USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

У Волинській облраді - десятки протестувальників

23 Січня 2015 10:07
Працівники санаторію матері і дитини «Пролісок» не хочуть нового керівника, а виступають за продовження договору із теперішнім директором Валентиною Касардою.

Про це йшлося під час позачергової 32-ї сесії обласної ради сьогодні, 23-го січня.

Перед початком сесійного засідання в приміщенні обласної ради почали збиратися обурені люди. Вони кажуть, що є працівниками санаторію і виступають на підтримку свого директора.

«Ми приїхали підтримати нашого директора Валентину Касарду, зібралися майже усі працівники санаторію. Ви запитаєте, чому ми її підтримаємо, то я вам поясню. Вона хороша господиня: у нас і харчування хороше, і благоустрій, і медицина. Знаєте, ми ніколи не були збитковими і не будемо, тому й приїхати, щоб почули думку колективу», - коментує свою присутність охоронець «Проліска» Володимир Козюк.

Зауважимо, що контракт із директором комунального санаторію «Пролісок» Валентиною Касардою закінчується 14-го лютого 2015-го року.

З людьми поспілкувався перший заступник голови обласної ради й повідомив, що на цій сесії питання щодо Касарди не виноситься на розгляд.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
Анонім Показати IP 23 Січня 2015 10:27
Неодноразово ,всією сімьєю, відпочивали та лікувалися в санаторії,спілкувалися з директором майже щодня.ЗАДОВОЛЕНІ ВСІМ.Людина вміє і любить працювати.
лучани Показати IP 23 Січня 2015 10:34
Касандра разом з своїми працівниками розкрадала будматеріали з школи села Гремяче. Були відкриті кримінальні справи але швидко замяли, бо директорка є депутаткою БЮТ.
громада Показати IP 23 Січня 2015 10:36
Зареєстровано всього 59 депутатів, то навіщо нам стільки дармоїдів? Треба скорочувати склад депутатів до 50-60!!! В інших областях вже так і роблять!!!
Наталка до громада Показати IP 23 Січня 2015 10:43
Шановні! Депутати міських, обласних рад заробітної плати не отримують.
Анонім до Наталка Показати IP 23 Січня 2015 10:45
І що? Працювати НЕ ТРЕБА? То неф*г пертися ТУДИ.
ВОНО до Наталка Показати IP 23 Січня 2015 10:47
взяток не брал -только борзыми щенками!!! как то так описывал классик предтеч наших депутатов безсеребряников
полтавка до Наталка Показати IP 23 Січня 2015 10:57
Ну і що?! А чого туди так лізуть?!:)
Анонім Показати IP 23 Січня 2015 10:44
Повістки з військкомату депутатам принесуть?
Анонім до Анонім Показати IP 23 Січня 2015 10:46
За цим треба ПРОСЛІДКУВАТИ!
волиняка до Анонім Показати IP 23 Січня 2015 10:56
Пирожик №1 на повістку! Чи в нього "справка"? Ну тоді і депутатом не має бути!!! Здорові нам потрібні!!!
дор до Анонім Показати IP 23 Січня 2015 12:31
в законі написано що депутати звільненіІ від АТО
Анонім до дор Показати IP 24 Січня 2015 00:03
Коли добровільно,ніхто проти НЕ буде
Полісся Показати IP 23 Січня 2015 11:19
Одне комунальне підприємство яке завдяки Касарді працює стабільно,на треба і його розвалити довести до банкрутства і роздерибанити.Касарда успішний менеджер за нею колектив.ми підтримуємо цього директора
За касарду Показати IP 23 Січня 2015 13:13
Директорка на своєму місці. Санаторій найкращий на Волині. А його прихватизувати хотіли давно, а касарда не дала. Тому розумію колектив і підтримую. В районі роздерибанили все. В тому числі і саноторії з дитячими таборами відпочинку.
777 Показати IP 23 Січня 2015 18:21
Підтримую трудовий колектив і Касарду.Нехай працюе.Вона на своему місці.Новий директор не ввійшовши в суть справи і через зменшення бюджетного фінансування путівок. зупинить цей санаторій через 2 місяці.Майно розтягнуть і на цьому все закінчиться.Прикладів-греблю гати.Мутить воду-Олешко з Дубом.Ківерчани.Не вибирайте більше таких горе-депутатів. А Гунчик сьогодні -молодець.В цьому в нього державна позиція,а не хутірська як в Олешка.
Працівники школи-інт Показати IP 23 Січня 2015 18:40
Молодці "Пролісок", відстояли свого директора. Таких людей і влада буде поважати, бо ви показали, що не бидло і якщо й далі так будете відстоювати свого керівника то оті Загреви із Карпюками більше не будуть приймати незаконних рішень, і на кінець будуть прислухатися до думки колективу. Головненська школа-інтернат із вами. Так і далі стійте на своєму й будете мати того керівника, на якого заслуговуєте.
волинянка Показати IP 26 Січня 2015 11:04
Неодноразово відпочивала в санаторії. Дійсно можна сказати , що директор на своєму місці. Кругом дисципліна, порядок. Привітний персонал. Таке враження, що вони готові мухи з нас здувати. Але тільки в нашій державі будуть ганьбити тих, хто дійсно працює. ГАНЬБА ОЛЕШКУ, ДУБУ І ВСІМ, ХТО ДОПОМАГАЄ ТОПТАТИ . Взагалі ....вони по віку підлягають мобілізації. от і нехай там покажуть свої бойові здібності, а не на жінках .....