USD 38.70 39.05
  • USD 38.70 39.05
  • EUR 38.70 39.05
  • PLN 9.80 9.97

Попередній підрахунок: Бондар став депутатом Волинської облради

27 Квітня 2015 00:30
Довибори у Волинську обласну раду в одномандатному виборчому окрузі №23 (Ратнівський район) відбулися 26 квітня. Місцеві мешканці обирали свого представника замість попереднього депутата Валерія Трикоша, якого засудили до 8 років ув’язнення.

Згідно з попередніми даними, власником мандата на півроку – до чергових виборів у місцеві ради став екс-нардеп та екс-губернатор Волинської області Володимир Бондар.

Про це у мережі Фейсбук повідомив народний депутат від «Фронту змін» Ігор Гузь.

«Попередній результат: Бондар – 45,06%, Тарасюк – 35,45%, Харлампович – 19,50%», - написав Ігор Гузь.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 36
Гузятину та бондаря Показати IP 27 Квітня 2015 00:39
Також на 8 років і проведемо наступні вибори
ептить до Гузятину та бондаря Показати IP 27 Квітня 2015 06:57
Це про Гузя?:) Так тому і бути!!!
апать Показати IP 27 Квітня 2015 00:41
Задовбали... старий-новий в п'ятий раз... той бондар.....сбора вода на кисилі
апать1 до апать Показати IP 27 Квітня 2015 00:41
Сьома вода на кисилі*
Вже один раз Показати IP 27 Квітня 2015 00:41
Наробив у раді і губернатором і депутатом
Анонім Показати IP 27 Квітня 2015 01:04
нехай опублікує декларацію про доходи і розкаже звідки у нього взялось все те майно - нажите воно було чесним шляхом, чи корупційним. якщо не зможе пояснити звідки - так само на 8 років на нари.
ххх до Анонім Показати IP 27 Квітня 2015 06:59
Гузну задай це запитання :)
Анонім Показати IP 27 Квітня 2015 01:08
http://naspravdi.info/analitic/367 - Украина идёт в Европу...
до ВН до Анонім Показати IP 27 Квітня 2015 08:37
коментар було видалено
вітальник Показати IP 27 Квітня 2015 07:24
Вітаю Володимира Нальковича! Якщо його поставити поруч з депутатами останнього ганебного скликання, то за рівнем інтелекту і будь-яким іншим рівнем він буде виглядати велетнем думки, політичною брилою на фоні тимейчуків, мельників, колісників, олешків, столярів, башкаленків, курилюків, грицюків, вітрів, слабенків... Довго перераховувати, сторінки не вистачить.
наташка ф до вітальник Показати IP 27 Квітня 2015 11:29
Ото підлизав - навіть в мене так не виходить! Стараюсь, стараюсь - і все не виходить)
Віктор до наташка ф Показати IP 27 Квітня 2015 12:04
за рівнем інтелкту - не смішіть! ми вже бачили його інтелект, коли він був губернатором! цирк! прикро, але бабло рулить...жаль тих, хто гинув за краще майбутнє нашої держави
ВОНО Показати IP 27 Квітня 2015 07:47
стадо вибрало собі нового пастуха і дояра
йолупи Показати IP 27 Квітня 2015 07:53
як можно в десятий раз на старі граблі наступати
волинянам Показати IP 27 Квітня 2015 07:57
вітаю Бондаря, !!!!!!!!!!!
депутатам Показати IP 27 Квітня 2015 07:58
пора гнати нездар гунчиків та романюків, дорогу Бондарю!!!
Патріот до депутатам Показати IP 27 Квітня 2015 08:06
Правльно поступіцться місцем більшому бездарі))))Як тому Бондарю вдаалост виграти,цеж друг Гузя,якого на Рантівщині обсміяли,і які в хамелеонстві(зміні партійних білетів) можуть порівнюватися зі справжніми старожилами політики.Але хто продав ідею (раніше на Юлю Тимошенко молився) а тепер обєднався з піарщиками Геращено-Авако Яценюками,які працюють язиками, аж піняться.
Lvbnhj Показати IP 27 Квітня 2015 08:18
цирк та й годі люди ви за кого голосуєте?
злий Показати IP 27 Квітня 2015 08:45
Запаси гречки для отари лоховиборців нескінченні
Ратно Показати IP 27 Квітня 2015 08:48
Знайомий казав,що приносили проднабори,і обіцяли після перемоги принести ще один))))Явка була дуже низькою а вот продуктів Бандар накупив багато вот і результат. Старі злодії знову при владі.
Віктор до Ратно Показати IP 27 Квітня 2015 12:05
що тут сказати... оце у нас народ. бідні люди продалися за продуктнабори!
ратне Показати IP 27 Квітня 2015 09:20
Вітаю ратнівчан. Тільки незрозуміло для чого загинула НЕБЕСНА СОТНЯ?? Люди продалися за 50 гривень
ех, народе мій Показати IP 27 Квітня 2015 09:47
Не "бондарі" винні у наших державних "граблях", а ті люди що таких обирають. Одні життя кладуть внаслідок таких "виборів", а інші, звинувачуючи у своїх бідах всіх навколо, знову обирають "бондарів". Вам треба ціни та комуналку підняти ще у 10 раз, долар по 130, відмінити всі пільги - хіба заслуговує на співчуття той, що шкодить собі сам?
патріот Показати IP 27 Квітня 2015 09:59
невже після РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ можливий підкуп виборців. Не вірю дописувачу Ратне.
Ратнівчанин до патріот Показати IP 27 Квітня 2015 15:08
100% схема була ще та, головний отримував по 300 грн, 10 яких він приводив по 50 і т.д
Волинянин Показати IP 27 Квітня 2015 11:05
Бондар, скажи відверто, чого знову лізеш з усіх сил на верх, за Ідею чи за "зелену" ідею?
Лучанин Показати IP 27 Квітня 2015 11:27
От тобі й на! Напишу - як російський троляка - "ну шо, здобули!?". Оця помаранчева **ка в рази страшніша своїми діями ніж наші колишні туповаті, але такі передбачувані ригіанали. Цей субєкт представляє вид найгірших для держави і народу політиків, адже вміє робити ТІЛЬКИ політику і "заробляє" ТІЛЬКИ з цього. На даний момент цей пан обріс декількома обьєктами нерухомості в найдорожчих районах міста Луцька і не тільки. І це з огляду на те, що чесно заробити він не мав де, та й по морді отримав від народу, коли Гузю не вдалося пропихнути товариша на губернаторське крісло. Чекайте повернення бувалого із командою прошмандовок.. Прикро..
Анонім Показати IP 27 Квітня 2015 11:31
В Києві ще хоч щось трохи міняється. А в Луцьку те ж болото. З тими ж Бондарами, Пустовітами, Гунчиками , Свиридами, Столяріми, Колісниками, Пронями і Слабенками. А в області тіж Єрьоми, Івахіви і Мартиняки. Волиняни, вам що повилазило? Ви що не бачите кого вибираєте?
100 Показати IP 27 Квітня 2015 11:43
Що робиться !!! БОНДАРЮ ТИ ВИГРАВ і може підеш воювати не в кріслі а в АТО!!!! ПОКАЖИ ПРИКЛАД!!! І ЛЮДИ В ТЕБЕ ПОВІРЯТЬ....!!! І ДУЖЕ ХОТІЛОСЯ ПОБАЧИТИ ТАРАСЮКА І ХАРЛАМПОВИЧА РАЗОМ З ТОБОЮ В АТО!!!! ПОКАЖИТЬ ГОРЕ ДЕПУТАТИ ЯК ВИ ВМІЄТЕ ВОЮВАТИ НА РІВНІ З БІЙЦЯМИ В АТО, КОПАТИ ТРАНШЕЇ А НЕ В БАРАХ РОЗПИВАТИ КАВИ,,,!!! І ПОКАЗУВАТИ ЯКІ ВИ КРУТІ,,, КОЛИ ЦЕ ВСЕ ПРИКРИЄТЬСЯ (сидять мордовороти в РДА, в військоматах ... жирують !!!.
Патріот до інших Показати IP 27 Квітня 2015 12:02
То платив БОНДАР гроші чи ні?Як ви думаєте?може є факти.
СВС Показати IP 27 Квітня 2015 12:07
І воно вже там............................
Ольга Показати IP 27 Квітня 2015 12:08
Від якої партії вже той бонадар?
СЕРГІЙ Показати IP 27 Квітня 2015 12:19
ДО ВЛАДИ ВСІХ РІВНІВ ПОВИННІ ПРИЙТИ І В ЦЬОМУ РОЦІ 2015 НА МІСЦЕВИ Х ВИБОРАХ В УКРАЇНІ ХТО МАЄ ВИЩУ ОСВІТУ І БІЛЬШЕ СЛУЖИВ В АРМІЇ МАЄ ВІЙСЬКОВУ КАФЕДРУ ВОЛОДІЄ КОМЮТЕРОМ ЗНАЄ ІНОЗЕМНІ МОВИ ПРАВОСЛАВНОЇ ВІРИ КИЇВСЬКИЙ ПАТРІАРХАТ ХТО БРАВ АКТИВНУ УЧАСТЬ В РЕВОЛЮЦІЇ ГІДНОСТІ САМООБОРОНА АВТОМАЙД АН ЛЮСТРАТОРИ ВОЛОНТЕРИ АТО УЧАСНИКИ АТО ТАКІ ЯК ПОЛОНЕН А РОСІЄЮ СТАРШИЙ ЛЕЙТЕНАНТ ЛЬОТЧИЦЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ НАРОДНИЙ ДЕПУ ТАТ УКРАЇНИ ДЕПУТАТ ЄВРОПАРЛАМЕНТУ САВЧЕНКО НАДІЯ ВІКТОРІВНА . МОЛОД І ОСВІДЧЕНІ ПАТРІОТИ БІДНІ. ЯКІ БУДУТЬ ДУМАТЬ ЗА ЛЮДЕЙ І УКРАЇНУ. НОВІ ЛЮДИ -НОВА ВЛАДА.
Микола Показати IP 27 Квітня 2015 13:00
До влади прийшов справжній патріот і знавець своєї справи!!!За часи каденції Володимира Нальковича на посаді Волинської ОДА область мала постійно профіцит бюджету, бізнес почав дихати на повні легені, люди відчули життя. А всім хто хоче посипати голову нашому Волинському патріоту прошу самих показати свої здобутки!!! здоров'я і наснаги Вам, шановний Володимир Налькович!!!
ххх Показати IP 27 Квітня 2015 14:10
те путо вирішило, що воно при ющенку мало наслідило,хоче добавити. З простим питанням як пандуси нічого не вирішив,тріпався на трибуні.
патріот до миколи Показати IP 27 Квітня 2015 15:18
О, тепер я зрозумів,що гроші на виборах у ратнівському(полішуцькому, він каже) районі налькович не платив, а виключно завдяки своїй програмі переміг.Це добре.побільше б чесних людей, які не платять по 50 гривень, а розказують коли буде краще.