадміністрації, намагаються всіляко зберегти свої крісла.

«Ще й при таких низьких зарплатах…», - додав депутат облради Андрій Турак.

Як зауважив Гунчик, він не розуміє тих людей, які приїжджають до нього з проханнями, погрозами та вимогами залишити на своїх посадах голів РДА:

«Президент склав повноваження, голова ОДА склав повноваження. Чому не склали повноваження голови РДА? Я не можу зрозуміти, чому так чіпляються за ці місця».
Зі слів очільника ОДА, вертикаль влади вибудувана таким чином, що після зміни Президента України повинен скласти свої повноваження начальник облдержадміністрації, після чого новий керівник держави призначає на цю посаду іншу особу. Тому, зі слів Гунчика, логічно, що після зміни керівника регіону кадрові зміни мають відбутись і в райдержадміністраціях.

Як приклад діяльності вертикалі влади посадовець розповів про те, як це відбувається в США. Мовляв, Президент приводить свою команду, яка працює з ним чотири роки. У тому випадку, якщо його не обирають знову, разом з очільником держави йде і вся команда. Як зазначив очільник Волинської ОДА, так має бути і в Україні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 26
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 08:37
Який сирьозний мижчинка...
Вася до Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 08:39
А ТО !!!
1232 до Вася Показати IP 22 Серпня 2014 08:42
в АТО
Лучан Показати IP 22 Серпня 2014 08:45
Начальник цеха на планьорці.
Лучі Чучхе Показати IP 22 Серпня 2014 08:46
Гунчик-пісюнчик
боєць Показати IP 22 Серпня 2014 08:59
він ще багато чого не розуміє, це йому не завод"Богдан" тут своя кухня і він тут пасажир случайний
Саша Показати IP 22 Серпня 2014 09:00
а його не дивує,що деякі прийшли з бізнесу і хочуть просто зробити щось нормальне у цій країні а не вірвати гроші. А їх посеред дороги зупиняють і просять на вихід. Дивлюся остані заяви Гунчика, таке відчуття що він прийшов з 80 тих,таких цирків ще не було...
Степан до Саша Показати IP 22 Серпня 2014 09:11
він прийшов і піде, бо його метеди керівництва застарілі .Ми живемо в 2014 році і мислимо не так як Гунчик, а він старий п..н цього не розуміє
Петро до Саша Показати IP 22 Серпня 2014 11:20
Пустовіт не міг призначит нормальних!!!!!!Ви про що?Подивіться на Рому Бондарука у міськраді-пустовіт його привів, дубняк на джипи заробив на грошах лучан-досі сидить у Вода хто щось для людей зробив із пустовітньоі братви?все під себе
Ваня Показати IP 22 Серпня 2014 09:01
звичайно,таку команду як він пропонує це просто жах -всіх хабарників Волині позбирав , а не голів РДА.Закінчить гірше за Башкаленка-вже бачу
Ковельчанин Показати IP 22 Серпня 2014 09:16
А чи не дивує пана голову той факт, що деякі особи, маючи великі достатки та власний бізнес, прикладають неабияких зусиль, щоб встрибнути в це крісло.... Ще й на такі низькі зарплати!!!
123 Показати IP 22 Серпня 2014 09:50
Кожен керівник має мати свою команду для ефективної роботи. Інше діло - відповідальніть за роботу, але це - попереду, нехай громадськість контролює.
можливо Показати IP 22 Серпня 2014 10:01
Можливо, люди забашляли немалі бабки, думали, можливо, відіб'ють (відБЮТ)... А тут прийшов Гунчик і гонить від корит, натомість ставить інших. Можливо, теж незабездурно. І ще прикалується, що не розуміє, чого люди тримаються за посади. Можливо, просто не доганяє)))
не можливо до можливо Показати IP 22 Серпня 2014 10:33
Він суне в владу усіх старих регіоналів хапуг! Він гірше закінчить чим Башкаленко!
Стецько до не можливо Показати IP 22 Серпня 2014 10:39
скоріше б тільки,бо не хочеться його рожу бачити наглу , яка людей рахує бидлом,знаю що кажу
лучанин до не можливо Показати IP 22 Серпня 2014 10:41
бо вони з Клімчуком заодно разом все і рішають,що тут неясно.От і риги попросиналися, собаки, ще мало накрали??
123 до не можливо Показати IP 22 Серпня 2014 10:55
Підримую на усі 100%
Нехай добро переможе Показати IP 22 Серпня 2014 10:43
Це просто несерйозно ставити людей на 4 місяці і знов міняти. У нас в Горохові пан Годлевський, патріот України, яких мабуть мало. А який розумний і толерантний. Після Жанки район нарешті одержав гуманного керівника, який рахується з людьми, не слухає нашіптувачів, рішення приймає сам. Вчора була торжесвенна до дня Незалежності, він виступав,не читаючи з бумажки, як ми це 23 роки бачимо,і всі йому стоячи аплодували. Жанка минулого року читала по списаному , навіть річницю перепутала вітала з 21-шою, всіх звільняла, принижувала. А це прийшов дійсно демократ, який хоче добра Україні і людям, за що його міняти. Горохівчани проти. Після Горбенка в районі ще такого керівника не було...Людина мала роботу, повагу, а тут раптом ротація. Нормальним людям просто не дають працювати, а плюють в душу..
123 до Нехай добро переможе Показати IP 22 Серпня 2014 10:57
Відстоюйте свого керівника, адже таких людей, на даний час, мало...
Василь до 123 Показати IP 22 Серпня 2014 11:15
як відстоювати, адже ПАН не чує народ.Тільки він "царьок" на Волині.Хоч би назвав одну вагому причину звільнення голів РДА?Вони ж не були в банді ЯНИКА ,не виконували злочинних наказів, працювали виключно для простого люду -але неугодні бачте ПАНУ.Чому, чому, чому?????????????????????????????Поясніть людям ???
Анонім до Нехай добро переможе Показати IP 22 Серпня 2014 13:10
Підтримую 100%
лучанин Показати IP 22 Серпня 2014 11:11
якби сьогоднішнім головам РДА, тоді сказали,що вони йдуть на 4 місяці, то вони б не йшли на ці посади, бо за цей короткий термін тільки налаштували роботу і треба все готове передати комусь іншому , тай кому,саме цікаво, тим кому байдужа доля України і українців, їм давай тільки свої кармани набивати.Прикро за нас , бо простий народ знову обдурений
тур до лучанин Показати IP 22 Серпня 2014 18:41
А на що вони сподівались при т в о президента, коню було понятно що післявиборів буде зміна .дивіться на пустовіта пішов спокійно з гонором щоб потім повернутись, може.
Анонім Показати IP 22 Серпня 2014 11:23
А ще казали, що думку людей будуть враховувати, про те, що професіоналів будуть брати, про те, що такої структури, як РДА взагалі не буде...І що, віз і нині на тому-ж місті?
тарас Показати IP 22 Серпня 2014 22:54
прийдем з ато наведем порядок з зайцями. хай ще поскачуть по Горохову.Слава Україні.
Гунчику Показати IP 23 Серпня 2014 11:53
Ти напиши заяву і іди у відставку всіх знімає комсорг. Ср...й