USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Охороняти губернатора Волині прибули спецпризначенці у повній амуніції

22 Серпня 2014 13:00
До приміщення Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти, де перебуває голова Волинської ОДА Володимир Гунчик, прибула група спецпризначенців у шоломах та бронежилетах.

Про це повідомив активіст Євромайдану Микола Собуцький, - інформує ІА ZIK.

З його слів, спецпризначенці прибули близько 11.40. Група складається з понад 10 бійців. Вони – у бронежилетах, спецшоломах, на обличчях у них маски, а у руках гумові кийки. Вони заховалися у приміщенні дозвільної системи УМВС у Волинській області.

Собуцький стверджує, що спецпризначенцями керує колишній командир Волинського «Беркута».

Тим часом, біля приміщення інституту збираються активісти, також тут присутній начальник Луцького ВМ УМВС Ігор Муковоз.

Нагадаємо, голова Волинської ОДА Володимир Гунчик пішки втікав від активістів через півміста.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 23
Лучі Чучхе Показати IP 22 Серпня 2014 13:03
ГУНЧИК Х-ИЛО!!!! Це початок його кінця!!!!!
Андрей Воронов до Лучі Чучхе Показати IP 22 Серпня 2014 13:23
Ну вас не влаштовував попередній, тепер не влаштовує цей, можа варто передивитися погляди на життя. Чи ми далі будемо продовжувати гратися в «Принцессу несмеяну», те нам не так і се нам не так?
яр Показати IP 22 Серпня 2014 13:15
Влада явно не з народом і продовжує власне збагачення.
маша Показати IP 22 Серпня 2014 13:20
Відчепіться від людей дайте працювати ,вчепіться до Гузя хай розкаже чому не насході
Андрей Воронов до маша Показати IP 22 Серпня 2014 13:29
А це тендеція зараз в народі така: «сиджу дома, валяю одне місце, нема чим зайтянися і тут світла ідея в темній голові — Піду но я революцію робити»
сірий вовк Показати IP 22 Серпня 2014 13:31
Та кого ви врешті-решт хочете? Хто б не прийшов працювати, що б він е робив - вас все не влаштовує. Можливо, вас влаштує той, хто одягне вишиванку і буде стрибати разом з віми під загальновідомі крики?
Андрей Воронов до сірий вовк Показати IP 22 Серпня 2014 13:36
точно, и должность переименуем — «Губернатор стрибунець» :)
ВОВК до Андрей Воронов Показати IP 22 Серпня 2014 14:14
МАКС скільки вас? Визначіться накінець якою мовою писати !!!
Андрей Воронов до ВОВК Показати IP 22 Серпня 2014 14:16
Вільно пишу і розмовляю російською і українською, думаю переважно на російській, для тих хто в танку можу з помилками писати на іспанській або англійських, більше, наразі, не осилив
українець до Андрей Воронов Показати IP 23 Серпня 2014 19:02
яка різниця якою мовою ти, троляча мармиза, думаєш, якщо думаєш ж@опою
cvsiyj Показати IP 22 Серпня 2014 13:38
що тут коментувати, виявляється, гунчик не просто ***, він ще і ***...нехай викличе ще спецназ чи беркут, як любив овощ)))
лучани Показати IP 22 Серпня 2014 13:44
Нехай Гунчик попросить телефон тітушок,які прикривали Клімчука.
вол Показати IP 22 Серпня 2014 14:28
Мені здається люди добрі що не на часі робити такі картинки самі знаєте для кого, нас чекають інші зміни на яких потрібно зосередитися в першу чергу
вол Показати IP 22 Серпня 2014 14:53
я бачу що вони своїми діями і "запросять" тих москалів. Чого дуже не хотілосяб
))) Показати IP 22 Серпня 2014 14:53
Спецпризначенці у шоломах і бронежилетах не від яєць його часом мали рятувати? Нехай віддадуть свої бронежилети тим, кому вони дійсно потрібні.
знаю Показати IP 22 Серпня 2014 15:01
Якщо ці облюдки як Собуцький і далі продовжуватимуть хороводи проти влади і держави, то незадовго тут буде Путін. І тоді ми в тебе і твоїх посіпак запитаємо і запитаємо строго в московського запроданця.
олексій златогорськи Показати IP 22 Серпня 2014 15:27
"знаю". хто ти і що ти. гунчик чм*, яке хрче все назад повернути. ще не звикли, що щось помінялося
беркут Показати IP 22 Серпня 2014 20:47
СобУцький брехло колишній командир беркута волині підполковник міліції беляєв дмитро з початку серпня воює на сході
345 Показати IP 22 Серпня 2014 21:16
Організована "батьківщиною" акція, до якої приєдналась "свобода", яка живе коштом того, хто спонсорує "правий сектор". А все у тому, що розпочалась на Волині та в інших містах операція з усунення цих структур, разом з їхнім "бізнесом" від влади. Не в патріотизмі вони змагаються, а за майно та статки.
волинянин Показати IP 22 Серпня 2014 21:18
І чому ті спецпризначенці не на Сході?
гога Показати IP 22 Серпня 2014 22:48
СОБУЦЬКІЙ ТИ ДУРАК КОЛИШНІЙ КОМАНДИР БЕРКУТА ЗАРАЗ НА АТО