USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Олександр Товстенюк звернувся до лучан

16 Листопада 2015 16:07
Дорогі лучани!

28346 містян – ваших, моїх краян – підтримали мене особисто і команду УКРОПу під час цих виборів. Це – ті люди, які відчули потребу в змінах, ті люди, які творять ці зміни і дозволяють їм бути.

Дякую кожному з вас за довіру та підтримку, – сьогодні я почуваю відповідальність за кожен відданий за мене голос.

Сьогодні я по-новому дивлюся на місто, на тих людей, яким я виявився потрібним.

До слова, так склалося, що ми отримали підтримку там, де на неї навіть не чекали, водночас там, де найбільше на неї сподівалися, її не було.

Це новий досвід для мене, нові зобов'язання і нові відчуття.

Маю потребу і бажання зробити щось вагоме для міста, кожного з вас, власне, в тих обставинах, які склалися сьогодні.

Тож, ми прикладемо максимум зусиль, аби фракція УКРОПу у міській раді працювала ефективно і продовжувала реалізовувати ті ініціативи, які принесуть нашому місту зміни – зміни, час яких ще, можливо, не настав.

Утім ті люди, які повірили у нашу команду, прийшли і проголосували за УКРОП,Ігоря Палицю, Олександра Товстенюка– це ті лучани, які вже випередили свій час, які відчувають потребу у нових підходах та НОВОМУ ЛУЦЬКУ.

Позитивні зміни тривають і мова тут не лишень про Луцьк чи Волинь. Змінюємося ми, змінюється Україна, змінюється світ.

Насамкінець вітаю Миколу Ярославовича та його команду із отриманим результатом, бажаю сил та натхнення виконати усі взяті на себе зобов'язання, а зі свого боку запевняємо: великою командою УКРОПу ми допоможемо зробити Луцьк кращим.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 109
Дмитро Показати IP 16 Листопада 2015 16:13
А хто буде збирати те лайно, яке ви вилили на Романюка і його команду перед виборами?
відповідь до Дмитро Показати IP 16 Листопада 2015 16:29
а чому збирати ? все буде доведено !
Дмитро до відповідь до відповідь Показати IP 16 Листопада 2015 17:42
А от коли буде - тоді і базікать треба.
! до Дмитро до відповідь Показати IP 16 Листопада 2015 18:19
Є факт, підтверджений. Будуть і далі факти.
Сергій до Дмитро Показати IP 16 Листопада 2015 17:03
Не Товстенюк поганий, що "вилив те лайно" на Романюка, а Романюк поганий, що того лайна пона*ерав за 5 років, що голова обертом йде, де не накрав. Не було б чим Романюка зачепити, дискусія була б зовсім інша. Питали б десять разів Романюка за віросповідання, якби з фінансами все було в порядку.
Виборець до Дмитро Показати IP 16 Листопада 2015 17:06
Відколи це правду називають лайном?
Лучанка до Дмитро Показати IP 16 Листопада 2015 18:32
Правда очі коле...
Реаліст до Дмитро Показати IP 16 Листопада 2015 21:42
На жаль,підтримуваний мною кандидат не вийшов в 2-й тур,)але ваше запитання(підтримане 97 дописувачами),спонукало до роздумів (моїх і Ваших,і 97 дописувачів і.....),Пропозиція-а давайте це,з Ваших слів,-*лайно*,-(півроку лучани без гарячої води,Театральний майдан.з його басейном-фонтаном,туалетом(пробачте),підземним переходом,*Буратіно-Карабаси*,МІСТ-вартістю 700млн.грн(а фактично-менше 2-х),розриті до виборів двори,клоака-ринок в центрі міста,дороги які *дивним чином(порушую правила укр. мови),але почали ремонтуватись у вересні-жовтні 2015р. і ще багато-багато ін. *лайна*,яке було в мережах)-ПРИБЕРЕМО РАЗОМ-новий,старий мер-заперечить все це офіційно,а не так ,як у Величка-підтвердить документально,в цьому йому допоможе новий склад депутатів,особливо УКРОП,а далі -будемо прибирати,і заперечене і визнане.Прохання -поставити ці питання на одній з перших сесій(після портфелів) і дати ПУБЛІЧНУ відповідь ГРОМАДІ.
сбб Показати IP 16 Листопада 2015 16:15
невірю
КЕТ до сбб Показати IP 19 Листопада 2015 14:29
Ну дуже гарно аргументовано. Вітаю. Перед виборами могла б закластись, що романюка (це не помилка, це позиція) не оберуть. Якби він мав хоч трохи самоповаги, то не балотувався б. Та де він її міг взяти?!
Лучанка Показати IP 16 Листопада 2015 16:18
Респект Товстенюку! це - по-європейськи.
volyn до Лучанка Показати IP 16 Листопада 2015 17:51
це по Єврейські)))
так так Показати IP 16 Листопада 2015 16:18
Раджу подивитись відое з Володимиром Зеленським про вчителя історії там все зрозуміло сказано Пока у нас так
Укроп Показати IP 16 Листопада 2015 16:19
Крутий чувак! Гарно написав, ми чекатимемо на такого мера!
лучанин до Укроп Показати IP 16 Листопада 2015 16:35
не факт,що то він писав
Волинянин до лучанин Показати IP 17 Листопада 2015 10:25
Головне , що до розумних думок прислухається, а не тількуи "я сказав і так має бути"...
Виборець до Укроп Показати IP 16 Листопада 2015 16:47
Точніше, КРУТИЙ ПАЦАН!
Виборець до Виборець Показати IP 18 Листопада 2015 14:53
Молодий вік - це той "недолік", який швидко проходить.А відсутність глузду, мудрості і совісті, як у "величків" - це діагноз назавжди!!!
Ірина Показати IP 16 Листопада 2015 16:20
Щиро вдячні Вам за звернення! Бажаємо Вам здоров'я, натхнення, успіхів у задуманих планах. Впевнені, що прийде час, коли настане краще життя у наших громадян!
лучанин Показати IP 16 Листопада 2015 16:20
Боротьба ще попереду, як і багато роботи яку треба зробити у місті!!!
! Показати IP 16 Листопада 2015 16:26
молодець!!!! ОТАК ТРЕБА БУЛО НА ДЕЬАТАХ
Анонім до ! Показати IP 16 Листопада 2015 17:20
На дебатах надо было говорить не по написанному, а от себя.
!!! до Анонім Показати IP 16 Листопада 2015 18:47
По написаному якраз відповідав Романюк, Бо всі питання із ним попереднто узгодили!
вк Показати IP 16 Листопада 2015 16:27
П. Товстенюк, майбутне таки за Вами і нами!!!!!!!
Лія до вк Показати IP 16 Листопада 2015 16:54
Надіємось на команду "УКРОП"
Волинянин до вк Показати IP 17 Листопада 2015 10:31
Півгодини тому на сторінці стояли такі слова у виступі п. Романюка , який дякував за його обрання мером, що "добро перемогло зло". Мені цікаво а де було зло і в чому добро ...Невже думка значної кількості волинян , які віддали голос за Укроп є злом...
Лучанин Показати IP 16 Листопада 2015 16:31
Гарно сказав, але шкода, що не переміг. Я б на місці укропу в міськраді зробив би Романюку солодке життя
хома до Лучанин Показати IP 16 Листопада 2015 18:26
Вірю. Бо що ти ще можеш. Але ти зробиш не Романюку. а лучанам.
Андрі Показати IP 16 Листопада 2015 16:31
Під час теледебатів ведучий був зовсім по наглому за Романюка аж соромно за нього.Падлюка!
СЕРГІЙ Показати IP 16 Листопада 2015 16:34
ОЛЕКСАНДРЕ . ТРИМАЙСЯ. І НА ТВОЇЙ ВУЛИЦІ БУДЕ СВЯТО.ПЕРЕМОГА ЗА ТОБОЙ І ТВОЄЮ КОМАНДОЮ. НАРОД НЕ ХОЧЕ ЗМІН ...
Народ Показати IP 16 Листопада 2015 16:34
Поддерживаем и доверяем таким людям как Александр Товстенюк , ТАК КАК ОН ДЕЛАЕТ МНОГО ХОРОШЕГО ЛЮДЯМ.. КЛЮЧЕВОЕ СЛОВО ДЕЛАЕТ! А все остальные даже не,, нули без палочек,, АЛЕКСАНДР ХОРОШИЙ УМНЫЙИ иПРАВДИВЫЙ ЧЕЛОВЕК. МЫ С ВАМИ.
Олександр Показати IP 16 Листопада 2015 16:35
Надіюся що зустрiнемося через 2 роки, думаю лучани все зрозуміють і достойно проголосують за УКРОП і за зміни у нашому Луцьку !
Ірина Показати IP 16 Листопада 2015 16:36
Дуже шкода, що не пройшов Товстенюк. Він, звичайно, не той, що треба, але набагато кращий від Романюка.
Лучанка до Ірина Показати IP 16 Листопада 2015 19:35
Чим?
Анонім Показати IP 16 Листопада 2015 16:36
В 3 ШКОЛІ ДІТОК СЬОГОДНІ НЕГОДУВАЛИ ...ЗНАЧИТЬ ВИГРАВ Романюк....
Народ Показати IP 16 Листопада 2015 16:37
Время покажет кто был прав.... Только я уверена, что многим будет стыдно за свои поступки и свой выбор..
орест до Народ Показати IP 16 Листопада 2015 18:55
вчи українську мову, народ. вассали вассала...
Лучанка до орест Показати IP 17 Листопада 2015 18:29
А в нас що не демократична країна, що за націоналізм відразу про мову.?!!! Ви краще людину оцінюйте по справах, а не по мові.
лучанка Показати IP 16 Листопада 2015 16:39
Дійсно, якби так гарно зарекомендував себе на дебатах, то все могло б бути інакше на виборах, я спілкувалася з багатьма людьми з цього приводу і у них залишилось гірке розчарування після таких дебатів, чекали достойного суперника, а не в'їдливого і нестриманого, адже молодь має показувати приклад, що ми дійсно ростемо і зміни починаємо з себе!!!!!!
скандинавка до лучан до лучанка Показати IP 16 Листопада 2015 23:01
по добрих справах не заслужив?..що ви прицепились до дебатів...
Ага Показати IP 16 Листопада 2015 16:41
Товстенюк! Міняйте своє оточення! Може що і получиться! Успіхів!
Виборець до Ага Показати IP 17 Листопада 2015 18:31
це дійсно так! ваша команда не спрацювала еффективно і тільки завдяки цьому ви отримали такий результат!
ната Показати IP 16 Листопада 2015 16:42
скоро буде новий Камінь-каширськ, нові Маневичі, новий Любешів...ждемо.
Іра Показати IP 16 Листопада 2015 16:51
Шановний, Олександре!!! Не смійте, здаватися, не думайте, розчаровуватися! У Вас ще все попереду! Скільки людей сподівалися на Вашу перемогу та проголосували за Вас. У Вас є шалена підтримка. Комсомол рано чи пізно відійде від влади, а майбутнє за молодими, розумними та амбіційними людьми. Тож, тримайтесь, Романюк ще не розуміє, що для нього краще було б - програти! Наснаги та успіхів команді УКРОП! Ми віримо та підтримуємо Вас!
так зайшош Показати IP 16 Листопада 2015 16:58
головне. що він не ЧМО, поразки також потрібно вміти визнавати. РЕСПЕКТ ТОВСТЕНЮКУ, майбутній мер 100 %
Лідія Показати IP 16 Листопада 2015 17:07
Достойна промова,приємна риторика,дійсно по-європейськи,бажаю успіхів.
здалося) Показати IP 16 Листопада 2015 17:07
останній абзац можна читати так: Ти, Романюк, хоч і переміг, але ми в міськраді основна сила – торба тобі)
Анонім до здалося) Показати IP 16 Листопада 2015 18:11
Тю! Участники парламентской коалиции как в областном так и в городском советах имеют гарантированное большинство.
Бе Показати IP 16 Листопада 2015 17:07
А що диплом липовий - то в ті роки всі так вчилися. Простимо, він же не хотів.
цікаво до Бе Показати IP 16 Листопада 2015 17:33
як це диплом липовий?
Нє до цікаво Показати IP 16 Листопада 2015 18:27
Ні. У нього ще й червоний диплом, ніби.
За правду до Бе Показати IP 17 Листопада 2015 00:32
Чуєш)))не сміши))))сам ти ліповий. Якби ти хоч трошки знав його сім'ю, то б знав, як вони зубрили всі троє +ходили в музичну школу.він перечитав всю бібліотеку свого дядька.і він дуже розумний і червоний диплом чесно заслужений. Якби його батько таке почув ,то напевно знову помер,бо він був дуже суворим татом у вихованні як і мама.так що такі реплики тримай чувак при собі,якщо незнаєш.
Анонім Показати IP 16 Листопада 2015 17:10
А хіба не так?) як не крути а більшість-то не романюка
zz Показати IP 16 Листопада 2015 17:10
Сподіваюся, що ми на порозі Європи та щирість слів пана Олександра. Але волинські новини., чк сайт- викреслюю з закладок не буду більше навіть згадувати про сайт, який читаю вже рлків 5 мабуть "ведмежу послугу" зробили панові.
про вн до zz Показати IP 16 Листопада 2015 17:17
саме з Волинських новин і взнали про нього. а про ведмежу послугу говорять лише представники конкурентних сайтів. а в принципі хто ж там конкуренти?
ага Показати IP 16 Листопада 2015 17:15
і модератора теж змінювати треба, Товстенюк бачить тільки його (модератора) думки,а це не на користь! Напишемо на інших сайтах
лучанин, який прагне Показати IP 16 Листопада 2015 17:24
Я скажу так: Луцьк втратив МЕГАШАНС стати кращим містом і матиме 5 років регресії і розвалу за свою помилку.
патріот Показати IP 16 Листопада 2015 17:31
Думаю людям сподобалося 6 місяців сидіти без гарячої води. За що боролися, так і живіть. Ганьба лучанам!!!
Лучанка до патріот Показати IP 17 Листопада 2015 18:34
Люди достойні такої влади яку самі обрали.Шкода їх!
Емма Показати IP 16 Листопада 2015 17:32
І чому всі політики до виборів вміють так гарно " розповідати "???)) А приходячи до влади думають, як би побільше накрасти і йдуть туди виключно для того, щоб відстоювати та лобіювати власні бізнес інтереси!!!як вже це все набридло....
Звичайно Показати IP 16 Листопада 2015 17:37
Важливий кожен результат. Іноді поразка - це насправді перемога. І навпаки. Олександре, Ви здобули безцінний досвід на цих виборах. І все ще у Вас попереду. А команду дійсно варто перебрати. Бо Ваші публічні помилки - то великою мірою помилки команди. Насправді все найцікавіше тільки починається. Бажаю успіхів!
Ілона Показати IP 16 Листопада 2015 17:38
Молодець Товстенюк! А дебати- було смішно в лапках дивитись. Це ж все під романюка робилось. Принижував ведучий Товстенюка, що він молодий пацан і так далі.. Це ж жах. Отак нашу молодь поважають у ЛУЦЬКУ і дають дорогу То що Товстенюк мав на таких дебатах робити коли двоє на одного?
Олег до Ілона Показати IP 16 Листопада 2015 17:56
товстенюк "нападав"звинувачував.....чому?що він зробив для міста чи взагалі?хто дав йму право це робити."лити бруд"?скакав як хлопчик з рогаткою от і отримав
Просто лучанин до Ілона Показати IP 17 Листопада 2015 07:38
Треба було не йти на них
Віктор! Показати IP 16 Листопада 2015 17:59
Пан Товстенюк готуйтесь краще до дебатів, Вашій команді двійка. У Вас була можливість тим біль час підготовитись і задати запитання Романюку, з Ваших вуст ні одного запитання не було задано просто "баба бабі казала"! Ні одного конкретного питання зі справжніми фактами. Справжні факти Вам повинні надати юристи, якщо вони у Вас є. Могли б згадати "Буратіно" наприклад. Крім того, що за команда Вас консультувала, що за "папку" Ви принесли на ефір?????? Цим документам в "папці" повинна давати оцінку державні органи, громадскість, а не пан Величко. Беріть приклад з Кличка, не треба було Вам йти на дебати, і голослівно викликати Романюка, змінюйте свою КОМАНДУ. Виставили Ви себе на посміховисько і отримали назавжди кличку "ПАЦАН". Цікаво чому Вас останніх два тижня не підтримав Ваш шеф Палиця. Ні одного з ним інтерв'ю
Ле до Віктор! Показати IP 18 Листопада 2015 16:18
Товстенюк пацан? Можливо. Покійного Єремеєва теж колись якийсь журналіст (якого зараз ніхто і не згадає) назвав підстаркуватим підлітком. Ну і що? Величко показав свою нестриманість, обізвавши Товстенюка пацаном. Показав свою особисту до нього неприязнь. Особливо контрастувало це його "перестаньте бути пацаном" з підлабузницьким ставленням до Романюка.
Віктор Показати IP 16 Листопада 2015 18:01
Молодець Товстенюк.Хоча і програв,але вийшов з гордо піднятою головою.Так і треба в житті.Удачі,Саша!!!!!!!!!!!!!!!!
Факт до Віктор Показати IP 16 Листопада 2015 18:29
Та він не програв - це точно.
НАта Показати IP 16 Листопада 2015 18:07
"Пацан" то виросте, досвіду набереться, і маю надію, ще багато зробить хорошого, мудрого для міста і нас. А от "старий мудрий коник" навряд чи жваво віз потяне, та й чи в тому напрямі -теж питання. Поживемо побачимо..
Лєна Показати IP 16 Листопада 2015 18:18
Коли молодь почне брати відповідальність? Прийшов і проголосував, а то враження що комсомол ще 20 років буде керувати, а хочуть в Європу ?
Тетяна Показати IP 16 Листопада 2015 18:20
Все найкраще , ще попереду! Головне не скласти руки! Укроп - одна надія!!!!
Лучанка Показати IP 16 Листопада 2015 18:26
Дуже шкода! Знову танцюватимемо на місці... Дороги розвалені, парк затоплений, фонтан.. - через 2 роки нічого не зроблять... Пане Олександре, контролюйте роботу Романюка
лажа Показати IP 16 Листопада 2015 18:31
Така шалена підтримка одного дописувача на цьому сайті, що треба робити третій тур. Видно ж, що 90% за Товстенюка.
Укропчики)) Показати IP 16 Листопада 2015 18:35
Олександре Віталійовичу, ми з Вами!!!!кімн.88, 4 гуртожиток!)
hj Показати IP 16 Листопада 2015 19:13
Шкода романюка !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ейфорія закінчилась!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! тепер треба буде відповідати за всю срань !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! УСПІХІВ УКРОПУ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ДОКАЖІТЬ ХТО ВИ Є!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
вова Показати IP 16 Листопада 2015 19:16
Держись колян прийшов твій пі ц!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Галинка) Показати IP 16 Листопада 2015 19:28
Олександре, дякуємо за те, що подарували нам надію))) І, варто зазначити, що ще не вечір, все тільки починається.
розум Показати IP 16 Листопада 2015 20:24
А могло бути все по-іншому, все гарно починалось. Проте останній тиждень перед виборами ваші, Олександре, політтехнологи абсолютно не контролювали. Всяка агресія, навіть словесна, викликає агресію і відразу. А останній тиждень - це суцільний акцент на недоліках Романюка, а необхідно було толерантно себе рекламувати, і перемога була б за Вами, Олександре. Проте Ваш час тільки починається. Працюйте на благо людей, покажіть себе в ділі, в якості депутата, справами власними створіть собі імідж, а дебати, розмови і обіцянки - це все пусте. У будь-якій невдачі необхідно шукати корінь удачі. Мудрості, розуму і великих успіхів у житті та депутатській діяльності.
Володимир Показати IP 16 Листопада 2015 21:00
Романюку головувати залишилося не довго!
Yan Показати IP 16 Листопада 2015 21:08
Ми почекаємо 5 років. Комсомольців стане менше. Люди говорять про зміни,але не готові щось віддати щоб стало краще:другу,сусіду,просто нужденному,,,,,,,,,,,,, Хочу подякувати вашій команді. Вірю що прийде час перемоги. Переможець не той хто програв,а той що не здався. А вам Олександре бажаю бути ближчими до людей. Яскравим прикладом був ваш батько.
О-О Показати IP 16 Листопада 2015 21:24
Палиця зробив величезні помилки на цих виборах, а саме: 1) багато років працював на молодь міста, а ці гавнюки не прийшли на вибори (краще б зробив як всі, роздав бабкам гречки перед виборами..((( ), 2) подумав, що вчитилям важливо те що він дає для шкіл, ха-ха-ха, голодним вчителям..., псих..., 3) як можна було брати в комісії від УКРОПу тих же вчительок, над їх головами стояли директори і диктували результат заготовлений наперід! Палиця - буть обачним, благородство в Луцького бидла не в моді!
ого до О-О Показати IP 16 Листопада 2015 22:12
Найбільша його помилка утримування таких козлів як ти
тарас чурило Показати IP 16 Листопада 2015 22:07
Гідний поваги!
123 Показати IP 16 Листопада 2015 22:32
Молодість це така річ, яка швидко проходить. За Вами Олександре майбутнє. А лучани різні є. Але 28 346 це сила, і вона вас визнала своїм лідером. Це колосальний успіх. Вас, такого ще молодого і разом з тим такого вже перспективного і мудрого чекає велике майбутнє. І хай воно буде повязане з Луцьком. Вірю, що ви для нього зробите багато доброго. Адже Вам повірили і піщли за вами тисячі лучан.
Розумниця до 123 Показати IP 17 Листопада 2015 14:44
Не смешите - "такого вже перспективного і мудрого чекає велике майбутнє". Le Roi est mort, vive le Roi (иноск. — о старых порядках в новом виде)! Народная мудрость! И докажите, что это не так! Одной верой сыт не будешь.
До о-о Показати IP 16 Листопада 2015 22:34
Всі вчительки були і є за Товстенюка!!!
скандинавка до До о-о Показати IP 16 Листопада 2015 23:07
де ж ті вчительки були? чого так мало голосів????? зі мною пішов син і 8 його друзів .А це молодь по18 років..бо хотіли щиро Товсенюка мером!!!
ВВ до скандинавка Показати IP 17 Листопада 2015 21:58
ВСІ ВЧИТЕЛЬКИ ПІДРОБЛЯЛИ ГОЛОСИ ЗА РОМАНЮКА ПО ВКАЗІВЦІ
За правду до До о-о Показати IP 17 Листопада 2015 00:39
Ой не всі.в 23 школі напевно так мозги промили чи заплатили що моя тьотя зубами була за пенсіонера Романюка.
Справедлива Показати IP 16 Листопада 2015 23:42
Поки наша молодь буде пасивною під час виборів до тіеі порі буде проливатись в першу чергу іхня кров.Треба це усвідомлювати.А гине на жаль цвіт націі.
Ще Лучанка...але хто до Справедлива Показати IP 17 Листопада 2015 18:38
Наша молодь не пасивна, --вона не хоче жити в цій країні і вже на заробітках в інших. Оскільки тут не має перспективи... поки що.!
Сергій П. Показати IP 17 Листопада 2015 04:45
Олександре, ви - молодець! В такому юному віці отримати таку підтримку жителів міста може далеко не кожний... Ваш час - ще попереду і якщо й далі будете працювати для людей і громади, обов'язково будете мером, а може й не тільки ним. Не вважайте ці вибори поразкою. У своїх виступах і практичних справах ви довели, що гідні людської довіри. Так тримати й надалі!
Ірина Показати IP 17 Листопада 2015 09:32
Не думаю що мером став би Товстенюк, якщо набравби і 80%. Президент не допустить щоб пройшли чужі
статистика- Показати IP 17 Листопада 2015 10:23
спробуйте критично прочитати ці рядки.так що все закономірно з результатом, --Українці схильні також вестися на непрямий підкуп, як, наприклад, ремонт лікарні чи благоустрій вулиці за кошти кандидата. Відповідно до результатів дослідження, 40% опитаних були готові проголосувати за кандидата, який пожертвує гроші лікарні і 38% – за кандидата, що заплатить за благоустрій вулиці.
Ленка Показати IP 17 Листопада 2015 12:23
Романюку вже нема що втрачати вже докалатає ті 5 років собі на лаго. Може ще якесь Буратіно візьме для синів. Ще добудується теж для синів в свому царському селі і все, а для лучан відписки пояснення і так далі. Вже йому нема що втрачати і куди прагнути . Тільки одна надія на Укроп які пройшли депутатами в міську луцьку раду, які не удуть прогинатись перед романюком і він сам ще може втікти від них, якщо удуть гарно працювати .
КРАЯНКА Показати IP 17 Листопада 2015 13:15
ТОВСТЕНЮК МОЛОДА,ЕНЕРГІЙНА ЛЮДИНА - ЯКА ХОЧЕ І ВМІЄ ПРАЦЮВАТИ. РОМАНЮК - ПАРТАПАРАТЧИК ЗІ ШТИНОМ КПРС( ВЕРХІВКА КЕРУЄ, А РЕШТА - БИДЛО! ). ЧІПЛЯЄТЕСЬ ДО ВІРИ ТОВСТЕНЮКА? ТАК ВІН ЧІТКО СПОВІДУЄ ХРИСТА. ЗГАДАЙТЕ ЯК ЗА РАДЯНСЬКИХ ЧАСІВ ГОНИЛИ І УТИСКАЛИ ПРОТЕСТАНТІВ ПО ШКОЛАХ. Я - ПРАВОСЛАВНА, ВВАЖАЮ ТОВСТЕНЮКА БРАТОМ ВО ХРИСТІ. ХТО РОМАНЮК? НЕ ЗНАЮ, СВОГО ВІРОСПОВІДАННЯ НЕ КАЖЕ, ПО ТЕЛЕБАЧЕННЮ ТІЛЬКИ БІГАЄ ВІД КОНФЕСІІ ДО КОФЕСІЇ НА ПРЕВЕЛИКИЙ ЖАЛЬ. ТОЖ ЛЕТИМО ДАЛІ У ПРІРВУ...
Ірина до КРАЯНКА Показати IP 17 Листопада 2015 15:42
А Романюк заборонив школярам приймати участь у легкоатлетичній естафеті у парку 900 річчя луцька, тому що вона відбувалася під за сприяння фонду "Новий луцьк". Романюк надавив на Гребенюка, а Гребенюк на директорів і... А мячі в школі лишень ті, що Палиця подарував. А Романюковських ?... Ганьба... А що до віри, то 16 листопада міжнародний день толерантності. Цьому у школі вчать . Почитайте. Бажаю успіху УКРОПІВЦЯМ і Пану Олександру.
Анонім Показати IP 17 Листопада 2015 15:01
Люди ,ми ж прагнемо в Європу ,яка різниця яка релігія,чи колір шкіри,аби робив гарно свою роботу,а все інше це право людини..
так так Показати IP 17 Листопада 2015 17:56
Як страшно читати що мяч в школі і то заслуга князя Волинського До чого дожились подарував декілька мячів і всі кланяються Люди схаменіться
Лучанка до так так Показати IP 17 Листопада 2015 18:41
А чому ви не подарували?
Та до Лучанка Показати IP 18 Листопада 2015 11:30
й.б вашу через коромисло, скільки ж можна?! а чого взагалі хтось має те дарувати, а де, б..ть, державні гроші, які обов"язково з бюджету країни (ми ж Европа, а не джунглі )виділяються на освіту?!На біде в туалетах і плазмові телевізори в класах, стейки з лосося в шкільній їдальні їх звичайно не вистачить, а на кілька м"ячів і скакалок, підручники і нормальний (не брибабацаний євро з наворотами ) ремонт ПОВИННО вистачати! І якраз депутативерховної ради, яким був Палиця, політики, впливові громадські діячі повинні за це дбати і контролювати, а не кидати щось від щедрот своїх з барського плеча, а ви вси..сь від захвату з того приводу.
так так до лучанка Показати IP 18 Листопада 2015 10:22
А що у нас Україна багата тільки щоб ті що при владі красти могли
Оксана Показати IP 18 Листопада 2015 11:42
чому ми бачимо тільки недоліки когось, якби кожен лучанин хоча б маленьку капельку зробив щось для міста Луцька, як І.Палиця, чи М.Романюк,можливо б більше берегли усе те що зроблено для нашого міста, та поважали б людей, які щось тай роблять для міста.
Історик Показати IP 18 Листопада 2015 16:37
Який народ тільки недалекий та наївний, частина все ж таки повірила Романюку, частина Товстенюку. Насправді всі знають під впливом кого перебуває Товстенюк та під впливом кого Романюк і чиї інтереси вони будуть в першу чергу відстоювати, а найпростіший приклад це схеми "прихватизації" ЦУМу та "Буратіно". Місто буде розвиватись незважаючи хто буде при владі, так побудоване життя.
Игорь Показати IP 18 Листопада 2015 17:15
Ну да,город будет розвиваться не смотря ни на что или кого,вопрос толькко в какую сторону,Та власть которая сидит или лежит нам Н.Х не нужна,изменения будут,и НАМ ВСЕМ нужно за это бороться!!!!
добродій Показати IP 20 Листопада 2015 09:07
Чи ходить пан Романюк по місту пішки? Не думаю. Чи бачить тротуари? Сумніваюсь. Чи робить благоустрій? Не дуже замітно. Адже щоб зробити такий висновок досить пройтись центром міста від Київського майдану в сторону поліклініки, або з іншого боку до станції переливання крові і далі. Сухим і чистим пройти не вийде. Тут або калюжа, або болото, іше - розрушений асфальт. Оце і є мер. Як кажуть видно пана по халявах...
Житель Вересневого Показати IP 20 Листопада 2015 15:38
Ви, пане Товстенюк, і ви, пане Романюк, не можете зробити простого - просто пустити тролейбус на Вересневе, яким можна було б доїхати хоча б до міської лікарні. Та бабуся, яка має мізерну пенсію повинна зробити щонайменше 2 пересадки, тобто їй поїздка в лікарню обійдеться в 3х4=12 гривень, Пустили один "зламок" до драмтеатру, а далі пішки чи хтозна чим.... Точно так і Вересневе приєднали до 3 поліклініки, щоб туди доїхати потрібно півдня потратити тільки на дорогу. Це певно пан Романюк захотів щоб багато народу їздило в район проживання мера Луцька (пана Романюка")
Раїса Показати IP 20 Листопада 2015 17:58
Саша, вибори це не програш, а старт твоєї кар"єри в політиці.Тому що проявив себе як професійний,розумний,чесний, людяний молодий патріот,що здатен змінити не лише наше місто,а й країну вцілому. Не дай "баклажановому" узурпувати владу у міській раді.