USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Чиновника Одеської ОДА затримали на хабарі

5 Лютого 2016 10:10
На отриманні неправомірної вигоди затримали працівника Одеської облдержадміністрації. Як розповіли в регіональній прокуратурі, чиновник числився головним спеціалістом одного з відділів ОДА, - інформує Сегодня.

Згідно з даними відомства, чоловік отримав 100 доларів за відмову від знесення рекламного щита, встановленого з порушенням закону.

У той же час, згідно з інформацією глави «Люстраційної комісії Одеської області» Костянтина Цховребашвілі, чиновник, який працював в обласному управлінні об'єктів культурної спадщини, отримав хабар у розмірі 300 доларів за невжиття заходів щодо порушення правил зовнішньої реклами.

Про це він повідомив на своїй сторінці в Facebook. З його слів затримали головного спеціаліста управління об'єктів культурної спадщини ОДА Станіслава Боєва. Крім того, активіст оприлюднив фото моменту затримання хабарника. Як повідомили в прокуратурі, зараз тривають оперативно-слідчі дії.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
ВиБорець Показати IP 5 Лютого 2016 10:32
ну, по-перше, він не помічник Саакашвілі, а працівник Одеської облдержадміністрації, та й сума занадто "велика", аж 100 баксів. Там де кражуть мільйонами доларів - ніхто доказати нічого не зможе... там все відповідно до вимог діючого законодавства: є договори оренди, наприклад і т.д.... А якщо затримають працівника обласної ради, то назва статті також буде звучати "Помічника Палиці затримали на хабарі"?
В. Показати IP 5 Лютого 2016 10:39
Може службовцю і повезло. Рано зловили, не встиг зовсім зіпсуватись. :)
13 Показати IP 5 Лютого 2016 11:04
АХАХ! Це він у Саакашвілі позичив на велосипед)))))))))))))))))))))
123 Показати IP 5 Лютого 2016 11:11
Ото резонансна справа. Не смішіть, візьміться за тих, хто мільйонами бере.
Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 11:12
який жах !!!!!!!! зловили клерка на 300 баксах, а озвучене яйцеголовим розкрадання держбюджету в 50 млрд. грн. залишилось прохерором непомічене. так от хто головний коюпціонер !!!!!!!! ату його !!!!
122 Показати IP 5 Лютого 2016 12:50
оце злочинець. аж 100 доларів знайшли. оце так справа, отримав хабар у особливо крупних розмірах!! треба тих хто його затримав терміново у званні підвищити, майже Аль Капоне затримали!
Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 13:27
зарплата тих оглоїдів, які затримали, мабуть на порядок більша. ото працюють !!!!!!!!
Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 13:34
100дол це дві зарплати головного спеціаліста ода
Анонім до Анонім Показати IP 5 Лютого 2016 16:47
а з преміями і надбавками ?
ава Показати IP 5 Лютого 2016 18:30
людям очі замилюють самі крадуть міліони а на одному зробили сенсацію 100 доларів за такі гроші він би і не вийшов і з кабінета шоб їх забрать